St. Paul, آتش, آسیب, آسیب, افزایش, این سال, اما نه زیاد

مقامات آتش و اورژانس پزشکان پیش بینی مشغول چهارم جولای پس از بسیاری از شهرستانها لغو شده خود را نشان می دهد در

توسط NASERINEWS در 17 تیر 1399

مقامات آتش و اورژانس پزشکان پیش بینی مشغول چهارم جولای پس از بسیاری از شهرستانها لغو شده خود را نشان می دهد در این سال, اما داده های محلی نشان می دهد تنها افزایش اندکی در آتش بازی مربوط به شکایت ها و صدمات در این سال به عنوان ساکنان در زمان جشن را در دست خود.

St. Paul پلیس گفت که آنها دریافت 206 شکایت در مورد آتش اغتشاشات در روز استقلال در مقایسه با 199 در سال گذشته تعطیلات.

معاون رئیس آتش نشانی روی Mokosso گفت: St. Paul آتش نشانی اعزام شد تا 20 تماس مربوط به آتش سوزی ناشی از آتش بازی در طول تعطیلات آخر هفته اعم از سطل زباله می تواند و یا آشغال آتش سوزی به نمای سایدینگ و سقف آسیب.

یک آتش آغاز شده و پس از یک آتش بازی هوایی وارد یک خانه از طریق پنجره اتاق زیر شیروانی باعث آسیب و زخمی مستاجر با توجه به Mokosso گزارش.

یکی دیگر از آتش آغاز شده و در یک St. Paul عمومی آثار خودرو شامل آتش بازی باقی مانده است که کارکنان در حال تمیز کردن خیابان در روز یکشنبه ، آن را تا به حال به خاموش توسط ماموران آتش نشانی.

مناطق اورژانس درمان شود و نه بيمار با آتش بازی-آسیب های مرتبط با بیش از آخر هفته HealthPartners سخنگوی جیمز بلامی گفت. او نمی دانست تا چه حد از صدمات.

در سال گذشته پایونیر پرس گزارش داد چهار نفر با آتش بازی-آسیب های مربوط در مناطق در طول تعطیلات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب