تهمت و تهدید های رسانه های اجتماعی پس از توییتر واقعیت-چک او

توسط ZEKE میلرواشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید های رسانه های اجتما

توسط NASERINEWS در 7 خرداد 1399

توسط ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید های رسانه های اجتماعی شرکت ها با قوانین و مقررات جدید و یا حتی سازندگان: یک روز پس از توییتر اضافه شده چک حقیقت به خود توییتهایی.

رئیس جمهور نمی تواند به طور یک جانبه تنظیم و یا شرکت هایی که نیاز به اقدام کنگره و یا کمیسیون ارتباطات فدرال. اما متوقف نمی مغلوب ساختن پیشی جستن از عصبانیت صدور یک هشدار قوی.

ادعا tech غول "سکوت محافظه کارانه صدای" مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت "ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد."

و او تکرار ادعای بی اساس — که موجب آخرین مرحله نهایی مسابقات با دره سیلیکون — که در حال گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری "خواهد بود رایگان برای همه در تقلب و جعل اسناد و سرقت از برگه های رای."

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود با عصبانیت مشت کردن سهشنبه پس از توییتر اضافه شده هشدار عبارت به دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای "جعلی" و پیش بینی کرد که "جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند" در میان چیزهای دیگر. در زیر توییت در حال حاضر وجود دارد یک لینک مطلب "دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای" که هدایت کاربران به توییتر "لحظات" صفحه با واقعیت بررسی و اخبار در مورد تهمت به ادعاهای بی اساس.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در توییتر متهم پلت فرم از "دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری" و اصرار دارد که "به عنوان رئیس جمهور من به شما اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد." او در سال 2020 مدیر کمپین براد Parscale گفت: توییتر را "روشن تعصب سیاسی" بود رهبری این کمپین به جلو "همه ما تبلیغات از توییتر ماه پیش." توییتر را ممنوع کرده است همه تبلیغات سیاسی پس از ماه نوامبر گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را توضیح دهد تهدید شنبه و تماس به گسترش قوانین و مقررات به نظر می رسد به پرواز در صورت طولانی برگزار اصول محافظه کار در مقررات زدایی.

اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان که ادعا تعصب در بخشی از شرکت های فن آوری را مورد سوال که آیا سیستم عامل مانند Twitter و Facebook باید همچنان به لذت بردن از مسئولیت حمایت به عنوان "سیستم عامل" تحت قانون فدرال — و یا درمان می شود بیشتر شبیه به ناشران است که می تواند در صورت دعاوی بیش از محتوا است.

حمایت شده اند با اعتبار امکان رشد نامحدود از اینترنت برای بیش از دو دهه اما در حال حاضر برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حال دفاع است که رسانه های اجتماعی شرکت ها بیشتر موشکافی.

"فناوری بزرگ می شود یک جزوه از دولت فدرال" جمهوریخواه ایالت جاش هالی گفته فاکس نیوز. "آنها این ویژه ایمنی این ایمنی ویژه ای از لباس و از مسئولیت است که ارزش میلیاردها دلار به آنها در هر سال. چرا آنها گرفتن یارانه توسط دولت فدرال مالیات دهندگان به سانسور محافظه کاران به سانسور مردم مهم چین است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب