پسر ایالات متحده در منطقه قاضی استر Salas کشته و شوهر, شات - Sun, 19 Jul 2020 PST

یک فرد مسلح به ضرب گلوله کشته و 20 ساله پسر یک قاضی فدرال در نیوجرسی و به ضرب گلوله و مجروح شوهرش یکشنبه در خا

توسط NASERINEWS در 30 تیر 1399

یک فرد مسلح به ضرب گلوله کشته و 20 ساله پسر یک قاضی فدرال در نیوجرسی و به ضرب گلوله و مجروح شوهرش یکشنبه در خانه و خانواده, دولت, رئیس منطقه قاضی گفت.

تیراندازی رخ داده در شمال نیوبرانزویک صفحه اصلی ایالات متحده در منطقه قاضی استر Salas و کشته شدن پسرش دانیل رئیس منطقه قاضی Freda Wolfson آسوشیتدپرس گفت. شوهرش دفاع وکیل علامت Anderl بود مجروح Wolfson گفت.

مسلح مطرح شده به عنوان یک راننده تحویل, با توجه به رسمی قوه قضائیه بود که مجاز به اظهار نظر و صحبت ناشناس به AP. آنها گفتند: Salas که در زیرزمین بود در آن زمان و نبود مجروح و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی.

مجرم گفته می شود که تنها فرد مسلح بود در بازداشت رسمی گفت. FBI توییتی یکشنبه شب آن است که به دنبال یک مظنون در تیراندازی.

Salas نشسته در نیوآرک نامزد دریافت جایزه بود توسط رئیس جمهور باراک اوباما و تایید شده در سال 2011. قبل از آن او به عنوان یک آمریکایی دادرس قاضی در نیوجرسی پس از کار به عنوان دستیار مدافع برای چندین سال.

او بالاترین مشخصات مورد در سال های اخیر بود تقلب مالی مورد مربوط به شوهر و همسر "Real Housewives of New Jersey" واقعیت تلویزیون ستاره ترزا و جو Giudice آنها Salas محکوم به زندان برای جرایم از جمله ورشکستگی به تقلب و فرار از پرداخت مالیات. Salas مبهوت جملات خود را به طوری که یکی از آنها می تواند در دسترس خواهد بود به مراقبت از خود چهار فرزند.

در سال 2017, او منع دادستان فدرال از دنبال مجازات اعدام در برابر اتهام رهبر باند متهم در چندین نیوآرک slayings حاکم مرد ناتوانی فکری او را فاقد شرایط لازم برای سرمایه مجازات است. Salas بعد محکوم به 45 سال در زندان است.

اخیرا Salas است که ریاست آن در حال انجام طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط دویچه بانک از سرمایه گذاران که ادعا می کنند که شرکت های نادرست و گمراه کننده در مورد اظهارات خود را ضد پول شویی و سیاست های شکست خورده به مانیتور "در معرض خطر" مشتریان از جمله محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

دموکرات نیوجرسی آمریکا به مردم ایران ، باب منندز که حمایت Salas را از نامزدی برای فدرال نیمکت در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب "نماز من با قاضی Salas و خانواده او و کسانی که مسئول این عمل وحشتناک هستند به سرعت دستگیر و به عدالت به ارمغان آورد."

در یک ایمیل فرستاده بیانیه دموکرات نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی به نام تیراندازی "بی معنی عمل" و گفت: "این فاجعه است که ما آخرین یادآوری است که خشونت اسلحه باقی مانده است بحران در کشور ما و کار ما را هر جامعه امن تر نیست انجام می شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب