چگونه NBA بازیکن قادر خواهد بود به تصویب زمان در حالی که زندگی در دیزنی جهان حباب

بازیکنان NBA ممکن است دسترسی به فضای کوه و یا از عمارت خالی از سکنه و یا دزدان دریایی کارائیب.اما NBA ساخته شد

توسط NASERINEWS در 20 تیر 1399

بازیکنان NBA ممکن است دسترسی به فضای کوه و یا از عمارت خالی از سکنه و یا دزدان دریایی کارائیب.

اما NBA ساخته شده ترتیبات با دیزنی برای دسترسی به جاذبه ها و تجارب در عظیم پارک از جمله پس از ساعت دسترسی به اکسپدیشن اورست در پادشاهی حیوانات, Rock 'N' Coaster غلتکی در استودیوهای هالیوود و آزمون پیگیری در Epcot.

NBA اطلاع تیم "bookable تجربیات در NBA پردیس در دیزنی" در یک یادداشت تحویل اواخر شنبه شب. NBA فصل راه اندازی مجدد برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 30 در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو ، در پایان از پنج شنبه, 22 تیم های شرکت کننده خواهد بود در محوطه دانشگاه.

"بازیکنان باید در اولین فرصت برای انتخاب تجارب در الویت هستند و توصیه می شود به کتاب تجربه حداقل 48 ساعت در پیشبرد" این یادداشت گفت. "باز کردن اسلات برای تجربه منتشر خواهد شد 24 ساعت قبل از آغاز این رویداد, که در طی آن دوره دیگر اعضای تیم سفر می کتاب در دسترس موجودی."

گلف

بازیکنان و کارکنان خواهد شد که دسترسی به سه گلف با توپ را روی گوه بار به صورت گروهی در طول روز و شش روز در هفته.

دیزنی کف زمین گلف, دیزنی, دریاچه Buena Vista Golf Course و دیزنی ماگنولیا گلف سه دوره را به بازی. مایک کانلی, Kyle Korver و J. R. Smith در میان NBA شناخته شده بازان خواهد شد که در محوطه دانشگاه.

ماهیگیری و قایقرانی سفر

شروع اواخر این ماه سفرهای ماهیگیری در دسترس خواهد بود به کتاب — دو ساعت گشت و گذار با پنج مهمانان در هر قایق در مارینا گرند. این سفر شامل یک راهنمای میله حلقه lures های مصنوعی و طعمه زنده است. الکل ممنوع است در این سفر است. باس اولیه معدن در دریاچه.

لس آنجلس کلیپرز به جلو پل جورج است که لیگ را به بهترین و شناخته شده ماهیگیر.

موتوری پل موقت نظامی زدن قایق در حال حاضر در دسترس به صورت ساعتی اجاره از 10 صبح تا 6 p. m. ET. دوباره بدون الکل مجاز است.

بولینگ

Splitsville لوکس خطوط بولینگ باز خواهد شد در اواخر این ماه در دسترس خواهد بود دو تا سه بار در هفته شروع 7 p. m. ET. شهر اوکلاهما گارد کریس پل است که شاید این لیگ بهترین کاسه.

امکانات اضافی

بازیکنان سالن با میزهای تنیس روی میز و بازی های ویدئویی و استخرهای شنا و زمین تنیس و دوچرخه در دسترس هستند.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

مراقبت شخصی

آرایشگران, braiders, manicurists و pedicurists در دسترس هستند در طول روز در هر یک از سه تیم هتل ها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن