طوفان ابرها آویزان بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش کمپین راه اندازی مجدد

توسط جاناتان LEMIRE و لایحه بارومیامی (AP) — جمعه قرار بود روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خ

توسط NASERINEWS در 21 تیر 1399

توسط جاناتان LEMIRE و لایحه بارو

میامی (AP) — جمعه قرار بود روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خود را راه اندازی مجدد یک راه اندازی مجدد. به جای آن ضربه مانع دیگر.

در میان تردید که آیا او هنوز هم می توانید در قرعه کشی بزرگ و جمعیت مشتاق به امضای خود در تظاهرات در coronavirus دوران مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق افتاد یک برنامه ریزی پنج شنبه تجمع در پورتسموث با استناد به یک طوفان گرمسیری رود به آمار یک نوار شرقی ایالات متحده است.

"با طوفان گرمسیری پری و به سمت بزرگ ایالت نیوهمشایر این آخر هفته ما مجبور به reschedule ما پورتسموث تجمع در پورتسموث فرودگاه بین المللی در نخود" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "ایمن ماندن ما به زودی وجود خواهد داشت!"

آخرین شکست آمد به عنوان برگ برنده های کمپین کست در مورد راه هایی برای آن را معکوس اخیر اسلاید رو به پایین در پای صندوق های رای در زمانی که رئیس جمهور مواجه است گسترده آمریکا دست زدن به او از این بیماری همه گیر و سخت موضع در برابر کسانی که اعتراض نژادی و بی عدالتی است.

با رشد زمزمه کارکنان shakeup و پشت صحنه انگشت اشاره در میان کاخ سفید مبارزات انتخاباتی و حزب جمهوری خواه به مقامات این کمپین شده است به دنبال چیزی برای معکوس شتاب منفی.

اما خطوط حمله در برابر رقیب دموکرات جو بایدن شکست خورده اند به کشش و تلاش برای به دست آوردن مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب در جاده ها باید شک و تردید عمل. راهپیمایی خود را در Tulsa, اوکلاهما سه هفته پیش در نظر گرفته شده بود خود را به علامت نصرت بازگشت به دنباله, اما آن را به تولید یک جای تعجب پراکنده جمعیت و کمپین سفر دوباره در انتظار قرار داده شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به فلوریدا قرار بود برای راه اندازی back-to-back روز از مشخصات بالا مبارزه اما به جای آن زخم تا بودن یکی است. او مناسب در یک کمپین جمع آوری کمک در جنوب فلوریدا و حوادث متمرکز بر دولت مبارزه با مواد مخدر تلاش ها و حمایت از مردم ونزوئلا.

در دورال رویداد با ونزوئلا مهاجران مغلوب ساختن پیشی جستن به استقبال یک بخش از فلوریدا متنوع اسپانیایی جمعیت با تشدید ظهور خط حمله: بایدن ممکن است یک سوسیالیست اما او در حال اجرا گذشته خود و تاریخ انقضا و کنترل صعودی جناح لیبرال حزب دموکرات است.

"جمهوری خواهان حزب آزادی و دموکرات حزب سوسیالیسم و بدتر" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

سفر خود به فلوریدا او را گرفت و به زمین که در آن COVID-19 را افزایش تهدید خود را نگه دارید باید برنده دولت و پرسش در مورد جمهوری خواه هدف خود را نگه دارید نامزدی کنوانسیون در جکسون در ماه آینده.

بایدن با اشاره به فلوریدا افزایش coronavirus موارد گفت: "روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ — چشم پوشی از سرزنش دیگران و منحرف — آمده است در هزینه خانواده فلوریدا."

اما روز شنبه نیوهمپشایر سفر بود بیشتر مشکل ساز است. کمپین از مقامات بخش خصوصی اذعان شده است ترس در تمام طول مورد چگونه بسیاری از مردم خواهد حضور پورتسموث رالی. پس از ناامید کننده مشارکت مردم در Tulsa, دستیاران بودند قصد اجتناب از تکرار کنید.

هنگامی که طوفان وارد هوا حتی اگر باران بود و انتظار می رود به توقف در ساعت قبل از تجمع نگرانی در مورد مشارکت در انتخابات تنها بزرگ شد. برای رویداد خود را برنامه ریزی زمان شروع شنبه شب Weather.Com پیش بینی 15 درصد احتمال بارش باران.

اما نیز وجود دارد قوی مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن رالی در میان برخی از برجسته نیوهمپشایر خواهان. جاد گرگ که قبلا خدمت نیوهمپشایر هر دو به عنوان فرماندار و سناتور صراحت به نام مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده ظاهر "یک اشتباه است."

"نیوهمپشایر شده است بسیار تهاجمی تحت فرماندار حاوی ویروس" گرگ گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس تایید که او برنامه ریزی شده برای حضور در. "مردم نگران مردمی آوردن مشکل برای ما است."

مغلوب ساختن پیشی جستن با تنها چند ماه قبل از رای دهندگان تصمیم می گیرید که آیا برای تجدید انتخاب او بوده است مشتاق به سیگنال است که زندگی عادی می توانند رزومه با وجود یک مهاجم ویروس است که به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی است.

بر خلاف تجمع در تولسا که برگزار شد در داخل خانه که در آن ویروس بیشتر به راحتی گردش این تجمع در پورتسموث بود که تا حدی خارج از منزل برگزار شد در یک هواپیما آشیانه باز در یک طرف با جمعیت ریختن بر روی آسفالته قبل از اینکه نیروی هوایی یک.

علاوه بر این در حالی که ماسک توزیع شد در Tulsa, چند rallygoers آنها را میپوشید پس از هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن deriding خود استفاده کنید. در این زمان مبارزات انتخاباتی به شدت تشویق خود استفاده کنید.

این محل بود که به طور قابل توجهی کوچکتر از کاورنو تولسا عرصه و مشاوران تا به حال به عمد مجموعه ای پایین تر از انتظارات برای جمعیت اندازه. قبل از اوکلاهما رویداد که موجب روز از تظاهرات مدیر کمپین براد Parscale افتخار است که یک میلیون بلیط درخواست دریافت شده است. تلسا آتش مارشال گفت: 6,000 نفر حضور داشتند.

نیوهمپشایر تا به حال نسبتا کم تعداد COVID-19 موارد در حالی که کسانی که در اوکلاهما در حال افزایش بود قبل از تهمت وارد شده است. اوکلاهما مقامات بهداشت گفت: تجمع و همراه با تظاهرات "به احتمال زیاد کمک" به افزایش عفونت در شهرستان. چندین کمپین کارکنان و عوامل سرویس مخفی تست مثبت برای ویروس.

___

بارو گزارش از آتلانتا. آسوشیتد پرس نویسندگان عامر مانند در واشنگتن و استیو مردم در لندن کمک به این گزارش.

___

دنبال Lemire در توییتر در https://twitter.com/@JonLemire و در اقیانوس منجمد شمالی https://twitter.com/@BillBarrowAP.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن