بازیکنان بیس بال می گویند مذاکرات بیهوده بگویید MLB به منظور بازگشت

توسط رونالد BLUM نیویورک (AP) — بازیکنان بیس بال گفت: لیگ اصلی بیس بال اضافی مذاکرات به شروع فصل در طول corona

توسط NASERINEWS در 25 خرداد 1399

توسط رونالد BLUM

نیویورک (AP) — بازیکنان بیس بال گفت: لیگ اصلی بیس بال اضافی مذاکرات به شروع فصل در طول coronavirus همه گیر هستند بی معنی و گفت: صاحبان باید به منظور بازگشت به کار, که به احتمال زیاد خواهد جرقه طولانی دادخواهی و ورزش بازگشت به کار جنگ.

اتحادیه اکشن شنبه شب می تواند منجر به یک فصل حدود 50 بازی به جای 82 در ابتدا پیشنهاد شده توسط MLB. لیگ بیس بال بازیکنان ارتباط می تواند پاسخ با تشکیل پرونده شکایت که شنیده می شود توسط داور علامت Irvings استدلال بازیکنان بدهکار صدها میلیون دلار خسارت.

"آن متاسفانه به نظر می رسد که بیشتر به گفت و گو با لیگ خواهد بود بیهوده" اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت. "از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن."

هیچ فوری پاسخ از MLB.

بازیکنان و MLB توافق به یک معامله مارس 26 تماس برای سرشکن حقوق. که مقابله به بیس بال کمیسر راب مانفرد مناسب برای شروع فصل ارائه شده وجود دارد هیچ محدودیت های مسافرتی و بازی می تواند قبل از بازی طرفداران در به طور منظم فصل ballparks. آن را به نام "حسن نیت" در مذاکرات بازی در خالی ballparks یا خنثی سایت.

بازیکنان اصرار دارند باید قبول اضافی کاهش است.

MLB ساخته شده سه اقتصادی ارائه می دهد آخرین جمعه و اتحادیه پیشنهاد دو. طرف باقی می ماند و دور از هم چقدر بازیکنان باید از 4 میلیارد دلار در حقوق آنها در اصل مجموعه به کسب درآمد: MLB ارائه کرده است برای تضمین $1.27 میلیارد دلار و افزایش مجموع به $1.45 میلیارد اگر postseason به اتمام است. بازیکنان می خواهند $2.25 میلیارد دلار است.

"بازیکنان می خواهند به بازی. این که ما که هستیم و آنچه ما انجام می دهیم" کلارک گفت. "از ماه مارس ارتباط روشن ساخته است که ما شماره 1 تمرکز بازی کمال فصل ممکن است به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است. بازیکنان به توافق میلیاردها پولی امتیازات به عنوان وسیله ای برای این منظور و در صورت تکرار رسانه ها نشت و گمراهی ما پیشنهادات اضافی برای تزریق درآمدهای صنعت — طرح های پیشنهادی که به نفع صاحبان بازیکنان, پخش همکاران و طرفداران به طور یکسان. آن را در حال حاضر تبدیل به آشکار است که این تلاش ها کاهش یافته است بر گوش کر."

صاحبان در حال حاضر باید تصمیم بگیرد که آیا به رفتن پیش با یک کوتاه برنامه شاید 48 یا 50 بازی. 50 بازی فصل به طور منظم در سرشکن حقوق خواهد total $1.23 میلیارد ترک اتحادیه برای ادعا در مورد 1 میلیارد دلار به علاوه علاقه خسارت باید مورد ادامه به تصمیم گیری و بازیکنان وجود دارد.

از طرف' مارس توافق نامه اظهار داشت: "هر یک از طرفین باید در ایمان خوب به عنوان به زودی به عنوان عملی شروع بازی و کامل کمال 2020 قهرمانی فصل و پس از فصل است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است: مطابق با مقررات دیگر.

"در روزهای اخیر صاحبان تقبیح قرار unprofitability داشتن یک تیم بیس بال و کمیساریای بارها تهدید به برنامه به طور چشمگیری کوتاه نجومی مگر اینکه بازیکنان موافق به صدها میلیون نفر در بیشتر امتیازات" کلارک گفت. "پاسخ ما شده است مداوم که از جمله امتیازات بی جا خواهد بود و اساسا ناعادلانه به بازیکنان و ورزشی ما سزاوار کمال 2020 های نجومی امکان پذیر است. این باقی می ماند مواضع ما امروز به ویژه در نور از گزارش های جدید در مورد MLB را در تلویزیون ملی حقوق — اطلاعات درخواست کردیم که از لیگ هفته پیش بودند اما هرگز ارائه شده است."

نیویورک پست گزارش روز شنبه که MLB و ترنر شد بسته شدن در یک توافق برای حقوق شروع 2022 در فصل پس از ترنر زمان قرارداد منقضی می شود برای یک سری مسابقات قهرمانی لیگ و یک بسته از روز شنبه به طور منظم فصل پخش در این فصل در نیمه دوم.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب