گرجستان gov ارائه می دهد و دولت به عنوان جایگزین جمهوریخواه میزبان - سه شنبه, 26 مارس سال 2020 PST

واشنگتن – گرجستان فرماندار ارائه شده است دولت خود و خود را "جهانی امکانات" به عنوان میزبان کنوانسیون ملی حزب ج

توسط NASERINEWS در 6 خرداد 1399

واشنگتن – گرجستان فرماندار ارائه شده است دولت خود و خود را "جهانی امکانات" به عنوان میزبان کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه – یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به جلو کنوانسیون از کارولینای شمالی در صورتی که دولت فرماندار دموکرات نمی اطمینان تهمت که مرداد ماه جمع آوری می تواند به جلو با وجود coronavirus نگرانی.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه با ارسال یک باز درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به نظر دولت خود را به عنوان یک جایگزین سایت برای quadrennial کنوانسیون است که به جمع آوری بیش از 2500 نمایندگان و بیش از هزاران مهمان مطبوعات و مقامات امنیتی. برنامه شده است در جریان بیش از یک سال به برگزاری این کنوانسیون در شارلوت اما تهمت و ملی حزب جمهوری خواه مقامات ابراز نگرانی می کند که مقامات محلی ممکن است اجازه می دهد گردهمایی که اندازه طول بیماری همه گیر.

"با امکانات در سطح جهانی و رستوران ها و هتل ها و نیروی کار گرجستان افتخار خواهد بود با خیال راحت به میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه," کمپ توییتی شنبه. "ما امیدواریم که شما در نظر بگیرید هلو, دولت, ?? @realDonaldTrump?!"

بیش از آخر هفته تهمت شکایت کرده است که در کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر بود "قادر به تضمین می کنند که در ماه اوت ما خواهد بود اجازه حضور کامل در این عرصه است."

او افزود که جمهوری خواهان "باید بلافاصله با توجه به یک پاسخ توسط فرماندار به اینکه آیا یا نه فضا اجازه خواهد داشت به طور کامل اشغال کردند. ما خواهد بود با اکراه مجبور به پیدا کردن و با تمام مشاغل و توسعه اقتصادی را به ارمغان می آورد یکی دیگر از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه سایت."

مذاکرات مقامات می گویند تعیین نیاز است در هفته های آینده به منظور آغاز آماده سازی نهایی این کنوانسیون.

جمهوری خواه کمیته ملی صندلی Ronna McDaniel رئيس جمهور گفت: "درست است بخواهید برای اطمینان از کارولینای شمالی" در مورد کنوانسیون.

"ما می خواهیم به آن را در کارولینای شمالی به رئیس جمهور می خواهد به آن را در کارولینای شمالی گفت:" فاکس نیوز روز سه شنبه صبح. "این فقط فرماندار. او به کار با ما. هر دولت ما صحبت می گوید ما می خواهیم به معرفی رئیس جمهور در اینجا اما این فرماندار است تا برای انتخاب مجدد و داده نشده به ما اطمینان نیاز داریم. ما باید قادر به حرکت رو به جلو در راه بتن. ما در حال رفتن به آن بحث است."

دیوید شفر رئیس گرجستان دولت حزب جمهوری خواه گفت: در متن پیام است که او به کمپ صبح روز سه شنبه. "ما رسیده به حزب جمهوری خواه رئیس کمیته ملی Ronna رامنی به اجازه دهید او را می دانم که اگر کارولینای شمالی می افتد از طریق گرجستان آماده است برای کمک به" شافر گفت: آسوشیتد پرس.

"تحت فرماندار کمپ گرجستان باعث شده است که ملت در خیال بازگشایی آن اقتصاد" شفر گفت. "ما اولین کلاس امکانات یک نیروی کار ماهر و شهرت مهمان نوازی به هیچ یک دوم. ما افتخار خواهد بود برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه."

کمپ سخنگوی Candice Broce کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد پیشنهاد شتابزده و به جای ارجاع سوال به شفر.

گرجستان شد یک میله رعد و برق برای هر دو انتقاد و ستایش هنگامی که آن را یکی از اولین متحده در این کشور اجازه می دهد تا کسب و کار از جمله تو سرو و بولینگ alleys به بازگشایی در اواخر ماه آوریل است. مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کمپ تصمیم در آن زمان گفت: "این فقط بیش از حد به زودی" اما بعدا گفت که او تنها به ابراز نگرانی در مورد مکان های خاصی مانند تو سرو بودن بازگشایی شد و اضافه کرد: "من فکر می کنم این فوق العاده است."

آن را به عنوان تلاش برای ناخن کنوانسیون طرح مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اعلام کرد با ارتقای دو جانباز سیاسی دستیاران ارشد نقش رهبری. لایحه Stepien سابق کاخ سفید مدیر سیاسی را به عنوان معاون مدیر کمپین کمپین گفت. استفانی الکساندر منطقه ای مدیر سیاسی تبدیل خواهد شد به کمپین رئیس ستاد.

جفت های اضافی را تجربه سیاسی به کمپین upper echelon که رهبری مدیر کمپین براد Parscale یک تازه وارد نسبت به سیاست های ملی که زد مغلوب ساختن پیشی جستن دیجیتال تلاش در سال 2016.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن