داو غرق 1,500 به عنوان ویروس موارد افزایش deflating خوش بینی - Tue, 11 Jun 2020 PST

توسط Alex Veiga و دامیان J. Troise آسوشیتد پرس سهام در حال سقوط به شدت در وال استریت به عنوان coronavirus مو

توسط NASERINEWS در 22 خرداد 1399

توسط Alex Veiga و دامیان J. Troise آسوشیتد پرس

سهام در حال سقوط به شدت در وال استریت به عنوان coronavirus موارد افزایش دوباره deflating اخیر خوش بینی است که اقتصاد می تواند به سرعت بهبود می یابند به عنوان مستندات سهولت. داو کاهش یافت و بیش از 1500 امتیاز و S&P 500 بود در مسیر خود را برای بدترین روز در نزدیک به سه ماه. بسیاری از ناظران بازار شده اند و گفت که سوزان باز گشت در بازار از اواخر ماه مارس بود که بیش از حد و را منعکس نمی کند مبرم دولت از اقتصاد است. یک روز پیش فدرال رزرو گفت: این جاده به بازیابی خواهد بود ، بازده اوراق قرضه به شدت کاهش یافت, یک نشانه ای از افزایش احتیاط در میان سرمایه گذاران.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

سهام را به شدت در وال استریت شنبه کشیدن میانگین صنعتی داو جونز بیش از 1500 امتیاز پایین تر و با قرار دادن S&P 500 در مسیر خود را برای بدترین روز در نزدیک به سه ماه.

S&P 500 به پایین بود 4.7% در بعد از ظهر تجاری گسترش ضرر و زیان خود را به یک سوم راست بعد. معیار و شاخص است که در حال حاضر در مسیر خود را برای اولین افت هفتگی در چهار هفته.

فروش آن به دست آورده حرکت به عنوان بعد در ادامه می آید به عنوان اخیر خوش بینی است که بازگشایی کسب و کار خواهد درایو نسبتا سریع اقتصادی محو دلیل افزایش coronavirus موارد در بسیاری از ایالات آمریکا و کشورهای.

قلاب علائم برگشت بازار که بسیج 44.5% بین اواخر ماه مارس و روز شنبه, سوزان رای که بسیاری از منتقدان گفته بود غیر قابل تحمل و نمی منعکس کننده وضعیت وخیم اقتصاد است. تنها یک روز پیش نزدک بسته بالاتر از 10,000 نقطه علامت برای اولین بار.

فدرال رزرو کاهش نیافته برخی از خوش بینی سرمایه گذاران در مورد حال سریع اقتصادی ارتجاعی شنبه هشدار داد که این جاده به بازیابی از بدترین رکود در دهه خواهد بود ، بانک مرکزی همچنین گفت: آن را نمی کند, پیش بینی افزایش نرخ بهره از طریق 2022.

که همراه با اخیر در قیمت سهام مجموعه صحنه را برای موجی از فروش گفت: با توجه به Sal Bruno مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در IndexIQ.

"این جای تعجب نیست برای دیدن یک بیت از فروش با توجه خشمگین تجمع ما تا به حال بیرون آمدن از پایین با وجود این واقعیت است که اقتصاد انجام نمی شد بزرگ" برونو گفت. "این واقعیت که (فدرال رزرو) است که صحبت کردن در مورد نگه داشتن نرخ بهره پایین این طریق 2022 است کمی چشم باز برای بسیاری از مردمی است."

داو پایین بود 1,512 امتیاز یا 5.6 درصد به 25,477. شاخص Nasdaq composite که آینده تمام زمان بالا تضعیف 4 درصد. کوچک سهام شرکت همچنان به تحمل فشار از فروش. راسل 2000 که شاخص پایین 5.9%. اروپا و بازارهای آسیایی نیز کاهش یافت.

تقریبا تمام شرکت ها در شاخص S&P 500 شد پایین. تکنولوژی های مالی و صنعتی و بهداشتی سهام اختصاص بخش عمده ای از بازار را گسترده اسلاید. انرژی سهام شد بزرگترین بازنده به عنوان قیمت نفت خام به شدت کاهش یافت. بازده اوراق قرضه کاهش یافت و قیمت طلا نیز به عنوان سرمایه گذاران نگران منتقل شده پول به سنتی مطمئن و امن دارایی.

خطوط هوایی دلتا بوئینگ و MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی در میان بزرگترین decliners در S&P 500. هر پایین بود بیش از 11 درصد است.

نجات اضطراری تلاش های فدرال رزرو و کنگره کمک کرد بازداشت بازار متناوب 34% ترمز در فوریه و مارس. از آن پس بازار تا به حال شده است موجی از خوش بینی سرمایه گذاران که اقتصاد گزاف گویی خواهد شد تا پایان سال اگر نه زودتر از آن به عنوان کسب و کار بازگشایی و مردم را به بازگشت به کار. اما اعتماد به نفس در این سناریو پایانی به عنوان عفونت و مرگ و میر همچنان به صعود در ایالات متحده و جاهای دیگر.

در ایالات متحده آمریکا تگزاس و فلوریدا بودند در میان کشورهای گزارش جهش در تعداد coronavirus موارد پس از اقدامات احتیاطی شد آرام در ماه گذشته. تعداد کل ایالات متحده موارد در حال حاضر پیشی گرفتن 2 میلیون.

هنوز سرمایه گذاران در حال انتظار برای اطلاعات بیشتر به ببینید که آیا سنبله در COVID-19 موارد نشانه ای از موج دوم ممکن است از عفونت گفت: Charlie ریپلی ارشد سرمایه گذاری برای استراتژیست آلیانز مدیریت سرمایه گذاری.

او با تمرکز بر روی به روز رسانی برای کار با اعداد و هزینه های مصرف کننده برای ارزیابی چگونه به خوبی اقتصاد در حال بهبود است.

"ما فکر می کنیم که بهبودی تا حد زیادی در جریان است اما هنوز هم وجود دارد برخی از قطعیت قابل ملاحظه در این راه ما را در پیش رو" ریپلی گفت. "اگر ما می بینیم برخی از بیشتر به دنبال از مردم در حال بازگشت به کار و ضریب اطمینان مصرف کننده چیدن خواهد شد که یک علامت مثبت برای بهبودی سریع تر."

اضطراب سرمایه گذاران منتقل شده پول بیشتری به دولت اوراق قرضه پنج شنبه ارسال بازده گسترده پایین تر است. عملکرد 10 ساله خزانه داری عملکرد تضعیف به 0.67% از 0.74% اواخر روز چهارشنبه یک حرکت بزرگ است. جمعه گذشته آن را به طور خلاصه در بالا نقل مکان کرد 0.90%.

طلا برای تحویل در ماه آگوست با صعود 1.2 ٪ به $1,740.60 دلار در هر اونس.

قیمت نفت به شدت کاهش یافت. معیار آمریکا نفت خام برای تحویل ژوئیه پایین بود 8.4 درصد در $36.26 در هر بشکه رسید. نفت خام برنت برای تحویل در ماه آگوست بود 7.8% در $38.48 در هر بشکه رسید.

بازار در اروپا بطور گسترده پایین تر است. شاخص CAC 40 در فرانسه تضعیف 4.7 درصد و آلمان داخ کاهش یافته است 4.5%. بریتانیا FTSE 100 کاهش یافت و 4 درصد. بازارهای سهام در آسیا بسته پایین تر است.

وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که حدود 1.5 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته نشانه دیگری است که بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم از دست دادن شغل خود را حتی به عنوان اقتصاد به تدریج شروع به بازگشایی شده است. آخرین رقم مشخص شده 10th, مستقیم, هفتگی کاهش در برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک از آنجایی که آنها در اوج خود در اواسط ماه مارس زمانی که coronavirus ضربه سخت است. هنوز هم سرعت اخراج می ماند در طول تاریخ ،

مشاغل دیگر داده شده اند بیشتر دلگرم کننده است. یک گزارش در روز جمعه نشان داد که ایالات متحده بازار کار, شگفت آور تقویت ماه گذشته به عنوان کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون نفر از کارگران خود را افزایش دهد. اقتصاددانان تا به حال شده است در انتظار آنها به جای اسلش یکی دیگر از 8 میلیون شغل است.

این گزارش کمک کرده استوک سیتی خوش بینی در میان سرمایه گذاران است که اقتصاد می تواند صعود از آن زمان سوراخ سریع تر از پیش بینی است. اما بانک فدرال تخمین زده شنبه که اقتصاد را کوچک 6.5% در این سال, در خط با سایر پیش بینی های قبل از گسترش 5% در سال 2021. همچنین انتظار دارد که نرخ بیکاری در 9.3% در نزدیکی قله از آخرین رکود تا پایان این سال است. نرخ در حال حاضر 13.3%.

بانک مرکزی گفت: این امر در حفظ و حمایت از اقتصاد از طریق خرید اوراق قرضه به کم حفظ نرخ استقراض و هوا بدون افزایش نرخ بهره از طریق 2022 که می تواند آن را آسان تر برای مصرف کنندگان و کسب و کار به قرض گرفتن و صرف به اندازه کافی برای حفظ یک اقتصاد افسرده توسط کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و بیکاری بالا است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن