وزارت دادگستری است حذف فلین مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه مورد

توسط مایکل بالسامو و اریک تاکرواشنگتن (AP) — وزارت دادگستری روز پنج شنبه گفته است که رها کردن پرونده جنایی علی

توسط NASERINEWS در 18 اردیبهشت 1399

توسط مایکل بالسامو و اریک تاکر

واشنگتن (AP) — وزارت دادگستری روز پنج شنبه گفته است که رها کردن پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین رها کردن یک دادستان که شد پاره ای برای رئیس جمهور و حامیان او در حمله FBI را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی است.

این اقدام خیره کننده معکوس برای یکی از امضا موارد آورده شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر. می آید حتی اگر دادستان در سه سال گذشته را حفظ کرده اند که فلین به دروغ FBI در ژانویه 2017 مصاحبه در مورد صحبت های او با سفیر روسیه.

فلین خود اعتراف کرد آنجا شفاعت گناه قبل از درخواست برداشت درخواست شد کلید همکار برای مولر به عنوان مشاور ویژه بررسی روابط میان روسیه و 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

پنج شنبه عمل شد و به سرعت در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن است که بی وقفه در توییتی در مورد "ظالمانه" مورد و در هفته گذشته تلفظ فلین "تبرئه." آن می تواند همچنین به تازگی انرژی که گرفته اند تا بازنشسته ارتش سپهبد به عنوان یک علت.

اما آن را نیز اضافه کنید دموکراتیک به شکایات که دادستان کل بر این است که بیش از حد وفادار به رئیس جمهور می تواند یک انحراف برای وزارت دادگستری است که به صورت ماه به دنبال تمرکز بر جنایات ناشی از کوروناویروس.

"او یک مرد بی گناه," مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام فلین پس از اعلام. او متهم به مقامات دولت اوباما از هدف قرار دادن فلین و گفت: "من امیدوارم که یک قیمت بزرگ در حال رفتن به پرداخت می شود."

در اسناد دادگاه ظ روز شنبه وزارت دادگستری گفته است که حذف این مورد "پس از یک در نظر گرفته شده بررسی تمام حقایق و شرایط این مورد از جمله به تازگی کشف و افشا اطلاعات است." اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

بخش گفت و گو به این نتیجه رسیدند که فلین مصاحبه توسط FBI بود "untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی رسیدگی به آقای فلین" که این مصاحبه بود "انجام شده بدون هیچ گونه مشروع تحقیقی اساس است."

آمریکا وکیل بررسی فلین مورد جف جنسن رسمی توصیه می شود حذف و آن را به Barr هفته گذشته این دوره از عمل شدت و عموم توصیه می شود با تهمت که منصوب بار به وزارت دادگستری.

Barr است به طور فزاینده به چالش روسیه بررسی کرد و گفت در یک مصاحبه تلویزیونی در ماه گذشته که از آن آغاز شد "بدون هر گونه پایه و اساس." در ماه فوریه او رد یک تصمیم دادستان در مورد راجر سنگ, یکی دیگر از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور در حمایت از یک بیشتر ملایم حکم برای دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن ،

جنسن در بیانیه ای گفت: "از طریق این دوره از بررسی من از ژنرال فلین مورد من نتیجه مناسب و فقط دوره بود که در مورد رد. من در جریان دادستان کل بر روی یافته های من توصیه او را به این نتیجه گیری و او موافقت کرد."

مدت کوتاهی قبل از تشکیل پرونده ارائه شد براندون ون Grack یک Mueller عضو تیم و جانباز دادستان در مورد انصراف از تعقیب کیفری ممکن است نشانه آن است که او در مخالفت با این تصمیم.

این گروه به عمل می آید در میان یک بررسی داخلی به دست زدن به او صورت و تهاجمی تلاش فلین وکلا را به چالش مبنایی برای تعقیب. وکلا اشاره کرد به تازگی فاش FBI ایمیل ها و یادداشت ها در هفته گذشته به ادعا می کنند که فلین بود نادرست به دام افتاده به دروغ گفتن که عوامل او در مصاحبه در کاخ سفید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. هر چند هیچ یک از اسناد به نظر می رسد برای تضعیف مرکزی ادعا که فلین دروغ گفته بود به اف بی آی تهمت هفته گذشته تلفظ او را "تبرئه

این تصمیم در آخرین چشمگیر توسعه در یک سال صورت پر از پیچش و چرخش. در ماه های اخیر فلین وکلای باید وارد یک سری از اتهامات در مورد FBI اقدامات و خواست تا برداشت خود را از گناه. یک قاضی را رد کرده است بسیاری از ادعا می کند و نه حکومت بر دیگران از جمله پیشنهاد به لغو درخواست.

تصمیم می آید را به عنوان Barr است به طور فزاینده به چالش روسیه بررسی کرد و گفت در یک مصاحبه تلویزیونی در ماه گذشته که از آن آغاز شد "بدون هر گونه پایه و اساس." در ماه فوریه او رد یک تصمیم دادستان در مورد راجر سنگ, یکی دیگر از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور در حمایت از یک بیشتر ملایم حکم برای دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن ،

در اوایل سال جاری بر آمریکا منصوب وکیل جنسن سنت لوئیس به بررسی دست زدن به فلین است. به عنوان بخشی از این روند وزارت دادگستری به فلین وکلای یک سری از ایمیل ها و یادداشت ها از جمله یک یادداشت دست نویس از یک مقام ارشد FBI رسمی که نقشه برداری داخلی بحث و تبادل نظر در مورد هدف از فلین مصاحبه: "آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند ؟ " رسمی نوشت.

دیگر اسناد و مدارک نشان می دهد که اف بی آی آماده شده بود هفته قبل از آن مصاحبه فلین به رها کردن تحقیقات خود را به, آیا او بود اقدام در جهت از روسیه است. بعد که ماه هر چند که کاخ سفید اصرار داشت که فلین هرگز بحث تحریم با سفیر روسیه سرگئی Kislyak FBI مقامات رشد بیشتر نگران فلین گفتگو با دیپلمات و آنچه که او تا به حال ابلاغ به کاخ سفید است. بررسی باقی مانده و عوامل رفت و به دیدار او در کاخ سفید در ژانویه. 24, 2017.

وزارت دادگستری بازدید مقامات کاخ سفید دو روز بعد به مقامات هشدار می دهند که آنها می ترسید که فلین در معرض خطر بود و در معرض باج خواهی روسیه به دلیل حساب خود را از آنچه گفته شد در تماس است. مقامات کاخ سفید منتظر چند هفته به سرنگونی او را از این کار گفت: آنها می خواهم به این نتیجه رسیدند که فلین تا به حال به آنها دروغ گفته.

فلین گناه التماس کرد که ماه دسامبر در میان اولین رئیس جمهور مشاوران به اعتراف به گناه در Mueller را بررسی است. او اذعان کرد که او دروغ گفته در مورد صحبت های او با Kislyak که در آن او را تشویق روسیه به مقابله به مثل در برابر آمریکا برای تحریم های اعمال شده توسط دولت اوباما در طول انتخابات دخالت.

او ارائه چنین همکاری گسترده ای که دادستان گفت: او به عنوان یک حکم تعلیقی به جای زندان است.

به عنوان آن معلوم شد که صدور حکم شنیدن بود ناگهان قطع پس از فلین رو استرن ملامت از ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان خواسته قادر به ادامه همکاری و کسب اعتبار سمت بیشتر از اتهام وارده تبرئه شد.

فلین سوء ظن در مورد این پرونده در حال حاضر بر روی صفحه نمایش زمانی که او پس از آن-وکیل مدافع تیز اشاره کرد در صدور حکم یادداشت که FBI به حال او هشدار داده بود که در برابر قانون به دروغ که آنها مصاحبه او را در کاخ سفید در ژانویه 2017.

از آن پس او به استخدام وکلای جدید — از جمله سیدنی پاول مفسر محافظه کار و صریح منتقد مولر بررسی — که گرفته اند به مراتب بیشتر مقابله و موضع دولت است. وکلا را متهم به دادستان خودداری اسناد و شواهد آنها گفت: مناسب بود به صورت و بارها و بارها اشاره کرد که یکی از این دو عامل است که مصاحبه فلین از کار اخراج شد اف بی آی برای داشتن فرستاده موهن پیام های متنی در مورد تهمت در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن