هند می گوید: 20 سربازان کشته شده در درگیری با نیروهای نظامی - سه شنبه, 16 Jun 2020 PST

سرینگر هند — مرز برخورد بالا در هیمالیا بین دو پرجمعیت ترین کشور ادعا کرده است این زندگی 20 سربازان هندی در ا

توسط NASERINEWS در 28 خرداد 1399

سرینگر هند — مرز برخورد بالا در هیمالیا بین دو پرجمعیت ترین کشور ادعا کرده است این زندگی 20 سربازان هندی در اولین خشونت مرگبار پس از دو هسته ای مسلح همسایگان مواجه خاموش در یک مرز اختلاف 45 سال پیش.

هندی و چینی نیروهای مبارزه با یکدیگر با مشت و سنگ در امتداد ارتفاع بالا هیمالیا زمین در یک درگیری که در سمت چپ 20 سربازان هندی, مرده های هندی, مقامات روز سه شنبه گفت.

چین متهم نیروهای هند و انجام "حملات تحریک آمیز" در آن نیروهای نظامی و گفته است که اگر هر یک از سربازان خود را کشته شده اند.

ارتش هند گفت: در بیانیه ای که دو طرف به "رها" از اختلاف Galwan منطقه که در آن آنها درگیر شدند و یک شبه در روز دوشنبه.

ارتش در اصل گزارش داد که سه تن از سربازان هندی کشته شده بود اما بعد از آن گفت: 17 اضافی سربازان تسلیم به صدمات آنها رنج می برد در درجه حرارت زیر صفر که در آن درگیری رخ داده در منطقه هیمالیا Ladakh.

هزاران نفر از سربازان در هر دو طرف مواجه شده اند برای بیش از یک ماه همراه یک کنترل از راه دور کشش از 2,100 مایل خط کنترل واقعی این مرز تاسیس شده پس از جنگ بین هند و چین در سال 1962 است که منجر به آرامش نسبی.

برخورد دوشنبه — که در طی آن هیچ یک از طرفین اخراج هر عکس با توجه به مقامات هندی — اولین رویارویی مرگبار بین دو غول از سال 1975.

Vivek Katju بازنشسته هندی, دیپلمات گفت: خشونت مرگبار نمایندگی چشمگیر خروج از چهار دهه-پیر وضعیت موجود از نیروهای دو کشور رو خاموش و بدون هر گونه مرگ و میر.

"طبقه سیاسی و امنیتی در کلاس به عنوان یک کل را بسیار جدی فکر کردن در مورد راه پیش رو" او گفت:.

ارتش هند در بیانیه ای گفت در اوایل روز شنبه که "خشونت faceoff" صورت گرفت در Ladakh را Galwan دره در شب دوشنبه "با تلفات در هر دو طرف است."

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian داد بدون جزئیات از هر گونه تلفات در طرف چینی گفت: چین به شدت اعتراض کردند این حادثه در حالی که هنوز متعهد به حفظ "صلح و آرامش" در امتداد و به شدت مورد مناقشه نظامی در مرز.

"اما آنچه تکان دهنده است که در ژوئن 15, هند نیروهای نظامی به طور جدی نقض توافق از دو طرف عبور از مرز غیر قانونی دو بار و انجام حملات تحریک آمیز در چینی پرسنل و در نتیجه جدی درگیری فیزیکی بین دو مرز نیروهای" ژائو گفت.

هند وزارت امور خارجی در بیانیه ای گفت که این حادثه اتفاق افتاد "به عنوان یک نتیجه از تلاش های طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود" در Galwan دره.

هزاران نفر از سربازان از این دو کشور حمایت کامیون زرهی و توپخانه مواجه شده اند فقط چند صد متری از هم جدا برای بیش از یک ماه در منطقه لاداخ در نزدیکی تبت. افسران ارتش و دیپلمات برگزار شد یک سری از جلسات به تلاش برای پایان دادن به بن بست با دستیابی به موفقیت.

هندی مقامات رسمی نگهداری نزدیک به کل سکوت در مسائل مربوط به تقابل و آن را بلافاصله روشن نیست چگونه این سه سربازان هندی کشته شدند.

اما دو هندی مقامات امنیتی آشنا با آخرین تحولات آسوشیتدپرس گفت که سربازان از دو طرف درگیر در fistfights و سنگ پرانی که منجر به تلفات. هر دو گفت که هیچ اسرائیلی توسط هر دو طرف است. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در همراهی با مقررات دولت.

نارندرا نخست وزیر هند اظهار نظر نمی کنم این برخورد در یک سخنرانی تلویزیونی نشست سه شنبه با مقامات وزارت امور خارجه ،

تنش بن بست آغاز شده و در اوایل ماه مه زمانی که هند گفته است که سربازان چینی با عبور از مرز در لاداخ در نقاط مختلف نصب چادر و پست گارد و نادیده گرفتن هشدارهای کلامی را ترک کنند. که باعث فریاد مسابقات سنگ پرانی و fistfights زیادی از آن پخش اخبار در تلویزیون و کانال های رسانه های اجتماعی.

چین به دنبال تطهیر این رویارویی در حالی که گفت دو طرف به برقراری ارتباط از طریق هر دو خود را در خط مقدم واحدهای نظامی و مربوط به سفارتخانه ها برای حل و فصل مسائل است.

هر چند درگیری نیست جدید در امتداد مرز این بن بست در Ladakh را Galwan ولی جایی که هند در حال ساخت یک استراتژیک راه اتصال این منطقه به یک فرودگاه نزدیک به چین را تشدید کرده در هفته های اخیر.

دو کشور تلاش کرده اند به حل و فصل خود را به مرز اختلاف از اوایل 1990s بدون موفقیت است.

از آن پس سربازان از دو طرف بارها با آن مواجه خاموش در امتداد مرز که امتداد از لاداخ در شمال هند دولت هند در شرق.

سرهنگ ژنرال D. S. Hooda, یک رئیس سابق ارتش هند شمالی دستور زیر که کشمیر و لاداخ پاییز گفت: این حادثه بود "جدی ترین رویارویی" بین هند و چین از سال 1975 زمانی که چینی سربازان کشته شدن چهار سربازان هندی در یک کمین در Twang منطقه شمال شرقی هند آروناچال پرادش.

"این یک کار بسیار پیچیده و جدی در وضعیت, و آن را واقعی سخت, مهارت های مذاکره برای حل و فصل این" Hooda گفت.

هندی مقامات چینی می گویند سربازان متعهد بیش از 500 مرز تجاوزات سالانه است. چین ادعا می کند حدود 90000 کیلومتر مربع (35,000 کیلومتر مربع) از خاک در هند شمال شرق در حالی که هند می گوید چین را اشغال 38,000 کیلومتر مربع (15,000 مایل مربع) از قلمرو آن در عکاسی چانه فلات هیمالیا پیوسته بخشی از منطقه لاداخ.

هند به طور یک جانبه اعلام کرد Ladakh یک منطقه فدرال در حالی که جدا کردن آن از مورد مناقشه کشمیر در ماه اوت سال 2019. چین در میان تعداد انگشت شماری از کشورها به شدت محکوم و این حرکت بالا بردن آن در مجامع بین المللی از جمله شورای امنیت سازمان ملل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن