آخرین: 2 کاخ سفید نیروی کار اعضا در قرنطینه

توسط آسوشیتد پرسآخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است.

توسط NASERINEWS در 21 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— 2 نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار خود را در قرنطینه.

— مسیرهای پیاده روی و گلف بازگشایی با محدودیت در سخت ضربه لس آنجلس

— جدید مقامات مکزیک می گویند فرماندار دستورات بهداشتی را نقض حقوق مدنی.

— اوباما انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در دست زدن به کوروناویروس.

___

واشنگتن — دو نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار قرار می گیرد خود را در قرنطینه پس از تماس با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19 دیگری استارک یادآوری است که حتی یکی از این کشور را امن ترین ساختمان ها توسط سیستم ایمنی بدن از ویروس.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خواهد بود "teleworking برای دو هفته آینده" پس از آن مشخص شد او یک "کم خطر قرار گرفتن در معرض" به یک فرد در کاخ سفید CDC گفت: در بیانیه شنبه شب. این بیانیه گفت که او احساس خوب و بدون علائم است.

فقط چند ساعت قبل غذا و داروی آمریکا FDA تایید کرد که کمیساریای Stephen هان آمده بود در تماس با کسی که تست مثبت بود و در قرنطینه برای دو هفته آینده. او آزمایش منفی برای ویروس.

معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر آزمایش مثبت برای coronavirus جمعه و او نفر دوم که با این نسخهها کار در کاخ سفید پیچیده شناخته شده برای تست مثبت برای این ویروس این هفته است. مقامات کاخ سفید تایید کرده بود روز شنبه که یک عضو از خدمت نظامی به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن valets آزمایش مثبت برای COVID-19 روز چهارشنبه.

___

المپیا بشویید. — مخالفان از واشنگتن اقامت در خانه منظور کند coronavirus بسیج دوباره شنبه در وزارت امور خارجه کنگره.

در همین حال برخی از ساکنان که در گزارش stay-در-خانه متخلفان گفت: آنها را دریافت کرده ام تهدیدات پس از راست گروه ارسال شده در اطلاعات شخصی خود را در Facebook.

برخی از شاکیان که در گزارش به دولت کسب و کار اتهام نقض نظم می گویند Facebook posts تولید شده اند تهدید خشونت و آزار و اذیت در برابر آنها سیاتل تایمز گزارش داد. یک گروه انتشار اسامی راست واشنگتن سه Percenters است ترویج stay-at-home تظاهرات و یکی از رهبران آن سخن گفت در روز شنبه تظاهرات.

مقامات دولتی گفت: این گروه به احتمال زیاد به دست آورد و این اطلاعات از طریق سوابق درخواست. روز شنبه تجمع درو حدود 1500 نفر با توجه به واشنگتن گشت. که کمتر از بیش از 2000 که با حضور در یک شبیه تظاهرات ماه گذشته.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee تمدید اقامت در خانه محدودیت اما شده است اجازه می دهد برخی از خرده فروشی و فعالیت های تفریحی به سر با تغییرات طراحی شده برای مانع گسترش COVID-19.

___

لس آنجلس — پیاده روی به هالیوود نشانه و هدف قرار دادن لینک مجاز بودن شنبه به عنوان California county سخت ترین ضربه از coronavirus با احتیاط بازگشایی برخی از سایت های تفریح و سرگرمی-گرسنه ماندن-در-homers.

لس آنجلس مجاز بازگشایی مسیرهای پیاده روی و گلف اما با اجتماعی محدودیت فاصله. برای کسانی که علاقه مند به درمان های خرده فروشی وجود دارد و حتی بهتر اخبار به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز جمعه اجازه ده ها هزار نفر از فروشگاه ها برای بازگشایی, از جمله گل فروشی مغازه فقط در زمان برای روز مادر.

شهر لس آنجلس اعلام کرد که همچنین بازگشایی برخی از فضاهای عمومی از جمله آلاینده گریفیث پارک که شامل محبوب مسیرهای به علامت هالیوود.

اما mounted police و پارک رنجرز خواهد بود نگه داشتن کوهنورد به دور گروه با پوشیدن چهره پوشانده اند. شهردار اریک Garcetti خواست "قضاوت خوب" و گفت: این شهرستان که با تکیه بر آموزش و پرورش و تشویق به جای دست سنگین اجرای.

آن را "نه چشم انداز ما را به این مانند یک junior high school dance با مردم ایستاده بیش از حد به یکدیگر نزدیک است," او گفت:.

شهرستان سواحل می تواند بازگشایی در هفته آینده با محدودیت های طراحی شده برای نگه داشتن مردم از thronging ساحل و احتمالا گسترش COVID-19.

___

دنور — کلرادو رسیده 967 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و بیش از 19300 بی مردم باید آزمایش مثبت برای بیماری, دولت, سلامت, مقامات گفت.

وزارت امور خارجه بهداشت عمومی و محیط زیست گفت: بیش از 100,000 تست شده برای COVID-19.

وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد بیش از 3,600 بستری بوده و پس از وقوع. کمتر از 600 نفر در کلرادو بیمارستان با علائم این بیماری همانطور که از جمعه.

در روز شنبه میزبان دنور کسب و کار — از فروشگاه های لباس به سالن مو — باز درهای خود را برای اولین بار در نزدیک به دو ماه به عنوان شهردار مایکل هنکاک اقامت در خانه سفارش منقضی شده دنور پست گزارش شده است. صاحبان کسب و کار که ضربه مالی می گویند این تنها راه برای شناور ماندن به عنوان آنها سعی کنید به جبران از دست فروش در حالی که به کارکنان خود را بسیار مورد نیاز چک.

اما با وجود رفتن جلوتر از شهرستان رهبران بسیاری از صاحبان کسب و کار در حال انتخاب به نگه داشتن خود را در فروشگاه های بسته در حال حاضر. کسانی که ساخته شده اند انتخاب و نه از سر راه رفتن در کسب و کار وجود دارد که می گویند به سادگی به اندازه کافی شواهد در عین حال که آوردن کارگران و مشتریان را به خود فضاهای امن است و نمی خواهد کمک به گسترش COVID-19.

___

ریو رانچو, N. M. — جدید مکزیک خواهان و کلانترها درخواست دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr به نگاه به رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام دستورات بهداشتی با هدف توقف گسترش COVID-19.

دولت حزب جمهوری خواه رئیس استیو پیرس و جدید مکزیک کلانتر انجمن رئیس جمهور تونی مک هر ارسال نامه به بار هفته گذشته به دنبال یک بررسی به دستورات بهداشتی که باید توقیف برخی از کسب و کار از اواخر ماه مارس است. آنها می گویند این سفارشات که چندین بسته کسب و کارهای کوچک را نقض دستياران حقوق مدنی.

"ما می خواهیم به بیان ترس های ما و ناکامی های مورد مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. Lujan گریشام بهداشت عمومی به منظور بررسی سیاست های بسیاری در کشور ما به اعتقاد نقض آشکار مردم, حقوق مدنی, آزادی و حق خود را به انجام رایگان تجارت" پیرس نوشت. "وضعیت در نیومکزیکو است که ناعادلانه و نابرابر."

مک های Cibola شهرستان کلانتر و مکرر منتقد همکار دموکرات Lujan گریشام گفت: بهداشت منظور شد ناعادلانه صدمه زدن به ساکنان.

"استاندار شده است تبعیض آمیز در سیاست نگه داشتن جعبه بزرگ شرکت غول باز — تخلیه نیومکزیکو دلار از دولت — در حالی که خاموش کردن مادر و پاپ به صورت محلی متعلق به موسسات" Mase نوشت. "این است که نه تنها درمان ترجیحی برای فروشگاههای جعبه بزرگ اما نقض حقوق مدنی ما صاحبان کسب و کار کوچک که معیشت در حال حاضر در حال سقوط آزاد است."

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس پیرس گفت: او می خواست بر نگاه جدید مکزیک برای دیدن اگر قانون اساسی ایالات متحده "است که احترام" در طول بهداشت سفارش.

سخنگوی Lujan گریشام کاهش یافته است به نظر.

___

GATLINBURG, Tenn. — بازگشایی کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی بود کمی بیش از حد وسوسه انگیز یک قرعه کشی روز شنبه به عنوان نمرات از دوستداران طبیعت از ده ها تن از کشورهای مسیرهای شلوغ و مهاجرت به مسدود کردن مناطق سخنگوی گفت.

حتی با برخی از محبوب ترین مسیرهای بسته پارکینگ بسته بندی شده بودند و خطوط ماشین snaked پایین درخت پوشیده, خیابان, در یک مورد برای حدود یک مایل منتهی به آبشار مسیر با توجه به پارک سخنگوی دانا Soehn. بسیاری از مردم نمی پوشیدن ماسک.

"به نظر می رسید مانند مردم نه احترام به ما پیشنهاد که آنها از مناطق شلوغ" گفت: Soehn و اضافه کرد که او شمارش پلاک از 24 متحده در یک مرکز بازدید کنندگان پارکینگ.

بازدید کنندگان همچنین راه می رفت گذشته های سنگین موانع در یکی از پارک ترین مسیرهای قاچاق لورل می افتد که بسته بود به توجه فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل, او گفت:.

در تنسی-کارولینای شمالی مرز کوه های بزرگ اسموکی است که این شهرستان بیشترین بازدید از پارک ملی. آن بسته شد مارس 24 پس از مقامات گفت که تبدیل شدن بیش از حد متراکم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

___

LIHUE, Hawaii — گروه های زیست محیطی در هاوایی پیوست یک کمپین برای جلب توجه به دور انداخته تجهیزات حفاظت شخصی که اضافه کردن به پلاستیک آلودگی در سواحل در سراسر جهان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بنیاد Surfrider کائوآئی فصل دانشمند کارل برگ گفت: این کمپین با هدف کاهش زیست محیطی و بهداشت عمومی اثرات نادرست دور انداخته PPE.

PPE می تواند به عنوان غذا توسط پرندگان و لاک پشت ها و پستانداران دریایی و می توانید با قرار دادن حیوانات در معرض خطر این بنیاد در بیانیه ای گفت. آن اضافه شده است که این موارد استفاده می شود نیز می تواند حامل عوامل بیماری زا و کمک به گسترش COVID-19.

دولت های فدرال و دولت توصیه کرده اند که مردم را به پوشیدن ماسک برای محافظت از خود و دیگران در برابر coronavirus اما ماسک و دستکش و تجهیزات دیگر همیشه به درستی دفع. میلیون ها پوند از پلاستیک آلودگی شستشو در ساحل در سواحل هاوایی در هر سال.

___

واشنگتن — رئیس جمهور سابق باراک اوباما به شدت انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک "هرج و مرج مطلق فاجعه" در گفتگو با اعضای دولت او با توجه به یک ضبط به دست آمده توسط اخبار یاهو.

اوباما در نظر جمعه آمد و طی تماس با 3000 نفر که به خدمت در دولت او. او گفت: مبارزه با این ویروس شده اند که بد حتی برای بهترین دولت اما از آن شده است "مطلق هرج و مرج فاجعه" زمانی که طرز فکر "آنچه در آن برای من" ارتشاح دولت است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت که رئیس جمهور تهمت و پاسخ "بی سابقه بوده است و ذخیره آمریکا زندگی می کند."

ایالات متحده آمریکا رنج می برد حدود 80,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیشتر از هر ملت است.

___

واشنگتن — یک گروه تجارت به نمایندگی خطوط هوایی می گوید اعضای آن پشتیبانی داشتن دولت دهم درجه حرارت چک از مسافران تا زمانی که لازم باشد در طول coronavirus بحران است.

خطوط هوایی آمریکا روز شنبه گفت که چک را اضافه کنید و یک لایه از حفاظت برای مسافران و همچنین خطوط هوایی و کارکنان فرودگاه. هواپیمایی کارگرانی که در تماس با مردم نیز خواهد بود بررسی می شود.

انجمن گفت: مسافر غربالگری است که مسئولیت اداره امنیت حمل و نقل. "داشتن درجه حرارت چک انجام شده توسط TSA خواهد اطمینان حاصل شود که روش استاندارد ارائه ثبات در سراسر فرودگاه به طوری که مسافران می توانند با برنامه ریزی مناسب است."

هفته گذشته این گروه اعلام کرد که خطوط هوایی نیاز مشتری رو به کارکنان و مسافران به پوشیدن پارچه ماسک صورت از چک در از طریق پایان سفر.

___

لاس وگاس — رستوران ها سالن مو و دیگر نوادا کسب و کار است که بسته شده و یا در حال عملیات خود را کاهش می یابد تحت دولت-محدودیت های تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus قادر به بازگشایی شنبه و مشتریان اجازه می دهد در داخل موسسات خود را.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak روز پنج شنبه گفته بود رستوران ها سالن ها و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری می تواند بازگشایی شنبه با ظرفیت محدود. او گفت: بستری شدن در بیمارستان و نرخ مثبت آزمايش تثبیت شده است.

Sisolak دستور تعطیلی در 17 مارس است.

دولت گزارش داد بیش از 300 مرگ ناشی از شیوع کروناویروس که از روز شنبه با بیش از 6000 مورد از COVID-19.

___

رم — حداقل دو نفر فوت کرده اند در جداگانه بهمن در شمال ایتالیا در اولین آخر هفته ایتالیایی ها شده اند مجاز به سرمایه گذاری تا کنون در صحرا بعد از دو ماه coronavirus مستند.

این ترنتو آلپ خدمات امداد و نجات گفت: بدن یک مرد پیدا شد عصر روز دوشنبه در Folgaria فلات پس از بهمن جدا او را از سگ خود را. حیوان خانگی داشت آسیبی نرساند.

در پیست اسکی از Cortina بدن یک اسکی باز داشت پس از جدا بهمن. برادر او نجات از خبرگزاری ANSA گفت.

ایتالیایی مقامات بسته بالابر اسکی در اوایل ایتالیا را مستند و آنها بسته باقی می ماند اما اسکی بازان هنوز هم می توانید سرمایه گذاری در ungroomed, بینام و زمین است.

___

مسکو — یک آتش سوزی در مسکو بیمارستان درمان افراد آلوده به کروناویروس جدید, یک کشته و بیمار مجبور به تخلیه حدود 200 دیگران است.

گزارش های خبری گفت: آتش سوزی در تاسیسات در بخش شمالی شهر شده است و بس. هیچ باعث شد بلافاصله تعیین شده برای آتش که تحت تاثیر یک بخش از بیمارستان بود که repurposed برای درمان قربانیان جدید کروناویروس.

شهردار سرگئی سوبیانین تایید گزارش می دهد که یک بیمار فوت کرده و گفت: کسانی که تخلیه خواهد بود منتقل شده به بیمارستان های دیگر. هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از evacuees مبتلا بودند COVID-19.

___

نیویورک — دو کودک و یک نوجوان را در حال حاضر درگذشت و در ایالت نیویورک از یک عارضه ممکن است از coronavirus مربوط به تورم عروق خونی و مشکلات قلبی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت شنبه.

بیش از 70 کودک در نیویورک تشخیص داده شده است با علائم مشابه به کاوازاکی بیماری نادر بیماری التهابی در کودکان — و سندرم شوک سمی. بسیاری از آنها کودکان نوپا و ابتدایی-سن کودکان است.

کومو اعلام کرد که مرگ و میر ناشی از 7 سال در شهرستان Westchester و یک نوجوان در Suffolk County یک روز پس از بحث در مورد مرگ 5-year-old boy پنج شنبه در شهر نیویورک بیمارستان.

هیچ مدرکی وجود دارد که این ویروس باعث مرموز سندرم است.

___

واشنگتن — ایالات متحده تنظیم کننده تایید شده اند نوع جدیدی از کروناویروس آزمون که مقامات دولت باید به ترویج به عنوان یک کلید برای باز کردن این کشور است.

غذا و داروی آمریکا روز شنبه اعلام کرد اضطراری مجوز برای آنتی ژن آزمون طراحی و توسعه توسط Quidel Corp. سان دیگو. این تست می تواند به سرعت شناسایی قطعاتی از ویروس پروتئین ها در نمونه های جمع آوری شده از سواب را دامنگیر داخل حفره بینی FDA در بیانیه ای گفت.

آنتی ژن تست سوم نوع آزمون به مجاز توسط FDA. آنتی ژن تست می تواند تشخیص عفونت فعال با تشخیص اولین آثار سمی از این ویروس به جای کد ژنتیکی ویروس خود را.

در حال حاضر تنها راه برای تشخیص فعال COVID-19 تست بیمار بینی گرد و خاک برای مواد ژنتیکی از ویروس. در حالی که در نظر گرفته شده بسیار دقیق آزمون ها می توانید ساعت ها و نیاز های گران قیمت و تخصصی تجهیزات عمدتا در یافت تجاری آزمایشگاه و بیمارستان و یا دانشگاه.

___

رم — ایتالیا می گوید: نزدیک به رکورد 4,008 مردم منتشر شد از بیمارستان در روز گذشته پس از آزمایش منفی برای COVID-19 به عنوان کشور همچنان محتاط بازگشایی پس از دو ماه ملی مستند.

یکی دیگر از 1,083 نفر تست مثبت نیمی از آنها در سخت ضربه لومباردی آوردن ایتالیا را تایید کرد تعداد موارد به 218,268. مقامات می گویند تعداد واقعی است به اندازه 10 برابر آن است.

یکی دیگر از 194 نفر کشته شدند که یکی از بالاترین روز به روز مرگ عوارض در هفته های اخیر. تایید COVID-19 تلفات در زمانی اروپایی کانون 30,395.

یکی دیگر از 134 تخت های مراقبت ويژه آزاد شدند تا آوردن تعداد نزدیک به 1000. در اوج شیوع بیماری وجود دارد بیش از 4000 نفر در Icu و بخش در لومباردی شد تقریبا اشباع شده است.

___

لندن — دولت بریتانیا در حال ساخت $3.1 میلیارد دلار (2 میلیارد پوند) در دسترس برای افزایش دوچرخه سواری و پیاده روی پس از مستند محدودیت ها کاسته.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: در دولت جلسه توجیهی روزانه که بسته به قرار دادن دوچرخه سواری و پیاده روی در "قلب ما حمل و نقل سیاست" لازم خواهد بود حتی بعد از شبکه حمل و نقل عمومی عقب بر گردیم به حالت عادی در طول coronavirus بیماری همه گیر. او گفت که به دلیل جاری اجتماعی فاصله دستورالعمل های قطار و اتوبوس را به کار گیرند در تنها 10 درصد از ظرفیت.

Shapps همچنین گفت: یکی دیگر از 346 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 نفر در انگلستان در تمام تنظیمات از جمله بیمارستان ها و خانه های سالمندان. است که باعث افزایش مرگ و میر در انگلستان به 31,587 بالاترین در اروپا است.

___

استانبول — ترکیه گزارش جدید 50 COVID-19 کشته و 1,546 تازه موارد شنبه آن را به عنوان آماده مراحل را برای بازگشت به زندگی عادی است.

مجموع مرگ و میر در 3,739 در حالی که عفونت شماره 137,115. با توجه به آمار و ارقام نوشته شده بر روی توییتر توسط وزیر بهداشت Fahrettin Koca, 89,480 بیماران بهبود یافته اند.

مراکز خرید باربر مغازه های آرایشگاه و سالن زیبایی خواهد شد برای باز کردن کسب و کار در روز دوشنبه به ترکیه شروع به کاهش محدودیت.

در ضمن یکی از ترکیه بزرگترین فوتبال باشگاه بشیکتاش اعلام کرد یک بازیکن و یک باشگاه کارمند آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. در اوایل این هفته ترکیه فدراسیون فوتبال گفت: مسابقات در پشت درهای بسته خواهد رزومه ماه آینده باعث از سرگیری محدود جلسات آموزشی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب