کانادا گارد اندرو Nembhard خارج از NBA پیش نویس برنامه برای انتقال

گینسویل, فلوریدا.—فلوریدا گارد نقطه اندرو Nembhard است حذف نام او از NBA پیش نویس و بازگشت به مدرسه — نه فقط د

توسط NASERINEWS در 11 خرداد 1399

گینسویل, فلوریدا.—فلوریدا گارد نقطه اندرو Nembhard است حذف نام او از NBA پیش نویس و بازگشت به مدرسه — نه فقط در گینسویل.

یک سخنگوی تیم گفت: کانادا Nembhard برنامه ای برای انتقال و باید دو سال از واجد شرایط بودن باقی مانده است. ورزشگاه اولین گزارش Nembhard.بنابراين ،

شفق قطبی متولد Nembhard عضو کانادا, تیم ملی وارد NBA پیش نویس در ماه گذشته. او استخدام NCAA-گواهی نماینده جعفر Choufani بنابراین او می تواند حفظ کالج خود را واجد شرایط. او در زمان یک رویکرد مشابه پس از سال اول و در نهایت بازگشت به فلوریدا پس از گرفتن دعوت به NBA سراغ ترکیب.

به عنوان یک دانشجوی سال دوم او به طور متوسط 11.2 امتیاز 5.6 کمک و 3.0 پرتاب ریباند. با 173 کمک و 80 گردش در 2019-20 خود را کمک به گردش مالی نسبت رتبه 49 در کشور است.

Gators به وضوح انتظار خروج خود را با توجه به این که مربی مایک سفید اساسا خود را پر نقطه فهرستی با امضای سابق میشیگان بزرگ مرد کالین Castleton. یک شهر ساحلی دایتونای بومی Castleton انتقال به فلوریدا ماه گذشته و دو سال از واجد شرایط بودن باقی مانده است.

Castleton و Nembhard می تواند به نشستن در فصل آینده تحت NCAA انتقال قوانین. هر دو می تواند برای درخواست فوری واجد شرایط چشم پوشی و یا می تواند بلافاصله واجد شرایط اگر یک بار انتقال استثنا می رود به اثر قبل از فصل آینده است.

Gators به نظر می رسد مجهز به رسیدگی به Nembhard خروج. آنها Ques گلوور و سابق کلیولند دولت standout Tyree Appleby به بازی بازی نقطه فصل آینده و می تواند تره مان بازگشت.

مان همچنین اعلام شده به صورت پیش نویس در ماه گذشته پس از به طور متوسط 5.3 نقاط زمین به عنوان یک دانشجوی سال اول.

دو فلوریدا استارت — گارد Scottie لوئیس و رو به جلو Keyontae جانسون — اقامت در مدرسه پس از coronavirus همه گیر محو فلوریدا پس از فصل.

Gators به پایان رسید 19-12 فصل گذشته و در موقعیتی بودند که به مسابقات NCAA برای چهارمین سال متوالی است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن