Rory McIlroy ارائه برنده به عنوان زنده گلف بازگشت به تلویزیون - Sun, 17 مارس سال 2020 PST

Rory McIlroy تحویل پول شات یکشنبه به عنوان زنده گلف بازگشت به تلویزیون برای یک پوسته بازی نشان داد که مقدار زی

توسط NASERINEWS در 29 اردیبهشت 1399

Rory McIlroy تحویل پول شات یکشنبه به عنوان زنده گلف بازگشت به تلویزیون برای یک پوسته بازی نشان داد که مقدار زیادی از زنگ زدگی و افزایش بیش از 5 میلیون دلار برای COVID-19 امداد بودجه.

McIlroy و داستین جانسون که تا به حال برنده پوست پس از ششم سوراخ تا به حال شانس خود را برای برنده نهایی شش پوسته به ارزش 1.1 میلیون دلار در آخر سوراخ در سمینول در TaylorMade رانندگی امداد رسانی نمایشگاه است. هر دو از دست رفته و بازگشت آنها به par-3 17 برای نزدیک به پین مسابقه.

از جلو توپ را روی گوه در 120 متری متی ولف بود 18 زیر سوراخ. شریک زندگی خود را Rickie فاولر از دست رفته سبز. جانسون در بر داشت یک پناهگاه.

را به آخرین شات McIlroy به سختی مانده در قفسه سمت چپ پین اندازه گیری در 13 ،

"درجه پنج" McIlroy گفت: اشاره به اجتماعی فاصله در محل در Juno, ساحل, فلوریدا.

نهایی انتقال داد McIlroy و جانسون $1.85 میلیون دلار برای آمریکا پرستاران پایه و اساس است. فاولر که هفت birdies و ولف ساخته شده 1.15 میلیون دلار برای CDC پایه و اساس است.

"من افتخار می کنم به بخشی از یک رویداد برای سرگرم کردن مردم در یک بعد از ظهر یکشنبه و به جمع آوری پول برای افرادی که به آن نیاز دارید" McIlroy گفت: به عنوان او با بازی 18 سوراخ.

ولف 21 ساله کالیفرنیایی با بازی بزرگ و مقدار زیادی از تکبر راه رفتن به دست آورده 450.000 دلار نسبت به بودجه امداد با داشتن طولانی ترین درایو در دو پر 5s – 356 متری در شماره 2 و 368 متری در شماره 14.

فاولر هفت birdies شدند و به ارزش $270,000 در یک جداگانه از صندوق بیمه کشاورزان در حالی که McIlroy ساخته شده و چهار birdies در قوانین و مقررات به ارزش $175,000 و ولف تا به حال سه birdies برای $135,000. جانسون که نشان داد اکثر زنگ تا به حال دو birdies برای $75,000.

PGA Tour خیریه مجاز به صورت آنلاین کمک های مالی در طول برنامه تلویزیونی, جمع آوری بیش از 1 میلیون دلار است. کمک های مالی ادامه خواهد داد و تا سه شنبه.

زمانی که نمایشگاه به پایان رسید بیش از 5.5 میلیون دلار بوده است متعهد شروع با 3 میلیون دلار تضمین از UnitedHealth Group.

بازیکنان انجام شده خود را در کیف.

تلویزیون تا به حال یک اسکلت خدمه در زمین – بازی-با-بازی و تحلیلگران شد 200 مایل در St. Augustine, Florida در حالی که میزبان مایک Tirico شد در خانه اش در میشیگان.

بازی رفت بیش از چهار ساعت در درجه اول به دلیل بازیکنان بودند در زمان های برگزار شده در محل را به شش دوربین های تلویزیونی را در سوراخ بعدی.

علامت راسل, PGA Tour معاون رئیس جمهور از قوانین و رقابت تنها برای رسیدگی به flagstick.

پناهگاه باید نمی raked چرا که آنها تنها بازی در این دوره که بسته برای تابستان هفته گذشته است.

"این یک روز عالی بود," McIlroy گفت. "این خوب بود به عقب بر گردیم در زمین گلف و به نوعی از حالت عادی."

بازیکنان عینک میکروفن هر چند گفتگوی بورسی محدود بود به پایان رسید و در اوایل.

بیشتر از آن آمد از McIlroy که تا به حال به یک کوتاه پر زدن توپ در سوراخ دوم برای فشار. او نورد آن را در و گفت: به ولف "من فکر می کنم شما را فراموش کرده ام من برنده دو FedEx فنجان است که در مجموع 25 میلیون دلار. که نمی faze من جوانی."

فاولر بازی بهترین گلف و بنا طرف خود را به سرب با چهار birdies در شش سوراخ کشش در اطراف نوبه خود از جمله 20-پاورقی در شماره 11 بود که به ارزش دو پوسته در $200,000. او خود را مطرح و McIlroy گفت: "آیا شما از شنیدن تمام کسانی که به سلامتی?" وجود دارد هیچ طرفداران و کمتر از 50 نفر در سمینول. تمام شد آزمایش جدید کروناویروس.

این بود که شروع گلف بازگشت.

آخرین مسابقه زنده در تلویزیون شد مارس 12, دور اول مسابقات قهرمانی بازیکنان. آن لغو شد روز بعد همراه با دیگر مسابقات بودند که یا اوراق و یا به تعویق افتاد.

بعد تا یکی دیگر از نمایشگاه بازی در 24 مه پایین جاده در مدال جایی که تایگر وودز نقش هنگامی که صفحه اصلی. جنگل و Peyton منینگ را فیل مایکلسون و تام بردی در یک مسابقه در صورتحساب یا لیست به عنوان "قهرمانان برای خیریه" است که افزایش 10 میلیون دلار برای COVID-19 دانست.

نمایش واقعی است که برای بازگشت در ژوئن 11 با چارلز شواب چالش در استعمار در فورت ورث ، تور گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا طرفداران برای حداقل یک ماه و شاید دیگر بسته به آن می رود. بازیکنان خواهد شد که دسترسی به, پرواز چارتر و هتل تعیین شده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب