دوقلوها مجموعه شروع به کوتاه فصل در شیکاگو

دوقلوها باز خواهد شد خود را در سال 2020 کمپین در تاریخ 24 ژوئیه در برابر White Sox در شیکاگو در نرخ تضمین میدا

توسط NASERINEWS در 17 تیر 1399

دوقلوها باز خواهد شد خود را در سال 2020 کمپین در تاریخ 24 ژوئیه در برابر White Sox در شیکاگو در نرخ تضمین میدان نزدیک به 300 روز پس از آنها به این نتیجه رسیدند خود را 2019 فصل است. روز باز خواهد آمد حدود چهار ماه بعد از آن در اصل قرار بود که این کشور همچنان دست به گریبان با گسترش COVID-19.

60-برنامه بازی منتشر شد دوشنبه شب و دوقلوها بازی از 40 بازی در برابر لیگ آمریکا مرکزی رقبا و 20 برابر لیگ ملی مرکزی تیم است. منطقه ای برنامه ساخته شده در یک راه برای کاهش سفر.

در حالی که هیچ طرفداران اجازه خواهد داشت به هدف زمینه — حداقل برای شروع فصل — تمام 60 بازی خواهد تلویزیونی. پنجاه و هشت نفر از آنها پخش خواهد شد در FOX Sports شمالی و دو نفر دیگر را در فاکس ملی.

دوقلوها را بازی سه بازی در شیکاگو قبل از رفتن به خانه به میزبان St. Louis Cardinals در تاریخ 28 ژوئیه در خانه خود را باز کن. قبل از آنها باز فصل خود آنها برنامه ریزی شده به بازی یک نمایشگاه بازی برابر توله در زمینه انوری در ژوئیه 22.

دوقلوها را بازی هفت از 10 بازی در برابر سرخپوستان کلیولند تیم دوم به پایان رسید که در این بخش در فصل گذشته در خانه. آنها را در پایان فصل خود را با پنج بازی در خانه مقابل دیترویت ببر و Cincinnati Reds.

برنامه خصلت عبارتند از: داشتن چهار نفر از آنها شش خاموش روز در ماه سپتامبر و یک کشش از 20 بازی از اواسط ماه اوت تا آغاز ماه سپتامبر جایی که آنها لازم نیست که یک روز خاموش است.

"شما سعی می کنید برای پیدا کردن راه هایی برای استفاده از آن خاموش روز که شما و داشتن آنها را خوشه در انتهای سال است نه آنچه که شما واقعا امیدوار, اما این به آن معنا نیست که ما نمی توانیم کار را از طریق آن. ... ما باید یک کشش خوبی در وسط در مورد من فکر می کنم آن را در 36 بازی در 37 روز چیزی است که شما به طور معمول نمی بینید" مدیر Rocco Baldelli گفت. "من فکر می کنم ما عمق و من فکر می کنم برخی از گسترش فهرست اسامی در اوایل سال با این کمک خواهد کرد و من می دانم که ما نیز به تنهایی نیست."

دوقلوها شد پیش بینی شده برای برنده شدن در لیگ آمریکا مرکزی برای دومین سال متوالی. و یک برنامه است که آنها بازی هر دو بخش مرکزی باید جواب خوبی برای آنها — از 10 تیم دوقلوها تا به حال تا حد زیادی بهترین رکورد. پنج نفر از 10 به پایان رسید ، 500 سال گذشته است.

دوقلوها رفت 50-26 سال گذشته خود را در برابر لشکر مخالفان در راه خود را به بخش خود را عنوان پايان 14-5 در برابر دیترویت ببر و Kansas City Royals, 13-6 در برابر White Sox و 9-10 علیه سرخپوستان.

"من فکر می کنم با حس فوریت از روز 1 هر بازی مهم است. نه می گویند (در) 162-برنامه بازی مهم نیست چرا که همه آنها انجام" سوم baseman جاش دونالدسون گفت. "...هر بازی بوده است اما در حال حاضر شما در حال دیدن برخی از این پیش بینی ها برای برخی از این تیم ها که حتی نمی توان در این معادله به فرصتی برای ایجاد برگشتی."

با یک برنامه کوتاه — به خصوص یکی است که در آن بازیکنان ستاره می تواند از دست رفته هفته در یک زمان به بیماری — هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. گیر میچ Garver گفت: او فکر کرد که بهترین تیم در نهایت در بالا آمده در پایان فصل — اگر بیشتر از آن است که عامل به این معادله در این فصل است.

"تیمی که می شود خوش شانس ترین تیم که رفتن به پیروز. اگر شما می توانید جلوگیری از این ویروس که ما در حال حاضر آموخته از MLB و در سراسر لیگ که ما خیلی انتظار به برخی از مثبت و مردم در حال رفتن به پایین در طول فصل پس از آن بعدی مرد تا ذهنیت" Garver گفت. "به نظر می رسد مانند هر کس می شود luckiest و از حداقل مقدار از بیمار بازیکنان در پایان می تواند شانس خوبی برای برنده شدن در آن است."

RICH HILL می اندازد اول زندگی BP

Lefty Rich Hill انداخت و او را برای اولین بار زنده پنبه حلاجی تمرین جلسه روز دوشنبه حول چهار نوبت. The 40-year-old استارت حال offseason جراحی آرنج و دوقلوها نمی شد انتظار او را تا اوایل ماه ژوئن آغاز خواهد شد.

تپه خود را صرف شکستن به خانه خود در بوستون راه اندازی یک شبکه در یک پارک در نزدیکی خانه خود و نمایش خود را bullpens بیش از زوم برای دوقلوها مربیان و مربیان به تماشای. Baldelli گفت: هر کس واقعا می خواستم برای قفل کردن در و نگاهی به خوبی در تپه پرتاب در هدف درست در روز دوشنبه. او دور آمد خوشحال با آنچه دیدم.

"او در آمد و نگاه واقعا خوب است. من فکر می کنم در مورد نیمه راه از طریق خود اغل گاو یا حشم بیش از حد او در حال حاضر ساخت و تنظیم یک زن و شوهر از همه چیز و واقعا قفل در محل-حکیم" Baldelli گفت. "چیز خوب بود. او آن را از طریق چهار نوبت کار. فقط واقعا خوب بود."

شایان ذکر

دوقلوها در حال آماده سازی خود را برای یکی از کوتاهترین روز از اردوگاه در روز سه شنبه. پس از آن Baldelli گفت: آنها را به خود رقابتی intrasquad بازی روز چهارشنبه و با یک مطلب شبیه سازی شده واقعی محیط بازی در روز پنج شنبه. ... استارت هومر بیلی هم انداخت زنده پنبه حلاجی تمرین روز دوشنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب