COVID نقطه داغ, شهرستان Yakima بیش از ظرفیت بیمارستان - Sun, 21 Jun 2020 PST

آسوشیتد پرس YAKIMA – بیمارستان در شهرستان Yakima -- که دارای بالاترین نرخ COVID-19 عفونت در ایالت واشنگتن – فر

توسط NASERINEWS در 1 تیر 1399

آسوشیتد پرس

YAKIMA – بیمارستان در شهرستان Yakima -- که دارای بالاترین نرخ COVID-19 عفونت در ایالت واشنگتن – فراتر از ظرفیت افراد بیمار.

میسون ویرجینیا بیمارستان یادبود در یاکیما که دارای بیش از 200 تخت به حال هیچ کدام در دسترس به عنوان پنج شنبه شب در بخش مراقبت و یا در غیر این صورت Yakima سلامت منطقه گفت: در بیانیه ای که اواخر روز شنبه.

سیاتل تایمز گزارش داد حداقل 17 نفر در حال حاضر منتقل شده به خارج از شهرستان است. که برگ و در مجموع 61 نفر در تخت بیمارستان با مثبت COVID-19 تشخیص این شهرستان را نسبت به تاریخ.

و "همه بیمارستان های" شدید در حال تجربه کمبود نیروی انسانی – با توجه به بسیاری از COVID-19 موارد در کارکنان, علائم کروناویروس و یا نزدیکی به یک قرنطینه بیمار است.

در نزدیکی بنتون و فرانکلین شهرستان نیز احساس فشار در سیستم مراقبت های بهداشتی اما شهرستان Yakima باقی می ماند واشنگتن را نقطه داغ برای ویروس. شهرستان نشان دهنده در حال حاضر 22 درصد از تمام بستری COVID-19 بيمار در واشنگتن (61 از 242 نفر) بالاتر شمارش از پادشاه شهرستان است که حدود 10 برابر بزرگتر از شهرستان Yakima.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن