زن متهم پس از نژادپرستانه پارک مرکزی رویارویی

توسط تام هیزنیویورک (AP) — یک زن که به نام پلیس در طول یک ضبط اختلاف با او پیاده روی سگ بدون قلاده در پارک مرک

توسط NASERINEWS در 17 تیر 1399

توسط تام هیز

نیویورک (AP) — یک زن که به نام پلیس در طول یک ضبط اختلاف با او پیاده روی سگ بدون قلاده در پارک مرکزی متهم شده بود روز شنبه با تشکیل پرونده کاذب گزارش پلیس.

در ماه مه امی کوپر جلب گسترده محکومیت و اخراج از کار او دیوانه وار پس از تماس با 911 به ادعای او در معرض خطر "یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان" فرشته پرنده مسیحی کوپر. در این ویدئو او ضبط شده از او برای تلفن های موبایل آرام و به نظر می رسد برای نگه داشتن یک فاصله امن از او.

دادستان منطقه سایرس ونس جونیور در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه که او متهم امی کوپر با دروغ گزارش تقابل بزه که حمل حداکثر مجازات یک سال پشت میله های زندان. او دستور داده شد به نظر می رسد در دادگاه در اکتبر. 14.

کوپر وکیل رابرت بارنز گفت: کوپر امر مبارزه با شارژ. مشتری خود گفت: در حال حاضر امرار معاش خود را از دست داده و "او زندگی عمومی است. در حال حاضر برخی از تقاضای آزادی او?"

درباره تلفن در دوشنبه مسیحی کوپر گفت که او تا به حال هیچ واکنش و یا نظر.

پس از واکنش امی کوپر منتشر شد عذرخواهی از طریق روابط عمومی خدمات گفته او "واکنش عاطفی و فرضیات نادرست در مورد نیت خود را."

"او به هر حال حق به درخواست که من دسته سه تایی سگ من در یک منطقه که در آن مورد نیاز بود," او گفت: در این بیانیه نوشته شده است. "من به خوبی آگاه از این درد که misassumptions و حساس اظهارات در مورد نژاد باعث و هرگز تصور کرده اند که من خواهد بود که در نوع حادثه رخ داده است که با کریس."

امی کوپر 911 تماس دیده می شد توسط بسیاری به عنوان یک استارک مثال روزمره نژادپرستی و سوخت خشم در دوره منجر به تظاهرات خیابانی برانگیخته توسط پلیس بازداشت, مرگ جورج فلوید. آن را نیز با الهام از نیویورک قانونگذاران ایالتی در ماه ژوئن به تصویب یک قانون است که باعث می شود آن را آسان تر تحت حقوق مدنی قانون به شکایت فردی که تماس یک افسر پلیس در کسی که "بدون دلیل" از آنجا که از پس زمینه خود را از جمله مسابقه و منشاء ملی.

قانون جدید که فرماندار نیز امضا شده در ماه گذشته دارای یک فرد است که باعث می شود چنین 911 تماس مسئول "برای امداد رسانی تاکیدی خسارات و یا هر گونه دیگر مناسب امداد" در یک دعوی در دادگاه مدنی. کوپر شد متهم تحت یک موجود کاذب-گزارش قانون شده است که در این کتاب نیست و مرجع مسابقه.

رویارویی شروع یک صبح زود هنگامی که مسیحی کوپر گفت که او متوجه امی کوپر تا به حال اجازه دهید او cocker spaniel آن دسته سه تایی در برابر قوانین در ربط منزوی بخش مرکزی پارک محبوب با birdwatchers.

در این ویدئو ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, او ادعا کرد که سگ شد "پاره شدن از طریق کشت" و به او گفت او باید به بخش دیگری از پارک. هنگامی که او خودداری کرد و او بیرون کشیده سگ رفتار باعث او را به فریاد او نمی آیند نزدیک سگ خود را.

امی کوپر نیز به او هشدار داده او را احضار مگر اینکه پلیس او را متوقف ضبط.

"من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من" امی کوپر شنیده است گفت: در این ویدئو به عنوان او می کشد پایین صورت خود ماسک و تلاش برای کنترل سگ خود را.

"لطفا در تماس با پلیس" مسیحی کوپر می گوید.

"وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد من در پارک مرکزی او ضبط و تهدید من و سگ من. ... لطفا پلیس بلافاصله!" او می گوید: در طول تماس قبل از او متوقف می شود ضبط.

پلیس می گویند در آن زمان آنها پاسخ داد: آنها هر دو از بین رفته اند.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Michael R. سیساک کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب