ویروس در فلوریدا: بیمارستان در نزدیکی ظرفیت میامی بسته eateries

توسط ADRIANA گومز LICON و لیزا ماری پنجرهمیامی (AP) — بیمارستان ها به سرعت در حال نزدیک شدن ظرفیت در سراسر Sun

توسط NASERINEWS در 17 تیر 1399

توسط ADRIANA گومز LICON و لیزا ماری پنجره

میامی (AP) — بیمارستان ها به سرعت در حال نزدیک شدن ظرفیت در سراسر Sunbelt و منطقه میامی بسته رستوران ها و سالن های ورزشی بار دیگر به دلیل فزاینده coronavirus دوشنبه به عنوان ایالات متحده پدید آمده از یک چهارم جولای آخر هفته پیک نیک احزاب استخر و ساحل گردش است که مقامات بهداشت ترس می تواند سوخت به سرعت در حال بدتر شدن شیوع.

بالا و پایین رفتن اثر — محدودیت برداشته و سپس reimposed — دیده شده است در سراسر کشور در هفته های اخیر و انتظار می رود که دوباره بعد از تعطیلات که دیدم جمعیت از مردم جشن بسیاری از بدون ماسک.

"ما نگران بودند قبل از آخر هفته باقی می ماند و نگران پس از تعطیلات به عنوان حدیثی داستان ها و مشاهده رفتار نشان می دهد که بسیاری از ادامه بی اعتنایی مهم حفاظتی ارشاد" گفت: هدر Woolwine یک سخنگوی دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی.

موارد تایید شده در حال افزایش در 41 از 50 ایالت به علاوه منطقه کلمبیا و درصد آزمون آینده را مثبت برای این ویروس در حال افزایش است در 39 متحده است.

فلوریدا که برای تمام زمان بالا از 11,400 جدید موارد شنبه و دیده خود را تست مثبت رای به تازگی رسیدن به بیش از 18 درصد بوده است و آمار به خصوص سخت همراه با دیگر Sunbelt متحده مانند آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس.

در میامی-Dade County, جمعیت 2.7 میلیون شهردار کارلوس Gimenez دستور بستن رستوران ها و برخی دیگر از مکان های سرپوشیده از جمله تعطیلات اجاره هفت هفته پس از آنها مجاز به بازگشایی شده است. سواحل را بازگشایی در روز سه شنبه پس از بسته شدن بیش از آخر هفته.

"اما اگر ما با دیدن ازدحام مردم و زیر بهداشت عمومی قوانین من مجبور خواهد شد به نزدیک سواحل دوباره" شهردار هشدار داد.

بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور شده اند تیک تاک به سمت بالا با حدود 1700 در بیماران بستری در هفت روز گذشته در مقایسه با 1200 هفته گذشته است. پنج بیمارستان در سن پترزبورگ منطقه بودند از واحد مراقبت های ویژه تخت, مقامات گفت. میامی بیمارستان باپتیست بود و تنها چهار نفر از آن 88 تعداد تخت موجود است.

"اگر ما همچنان به افزایش در سرعت ما شده اند و ما نمی خواهد که به اندازه کافی هواکش به اندازه کافی اتاق," دکتر گفت: David De La Zerda های تنفسی متخصص در میامی یادبود جکسون در بیمارستان.

مقامات در تگزاس نیز گزارش بیمارستان ها در خطر غرق شدن است. بستری شدن در بیمارستان ایالت رسید گذشته 8,000 برای اولین بار در طول تعطیلات آخر هفته بیش از چهار برابر افزایش در ماه گذشته است. هوستون مقامات گفت: واحد مراقبت های ویژه وجود دارد که بیش از ظرفیت.

در امتداد مرز با مکزیک دو به شدت بیمار بيماران پرواز صدها مایل از شمال به دالاس و سن آنتونیو به دلیل بیمارستان ها در دره ریو گراند کامل بودند.

در آریزونا تعداد افراد بستری شده با COVID-19 صدر از 3200 جدید و بیمارستان های ایالت شد و در 89 درصد ظرفیت است. موارد تایید شده پیشی گرفته 100,000 و بیش از نیمی از کسانی که آلوده و یا بیش از 62,000 هستند تحت 44 سال, دولت بهداشت و درمان, مقامات گفت.

مقامات بهداشت در کارولینای جنوبی گزارش داد بیش از 1500 مورد جدید در روز شنبه. اگر این اعداد را نگه دارید افزایش در نرخ فعلی بیمارستان و احتمالا مجبور به اتخاذ یک طرح اضطراری برای اضافه کردن به 3000 تخت های بیشتر در مکان هایی مانند هتل ها و سالن های ورزشی, مقامات گفت.

آلاباما شده است به طور متوسط حدود 1000 نفر در روز دو یا سه بار آنچه در آن بود با دیدن در اواخر ماه آوریل زمانی که اقامت خود را در خانه سفارش برداشته شد.

"ما مجموعه ای از یک رکورد بالا در طول تعطیلات آخر هفته و البته با توجه به تعداد افرادی که در خارج و در مورد بیش از آخر هفته به جشن ما قطعا در مورد آنچه که بعد از چند هفته در حال رفتن به مانند نیز گفت:" اسکات هریس, آلاباما, سلامت افسر.

در غرب ویرجینیا کالیفرنیا ، جیم عدالت معکوس دوره و دستور داد که با پوشیدن ماسک صورت در داخل خانه به دیگر رهبران دولت در سراسر کشور است.

"من به شما گفتن, West Virginia, اگر ما را نمی کنند و انجام این کار در حال حاضر ما در حال رفتن به در یک جهان صدمه دیده است," او گفت: "این خیلی ناراحتی."

Coronavirus سرزنش است برای بیش از نیم میلیون مرگ و میر در سراسر جهان از جمله بیش از 130,000 در ایالات متحده با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد تایید عفونت در سراسر کشور بود در 2.9 میلیون هر چند تعداد واقعی اعتقاد بر این است به 10 برابر بالاتر است.

موارد جدید در هر روز در سراسر کشور باید سطح رکورد از بیش از 50 ، 000.

میانگین مرگ و میر در هر روز کاهش یافته است بیش از دو هفته گذشته از حدود 600 به حدود 510 در چه کارشناسان می گویند که نشان دهنده پیشرفت در درمان و پیشگیری و همچنین سهم بزرگی از موارد در میان بزرگسالان جوان که به احتمال زیاد بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن COVID-19.

اما مرگ و میر در نظر گرفته شده عقب مانده شاخص است که آن را طول می کشد زمان برای مردم به مریض و می میرند. و کارشناسان نگران هستند که روند رو به پایین در مرگ و میر می تواند معکوس خود را.

در ضمن سه نفر برتر ایالات متحده در سازمان پزشکی با صدور نامه ای سرگشاده خواستار آمریکایی به پوشیدن ماسک فاصله اجتماعی و شستن دست ها اغلب برای کمک به جلوگیری از "بدترین بحران بهداشت عمومی در نسل است."

انجمن پزشکی آمریکا, امریکایی, انجمن پرستاران و انجمن بیمارستان های آمریکا صادر شده و این درخواست در شرایطی که از یک ماسک-پوشیدن منظور از واشنگتن و گفت: اقدامات انجام شده در اوایل که کمک کند گسترش COVID-19 "شد بیش از حد به سرعت رها شده است."

کاخ سفید دوباره رد تماس برای سراسر کشور سفارش به پوشیدن پوشش صورت با کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: در فاکس نیوز که این موضوع برای فرمانداران و شهرداران برای تصمیم گیری است.

در نیویورک پس از کشنده ترین نقطه داغ در این کشور رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که او نگران بود در مورد گزارش از اجتماعات بزرگ در طول تعطیلات آخر هفته در شهر نیویورک در آتش جزیره و مکان های دیگر.

"من درک می کنم مردم خسته هستند," او گفت:. "ما انجام داده ایم این برای 128 روز. من آن را دریافت کنید. اما آن تغییر نمی کند حقایق و ما را به ماندن هوشمند است."

___

گومز Licon گزارش از میامی. پنجره گزارش از Boise, Idaho.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن