صدای تام هنکس, فروشنده سگ داغ, می تواند فقط شروع به MLB جمعیت-رایگان تجربه

با این نقطه طرفداران بیس بال تصمیم گرفته اند که در آن آنها به زمین می آید به پخش این نامتعارف MLB فصل است.هیچ

توسط NASERINEWS در 6 مرداد 1399

با این نقطه طرفداران بیس بال تصمیم گرفته اند که در آن آنها به زمین می آید به پخش این نامتعارف MLB فصل است.

هیچ کس نظر همان مجازی طرفداران مقوا برش outs و لوله کشی-فن سر و صدا (در این ورزشگاه بیش از حد).

چه هر کس می تواند توافق بر این است که تام هنکس و صدا در پس زمینه را تجربه بهتر است. و اوکلند دو و میدانی طرفداران — و یا کسانی که به تماشای این تیم پخش به طور منظم — در شانس هستند.

این یک را اعلام کرد که Hanks, بومی شرق خلیج ارائه شده صدای خود را به بازی در طول بازی. او ضبط خود را به عنوان یک فروشنده در اوکلند سالن بزرگ و در ضبط او شنیده هاوکینگ, هات داگ, بادام زمینی و تغ و برنامه های.

ساخت این حتی بهتر: هنکس در واقع یک فروشنده در سالن بزرگ در جوانان خود را.

همچنین ما را از تفکر است. که دیگر هالیوود ستارههای شما می خواهم در برنامه و در چه راه? در اینجا چند امکانات:

مورگان فریمن

ملی آدرس عمومی گوینده

او "صدای خدا" پس از همه. تعیین فریمن به نقش عمومی آدرس گوینده احساس اشتباه, اما برای تلفن های موبایل تا راست در حال حاضر. به سهولت حجم کار خود را (و به 32 واقعی PA مردم یک فرصت برای انجام شغل خود) اجازه دهید لوله و او را در پس زمینه برای ملی پخش تنها.

مت دیمون و بن افلک

بوستون بچه ها

دیمون و افلک لینک باید در یک اتاق (یا زوم تماس) و بداهه نوازی 20 کاملا تصادفی مکالمات دو نفر ممکن است در یک بازی. ذخیره کردن همه کسانی که عقب و forths بیش از هر یک از دیگر در همان مسیر و اجرای آن را در یک حلقه به ارائه سر و صدای پس زمینه, نه بر خلاف محیط یک رستوران شلوغ. اوه, و به نوبه خود تا لهجه.

Samuel L. Jackson

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

هکلر

هیچ کس می خواهد به در انتهای دیگر از کلامی رگبار گلوله از جکسون در زندگی واقعی و یا بر روی صفحه نمایش. اما 50,000-به همراه طرفداران در اطراف نیست برای نگه داشتن داوران در انگشتان خود را. راه حل: جکسون تبدیل به رابطه جنسی خشن-پسر از شخصیت او نقش را به خوبی و اجازه می دهد تا "آبی" را برای چند ثانیه. در حال حاضر که یک پخش با یک لبه. فقط مطمئن شوید که هیچ ناسزا باعث می شود آن را به امواج رادیو و تلویزیون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب