آیداهو شنوایی می تواند ارائه جزئیات جدید در بچه ها گم شدند - یکشنبه, 02 Aug 2020 PST

بویز — دادستان روز دوشنبه برنامه شروع به طراحی از شواهد خود را علیه یک زن و شوهر در مرکز, عجیب و غریب, مورد دو

توسط NASERINEWS در 13 مرداد 1399

بویز — دادستان روز دوشنبه برنامه شروع به طراحی از شواهد خود را علیه یک زن و شوهر در مرکز, عجیب و غریب, مورد دو گمشده کودکان افرادی که بعدها کشف شده در روستایی در ایالت آیداهو ارائه پتانسیل جزئیات جدید در یک تحقیق با روابط به روز قیامت باورها و دیگر مرگ و میر مرموز که گرفتار در سراسر جهان مورد توجه است.

جلسه مقدماتی کمک خواهد کرد که یک قاضی تصمیم می گیرید اگر اتهامات علیه چاد Daybell به جلو حرکت خواهد کرد در دادگاه های ایالتی. Daybell, 52 متهم به کتمان شواهد با از بین بردن و یا پنهان کردن اجساد 7 ساله جاشوا "JJ" Vallow و 17 ساله Tylee رایان در آیداهو شرقی صفحه اصلی. محققان خود را باقی می ماند در طول یک جستجو در خرداد ماه بعد از بچه ها از گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر.

Daybell در اواخر سال گذشته ازدواج کرده بچه ها مادر لری Vallow Daybell که به اتهام توطئه برای کمک به او در نگه داشتن بدن و چهره همان جلسه در هفته آینده. هر دو باید التماس کرد گناه نیست.

مقامات هنوز رتبهدهی نشده است گفت: چگونه کودکان را کشته و یا چه کسی باعث مرگ آنها. اسناد دادگاه نشان می دهد JJ به خاک سپرده شد در گورستان حیوان خانگی در چاد Daybell اموال و Tylee باقی مانده بودند تجزیه و سوخته است. محققان دریافتند بدن با ردیابی حرکات لری برادر الکس کاکس با استفاده از تلفن همراه داده است.

کاکس نیز مرده, تسلیم شدن به یک آشکار لخته خون در ریه در خانه آریزونا در ماه دسامبر گذشته. پلیس سرهنگ ران توپ در شهر کوچک آیداهو نوشت: در اسناد دادگاه که کاکس نیز درگیر در توطئه برای پنهان کردن بچه ها باقی می ماند.

اسناد دادگاه در لری Daybell پرونده جنایی شامل ادعا می کند که زن و شوهر بر این باور ارواح تاریک یا "زامبی" را در اختیار مردم است. ملانی Gibb گفت: او دوست و لری به او گفت که در زمان های مختلف سال گذشته که هر دو کودکان در حال تبدیل شدن به زامبی و این که زن و شوهر معتقد بودند تنها راه برای خلاص شدن از شر یک فرد از یک تیره روح بود و با کشتن آنها را به طوری که فرد می تواند در حالت استراحت در زندگی پس از مرگ.

مورد عجیب و غریب آغاز شد و در تابستان گذشته با کاکس تیراندازی و کشتن لری شوهر جدا چارلز Vallow در حومه ققنوس در آنچه او ادعا شد در دفاع از خود. Vallow شده بود به دنبال طلاق گفته لری اعتقاد او تا به حال تبدیل شدن به یک خدا-مانند شکل که مسئول طلوع در کتاب مقدس پایان زمان.

بعد از لری و بچه ها نقل مکان به ایالت آیداهو چاد Daybell زندگی می کردند. او یک شرکت چاپ و نشر نوشته بود بسیاری از داستان کتاب در مورد سناریوهای آخرالزمانی آزادانه در الهیات کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. دوستان گفت که او ادعا می شود قادر به دریافت سند چشم انداز از "فراتر از حجاب است."

در آن زمان چاد Daybell ازدواج کرده بود به Tammy Daybell. او در ماه اکتبر از آنچه او اگهی گفت: شد ، اما مقامات رشد مشکوک که چاد Daybell عروسی لری فقط دو هفته بعد از سفارش, Tammy بدن که در ماه دسامبر گذشته در ایالت یوتا برای تحقیقات بیشتر است. نتایج که کالبد شکافی کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

پلیس شروع به جستجو برای Tylee و جی جی در ماه نوامبر بعد از بستگان نگرانی و آنها به زودی کشف کرد که هر دو کودک بودند گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر. پلیس می گویند Daybells به دروغ محققان در مورد محل نگهداری کودکان بی سر و صدا قبل از خروج آیداهو. آنها در بر داشت در هاوایی ماه بعد.

مورد کشیده است بسیار مورد توجه است که Madison County دادستان راب چوب به تازگی استخدام روابط عمومی شرکت برای رسیدگی به هجوم رسانه ها درخواست خود را از دفتر دریافت می کند. اما تحقیقات نیست بنابراین مقامات داده نشده است جزئیات بیشتر در مورد دقیقا آنچه آنها باور دارند که اتفاق افتاده است.

حداقل برخی از این جزئیات به احتمال زیاد خواهد شد مورد بحث در دادگاه این هفته با سه مامور اف بی آی و پلیس ایالت آیداهو پزشکی قانونی متخصص subpoenaed به شهادت.

چاد Daybell دفاع وکیل جان قبل نیز خواهد شد یک فرصت برای استدلال در کنار او. نه شوهر و نه وکلای آنها صحبت علنی در مورد این پرونده تا کنون.

در بسیاری از مقدماتی جلسات دفاع وکلای سعی کنید برای نشان دادن قاضی که دادستان' شواهد به اندازه کافی قوی نیست برای توجیه ارسال پرونده به دادگاه است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب