چرا تورنتو و وگاس باید NHL hub شهرستانها و دیگر هاکی افکار

من اما هاکی سهم خود را از مشکلات. مسابقه. Hazings. آزمون مثبت برای COVID.لیگ به شدت می خواهد به بازگشت به این

توسط NASERINEWS در 31 خرداد 1399

من اما هاکی سهم خود را از مشکلات. مسابقه. Hazings. آزمون مثبت برای COVID.

لیگ به شدت می خواهد به بازگشت به این بازی 24 تیم جام استنلی مسابقات است. و در برخی از نقطه در هفته آینده لیگ برتر را اعلام آن دو hub شهرستانها که میزبان 12 تیم تقسیم شده توسط کنفرانس.

که متناسب با NHL کمیسر گری Bettman جدول زمانی او در لیگ بازگشت به بازی سند و آن را از یک منبع خوب. و در حال حاضر دولت کانادا پاک است یک مانع اجازه می دهد "کوهورت" قرنطینه.

تورنتو, ونکوور, ادمونتون, شیکاگو, کلمبوس, Dallas, لاس وگاس, لس آنجلس, پیتسبورگ و مینیاپولیس و سنت پل در حال اجرا به hub شهرستانها.

برای یک ورزش است که نه یک بازی در حالی که آن را مطمئن می کند بسیاری از اخبار است. تا زمانی که کیسه مراسلات پستی بازده در اینجا 15 دوشنبه افکار برای کمک به شما در گرفتن (با عذر خواهی به Elliotte فریدمن همیشه عالی 31 افکار.)

1. پول من در تورنتو برای شرق و لاس وگاس برای غرب است. لیگ دفاتر در تورنتو Sportsnet مقر آن در اینجا تعداد زیادی از بازیکنان از اینجا تعداد زیادی از هتل ها و رستوران ها و عرصه عمل. این COVID اعداد رو به کاهش است.

2. و وگاس چون وگاس. که شهر را احتمالا در این کنفرانس نهایی و نهایی جام استنلی.

3. تا آنجا که من می تواند به علم پشت این لیگ برنامه ریزی آنجا که نگه داشتن بازیکنان/مربیان/مربیان و همکاران جدا از بقیه جهان کاهش خطر ابتلا به مردم است. آن را نمی کند کاهش خطر ابتلا به بازیکنان. آنها به خوبی می تواند آلوده کردن هر یک از دیگر.

4. که ظاهرا آنچه به نظر می رسد که اتفاق افتاده در تمپا که ظاهرا بسته شده است آن را تمرین تسهیلات پس از شیوع در میان بازیکنان وجود دارد. بنابراین اپتیک یا سیاست – از اجازه دادن به بازیکنان بازی در کانادا خواهد بود که بزرگترین مانع برای لیگ و سطوح مختلف دولت درگیر. اما از دولت و نظر آن را تایید کرده است در حال حاضر.

5.به یاد داشته باشید این بازیکنان هنوز به توافق به هر یک از این. آنها توافق کردند که به یک فرمت اگر آنها می آیند. آنها در واقع به توافق می آیند. قرارداد با توجه به منقضی ژوئن 30. بنابراین برای اولین بار از آنها می خواهم که به توافق برای تمدید قرارداد.

6. با توجه به افزایش COVID در بسیاری از ایالت فلوریدا و آریزونا – که در آن هاکی بازی است, از آن خواهد شد قابل فهم اگر کانادایی ها احساس ناراحت کننده اجازه می دهد بازیکن آموزش وجود دارد به اینجا می آیند برای رقابت در این مسابقات است. بنابراین وجود خواهد داشت "فروش-شغل."

7. فقط گفت: اما Auston متیوز و Frederik اندرسن احتمالا باید از آریزونا.

8. به عنوان دور به عنوان NHL نگران است, در این بازی می توانید به زودی به اندازه کافی با توجه به آتش سوزی های لیگ و دیگران در هاکی باید نیاز به تمایل به. وجود دارد بسیاری از آن را سخت به نگه دارید تا.

9. لیگ ممکن است در نهایت رسیدگی حداقل در پرداختن به نژاد پرستی همراه با ورزش. آخرین در این جبهه: لیگ راه اندازی یک وب سایت "ارتکاب به تغییر" به عنوان بخشی از کمپین آگاهی خود را. آن را در راه اندازی شد "juneteenth" یک روز که جشن پایان برده داری در ایالات متحده است. این لینک های مختلف معاملات با نژادپرستی نظاممند سیاه زندگی موضوع اسطوره ها در مورد مسابقه.

10. من به اندازه کافی ساده و بی تکلف به فکر می کنم این است که در پایان همه. اما وجود آن یک شروع است. قبل از به قتل جورج فلوید, هاکی, دفن سر خود را در شن و ماسه که آن را به مسابقه. Akim Aliu را غیر قانونی را تغییر داد. بیایید امیدواریم که NHL اجرا خود را "تحمل صفر" مبنی بر نژاد پرستی است و با عمل فراتر از فرمول از کمیته.

11. همانطور که برای من خوب من چند بیشتر مردم از رنگ مخاطبین در هاکی در حال حاضر از من قبل از. هدف من این است که برای به اشتراک گذاشتن صدای خود را. نه چندان مطمئن. اما تقویت صدای خود را نمی خواهد صدمه دیده است.

12. دن Carcillo می توانید پیوستن به Aliu به عنوان یک عامل تغییر. حساب خود را از او متوحش کننده, تحمل به عنوان یک تازه کار در OHL است mortifying. "مه آلود" است که بیش از حد مودب. "شکنجه" ممکن است بیشتر شبیه به آن. من شک Carcillo تجارب واقعی برای همه تاریخ پیوستند. اما این درست است برای بیش از حد بسیاری از.

13. من گوش مردم بپرسید چیزهایی مانند "از کجا آمده و رسانه" در تمام این. من می دانم که من خواسته اند به این پرسش. بازیکنان پاسخ داده نمی شود. شاید آنها ناراحت کننده با صحبت کردن در مورد آن. شاید به این دلیل که آنها قربانی شدند. شاید به این دلیل که آنها عاملان. شاید هر دو آنها.

بیایید امیدواریم که Carcillo کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام و داستان به ارمغان آورد تا با دیگران مانند اریک مهمان به پایان خواهد رسید و نه فقط مخروطی سکوت در اطراف این موضوع اما متوحش کننده خود را.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

14. حرکت به سمت چیزهای سرگرم کننده درخت افرا برگها سرود خواننده – Martina لوئیس اورتیز – دارای یک اهنگ جدید "No Love" در Spotify در و سیب موزیک. آن را گوش دهید. من. من آن را دوست داشت.

15. در نهایت هفته آینده هاکی سالن از شهرت القای اطلاعیه ها. من می گویم Jarome Iginla ماریان Hossa دانیل Alfredsson الکساندر Maltsev و جنیفر Botterill دریافت nod.

یه سوال ؟ ایمیل من در askkevinmcgran@gmail.com و من پاسخ آن را در کیسه مراسلات پستی. من تدوین سوالات برای بازگشت به کیسه مراسلات پستی وبلاگ به زودی. نیاز به برخی از پیشنهادات ؟ چگونه در مورد: اگر تورنتو در واقع انتخاب شده است به عنوان یک مرکز شهر را برگ افرا لوگو در مرکز یخ ؟

تاریخ گفتگو

س:

آیا شما فکر می کنم تورنتو باید یک hub شهر برای بازگشت هاکی ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب