3M باز: Richy Werenski آگهی متی ولف کمین به عنوان نمرات پایین تسلط دور اول

اگر دفاع از قهرمان متی ولف می خواهد به تکرار در 3M باز وجود دارد یک فرصت خوب برای او را به رفتن و حتی پایین تر

توسط NASERINEWS در 3 مرداد 1399

اگر دفاع از قهرمان متی ولف می خواهد به تکرار در 3M باز وجود دارد یک فرصت خوب برای او را به رفتن و حتی پایین تر از سال گذشته است.

پس از ترکیدن بر روی صحنه در سال 2019 در TPC شهرهای دوقلو در بلین با امتیاز برنده از 21 زیر پر — در حالی که بازی در یک ضامن معافیت — ولف گره خورده است برای مقام سوم پس از پنج دور اول.

او شات 6-تحت-par 65 و مسیرهای پیاده روی Richy Werenski به تنهایی در بالای هیئت مدیره رهبر در 8 زیر و مایکل تامپسون که 7 زیر. شش گلف بازان با ولف در 6 تحت.

"من فکر می کنم این ممکن است بهترین من برای اولین بار دور از زندگی حرفه ای من" ولف گفت. "معمولا من مبارزه را که قطع مگر اینکه من واقعا خوب دور دوم. خوب بود به بیرون رفتن وجود دارد شلیک 6-تحت-par و می دانیم که قطع است و حتی رفتن به در ذهن من است. همه من قصد دارم به انجام است که فکر کردن در مورد گرفتن آن عمیق و انجام آنچه که من امروز."

از آن خواهد شد سخت به ضرب و شتم پنجشنبه شرایط بقیه تعطیلات آخر هفته. وجود ندارد بسیار باد در طول روز اجازه نمرات پایین تسلط بر هیئت مدیره رهبر.

که روشن بود در طول Werenski دور به عنوان او تماس گرفته شده در آهن. خود ور رفتن معمولا خیلی خوب بود, بیش از حد, به عنوان او ساخته شده یک تعداد انگشت شماری از طولانی putts را برای برخی از تناقض خاموش جعبه توپ را روی گوه.

"من فقط بازی جامد گلف" Werenski گفت. "من در بر داشت برخی از fairways و در زمان استفاده با آهن. من فکر کردم من آهن شد واقعا خوب است. من آن ضربه (نزدیک) و من به پایان رسید تا ساخت برخی از (putts) و آن را تبدیل به خوبی گرد."

که به اندازه کافی به ماندن بگیرید پیش از تامپسون که قرار بر فشار ضربه هر سبز در قوانین و مقررات و در پایان بدون یک دیو.

"فقط یک واقعا خوب جریان رفتن" تامپسون گفت. "من نوسان احساس خوب است. آن را کامل است. این فقط احساس به اندازه کافی خوب بود که من اعتماد به نفس کافی برای پست تعدادی."

بدون شک بزرگترین نام کمین در نزدیکی بالای هیئت مدیره رهبر است, تونی Finau که گره خورده است برای مقام سوم در 6 زیر و به دنبال انتقام بحران در یادبود مسابقات هفته گذشته است. او پیشرو با سه سکته مغزی بیش از آخر هفته قبل از سقوط از هم جدا به عنوان Jon رحم فرار با پیروزی.

"من پایان من می خواستم از هفته گذشته" Finau گفت. "من همیشه می توانید دور مثبت زمانی که من بازی واقعا سخت گلف و نمره خوبی است. همانطور که من به عقب نگاه در آن من می دانم که من در بازی هست. فقط همچنان به انجام این کار و به خودم برخی از شانس و همه چیز شروع خواهد شد به نوبه خود متفاوت است."

در حالی که 3M باز نمی کند باید یک تن از نام های بزرگ در این سال بابا واتسون در مشاجره در 4 تحت بروکس Koepka در 1 زیر و تامی Fleetwood است حتی. داستین جانسون خارج با یک مصدومیت پس از تیراندازی یک 7 ،

همانطور که برای ولف او راست که در آن او می خواهد برای بود و به عنوان قهرمان دفاع او می داند آنچه که او نیاز به انجام به کار انجام می شود.

"من احساس می کنم آن را یک عامل" ولف گفت. "من احساس می کنم که وجود دارد مقدار زیادی از بار بود که من راه رفتن را از طریق عکس در سر من که من آمار سال گذشته است. من در همان نقطه امروز که من در سال گذشته بود, بنابراین من می دانستم که چگونه به ضربه زدن به عکس های که من ضربه. درست است که comfortability از بودن در اینجا دانستن است که من در حال حاضر آمار شات قبل و من تا به حال بسیاری از موفقیت و این نوع از انجام بیش از."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن