'Glee' ستاره Naya Rivera مرده یافت در کالیفرنیا دریاچه

توسط اندرو دالتونلس آنجلس (AP) — بدن "Glee" ستاره Naya Rivera پیدا شد دوشنبه در نزدیکی سطح یک جنوب کالیفرنیا د

توسط NASERINEWS در 24 تیر 1399

توسط اندرو دالتون

لس آنجلس (AP) — بدن "Glee" ستاره Naya Rivera پیدا شد دوشنبه در نزدیکی سطح یک جنوب کالیفرنیا دریاچه, مقامات گفت.

Ventura County Sheriff لایحه ایوب گفت: در یک کنفرانس خبری که در بدن است که جستجو خدمه یافت شناور در گوشه شمال شرقی دریاچه Piru پیش از آن در روز بود 33 ساله ریورا.

ایوب گفت که در حالی که یک کالبد شکافی و شناسایی رسمی هستند آینده شرایط از محل بدن به این واقعیت است که هیچ کس دیگری گزارش شده است از دست رفته در این دریاچه باعث می شود بخش: "اعتماد به نفس است که بدن ما در بر داشت است Naya Rivera."

کشف آمدند پنج روز بعد از ریورا ناپدید شده در دریاچه Piru جایی که او 4 ساله پسر داشت جولای 8 در خواب و به تنهایی در اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق, مقامات گفت.

او و پسرش Josey Hollis دورسی حال صعود کردن قایق رفته و شنا. پسر گفت: محققان که مادرش کمک او به عقب بر گردیم روی, پس از آن او به عقب نگاه کرد و دید او ناپدید می شوند به آب ایوب گفت.

"او باید محشور انرژی کافی برای رسیدن پسرش پشت در قایق, اما نه به اندازه کافی برای نجات خودش" ایوب گفت.

مقامات می گویند آنها بر این باورند ریورا غرق شدند.

دریاچه درایو یک ساعت از لس آنجلس شد جستجو توسط ده ها تن از غواصان مشغول به کار در آب با کمی دید با کمک از سونار و رباتیک دستگاه های ترکیب پایین و هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین جستجو بالا.

کلانتر گفت: بدن احتمالا در گیر بسیار سنگین گیاهی برای چند روز قبل از شناور به بالا. او گفت: غواصان حال جستجو است که منطقه به طور کامل و بدون پیدا کردن او را.

بدن پرواز 40 مایل (64 کیلومتر) به پزشکی قانونی در شهرستان ونتورا که در آن یک کالبد شکافی خواهد بود انجام شده, مقامات گفت. ریورا خانواده ابلاغ شده است کشف.

اعضای خانواده در گفتگو با ریورا از طریق FaceTime زمانی که او در قایق و جستجوی خدمه تماشای ویدئوها برای سرنخ به جایی که او ممکن است رفته اند, ایوب گفت.

"از آن شده است یک زمان بسیار دشوار برای خانواده اش در طول این مصیبت" ایوب گفت: "ما سهم خود را در غم و اندوه است."

ریورا برگزار آواز پریمیر سانتانا لوپز برای شش فصل در فاکس موزیکال-کمدی "Glee."

او سومین عمده بازیگران عضو از نشان دادن به مرگ در 30s خود را.

اعلام مرگ او می آید از هفت سال به بعد و پس از شرکت ستاره Cory Monteith, درگذشت 31 از سمی مخلوط الکل و هروئین با این سری از دست دادن یکی از آن منجر در حالی که آن هنوز در هوا است.

یکی دیگر از شرکت ستاره علامت Salling که ریورا مورخ در یک نقطه به کشته شدن خود را در سال 2018 در سن 35 سالگی پس از اقامه دعوا به جرم پورنوگرافی کودکان اتهامات عنوان شده علیه.

ریورا به حال تجربه قایقرانی در دریاچه در لس پادرس جنگل ملی, مقامات گفت.

هنگامی که قایق موفق به بازگشت آن فروشنده پیدا رگ های دست خوش پیشامد میشه در انتهای شمالی دریاچه اواخر بعد از ظهر چهارشنبه با پسر بچه خواب در هیئت مدیره در حدود سه ساعت پس از آن گرفته شده است.

پسر با پوشیدن جلیقه نجات و یکی دیگر از ژاکت زندگی داشت در قایق همراه با ریورا کیف پول و کارت شناسایی است.

پسر ریورا پسر از ازدواج خود را به بازیگر Ryan دورسی بود امن و سالم و به سرعت پیوست با اعضای خانواده پس از او پیدا شد, مقامات گفت.

پدر و مادر او طلاق در سال 2018 پس از نزدیک به چهار سال از ازدواج.

تازه ترین توییت در ریورا حساب از روز قبل از مرگ او به عنوان خوانده شده "فقط دو نفر از ما" همراه با یک عکس از او و پسرش.

___

دنبال AP سرگرمی نویسنده اندرو دالتون در توییتر https://twitter.com/andyjamesdalton.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de