توییتر واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن او را تهدید جدید regs یا خاموش کردن

توسط ZEKE میلرواشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول تاریخ پرکار تویتر سیاسی barbs و ان

توسط NASERINEWS در 8 خرداد 1399

توسط ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول تاریخ پرکار تویتر سیاسی barbs و انفجار و تهدید های رسانه های اجتماعی شرکت ها با قوانین و مقررات جدید و یا حتی سازندگان: روز چهارشنبه پس از توییتر اضافه شده چک حقیقت به خود توییتهایی. او تبدیل به حساب توییتر خود را — که در آن دیگری است ؟ — به صدای جیر جیر خود را تهدید.

رئیس جمهور نمی تواند به طور یک جانبه تنظیم و یا شرکت و هر گونه تلاش خواهد به احتمال زیاد نیاز به اقدام کنگره است. خود را از دولت کنار گذاشته یک پیشنهاد اجرایی به منظور توانمند سازی کمیسیون ارتباطات فدرال برای تنظیم فن آوری شرکت با استناد به نگرانی های آن را نمی خواهد با تصویب قانونی جمع اوری. اما متوقف نمی مغلوب ساختن پیشی جستن از عصبانیت صدور قوی هشدار.

تکنولوژی غول "سکوت محافظه کارانه صدای" او ادعا کرد که در توییتر در اوایل روز شنبه. "ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد." بعد از آن نیز در توییتر او تهدید "اقدام بزرگ به دنبال." و در یکی بیشتر در اواخر شب صدای او گفت: "فناوری بزرگ" بود "رفتن کاملا دیوانه. در ارتباط باشید!!!"

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد امضای یک فرمان اجرایی مربوط به رسانه های اجتماعی شرکت ها اما از ارائه جزئیات بیشتر. کاخ سفید ارتباطات استراتژیک مدیر الهام فرح گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد آن را امضاء پنج شنبه.

او در توییت او تکرار ادعای بی اساس — که موجب آخرین مرحله نهایی مسابقات با دره سیلیکون — که در حال گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری "خواهد بود رایگان برای همه در تقلب و جعل اسناد و سرقت از برگه های رای."

هیچ واکنش فوری از توییتر به رئیس جمهور تهدید.

توییتر تصمیم به علامت جمهور توييتها در مورد پست الکترونیکی-در انتخابات به عنوان رئیس جمهور بود که جرقه دیگر رسانه های اجتماعی طوفان در ادامه به استوک سیتی یک افشا و خنثی تئوری توطئه متهم MSNBC میزبان جو Scarborough از قتل یک کارمند سابق. برجسته جمهوری خواهان از جمله Rep. لیز چنی و بهداشت ، میت رامنی خواست تهمت به رها کردن این حمله — که تاکنون مشخص شده با واقعیت بررسی توسط شرکت رسانه های اجتماعی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود کرده بود به شدت انتقاد کرد در این شرکت روز شنبه پس از توییتر اضافه شده هشدار عبارت به دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای "جعلی" و پیش بینی کرد که "جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند" در میان چیزهای دیگر. در زیر توییت در حال حاضر وجود دارد یک لینک مطلب "دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای" که هدایت کاربران به توییتر "لحظات" صفحه با واقعیت بررسی و اخبار در مورد تهمت به ادعاهای بی اساس.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در توییتر متهم پلت فرم از "دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری" و اصرار دارد که "به عنوان رئیس جمهور من به شما اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد." او در سال 2020 مدیر کمپین براد Parscale گفت: توییتر را "روشن تعصب سیاسی" بود رهبری این کمپین به جلو "همه ما تبلیغات از توییتر ماه پیش." توییتر را ممنوع کرده است همه تبلیغات سیاسی پس از ماه نوامبر گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را توضیح دهد تهدید شنبه و تماس به گسترش قوانین و مقررات به نظر می رسد به پرواز در صورت طولانی برگزار اصول محافظه کار در مقررات زدایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را به مدت طولانی متهم تکنولوژی غول در لیبرال متمایل دره سیلیکون از هدف قرار دادن محافظه کاران در رسانه های اجتماعی با واقعیت-چک کردن آنها یا حذف پست های خود را. رئیس جمهور منتقدان در ضمن باید بدحجابی این سیستم عامل اجازه می دهد او را به جلو اطلاعات نادرست یا گمراه کننده است که می تواند به اشتباه رای دهندگان.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان را سوال که آیا سیستم عامل مانند Twitter و Facebook باید همچنان به لذت بردن از مسئولیت حمایت به عنوان "سیستم عامل" تحت قانون فدرال — و یا درمان می شود بیشتر شبیه به ناشران است که می تواند در صورت دعاوی بیش از محتوا است.

حمایت شده اند با اعتبار امکان رشد نامحدود از اینترنت برای بیش از دو دهه اما در حال حاضر برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حال دفاع است که رسانه های اجتماعی شرکت ها بیشتر موشکافی.

"فناوری بزرگ می شود یک جزوه از دولت فدرال" جمهوریخواه ایالت جاش هالی گفته فاکس نیوز. "آنها این ویژه ایمنی این ایمنی ویژه ای از لباس و از مسئولیت است که ارزش میلیاردها دلار به آنها در هر سال. چرا آنها گرفتن یارانه توسط دولت فدرال مالیات دهندگان به سانسور محافظه کاران به سانسور مردم مهم از چین؟"

توییتر اولین-همیشه استفاده از یک برچسب بر مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها می آید به عنوان سیستم عامل دنده تا برای مبارزه با اطلاعات غلط در اطراف انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. Twitter و Facebook را آغاز کرده اند نورد از ده ها تن از قوانین جدید برای جلوگیری از تکرار این موارد نادرست در مورد نامزدهای انتخابات و روند رای گیری که خدشه دار 2016 انتخابات.

ظهور بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر تشدید این سیستم عامل' پاسخ آنها را که منجر به اقدامات علیه سیاستمداران — حرکت آنها به مدت طولانی مقاومت — را که گمراه کننده ادعا می کند در مورد ویروس.

ماه گذشته توییتر شروع به "حقایق" برچسب مستقیم به رسانه های اجتماعی کاربران به اخبار و مقالات از رسانه های مورد اعتماد در کنار توییتهایی حاوی گمراه کننده و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد ویروس. رهبران شرکت گفت: در آن زمان که برچسب می توان به هر کسی که در توییتر و که آن را با توجه به استفاده از آنها را در موضوعات دیگر.

توییتر گفته است: "تصمیم داخلی هنگامی که به استفاده از یک برچسب و در آن عکسها و آن را رسم از اطلاعات سرپرستی از رسانه های خبری.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل وزن در ماده در طول یک فاکس نیوز مصاحبه روز شنبه. "ما باید یک سیاست متفاوت, من فکر می کنم از توییتر در این" او گفت:. "من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین نیست."

در همین حال جمهوریخواهان بودند عطف آتش خود را بر روی یکی از توییتر مدیران مسئول برای اضافه کردن این واقعیت چک: یوئل راث سر خود را از سایت یکپارچگی است. آنها با اشاره به توییتهایی او فرستاده می شود در سال 2016 و 2017 نرده در برابر رئیس جمهور و متحدان خود را.

"از خود ساختگی 'واقعیت را بررسی کنید' از realDonaldTrump به خود سر از سایت یکپارچگی' نمایش خود را روشن و نفرت نسبت به جمهوری خواهان توییتر را آشکار تعصب بیش از حد رفته ایم" ملی حزب جمهوری خواه رئیس صندلی Ronna McDaniel.

جک foster family chiro یک استاد حقوق دانشگاه ییل و متمم اول قانون اساسی متخصص گفت: هر گونه تلاش برای تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت ها برای محتوای سایت خود را به احتمال زیاد نیاز به کنگره ورودی و تصویب — و احتمالا در صورت قوی چالش های قانونی.

"رئیس جمهور نمی تواند انجام دهد اما این نقطه نیست," او گفت:. "این یک تلاش از سوی رئیس جمهور به عنوان ما می گویند در بسکتبال کار refs."

"او را تهدید و cajoling با این ایده که این دوستان در هیئت مدیره شرکت های بزرگ خود را اتاق فکر می کنم دو بار در مورد آنچه آنها انجام می دهند به طوری که آنها نمی خواهد او را لمس کرد."

--

نویسندگان AP, Amanda Seitz و دیوید Klepper کمک کرده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب