راب مانفرد اعتماد به نفس MLB می توانید از طریق پلی آف با وجود ویروس - شنبه, 01 Aug 2020 PST

نیویورک — بیس بال کمیسر راب مانفرد می گوید او با اعتماد به نفس ورزشی خود را می توانید از طریق این فصل به طور م

توسط NASERINEWS در 12 مرداد 1399

نیویورک — بیس بال کمیسر راب مانفرد می گوید او با اعتماد به نفس ورزشی خود را می توانید از طریق این فصل به طور منظم و postseason بدون اینکه متوقف coronavirus هر چند هر باشگاه ممکن است بازی تمام 60 بازی و برنده شدن در صد می تواند مورد استفاده برای تعیین حذفی تیم است.

در مصاحبه روز شنبه با آسوشیتد پرس گفت: مانفرد لیگ اصلی بیس بال می داند که بازیکن معرفی COVID-19 به محل باشگاه وانجمن از Marlins Marlins. میامی و فیلادلفیا هم به تعویق افتاد, بازی برای کل هفته.

"من فکر می کنم که اگر همه آنچه که قرار است انجام دهید ما می تواند همچنان به بازی معتبر نجومی و از طریق postseason" مانفرد گفت.

فقط 1 1/2 هفته به یک بیماری همه گیر-تاخیر در فصل به طور منظم کوتاه از 162 بازی در هر تیم به 60 coronavirus را مجبور 19 تعویق در 11 روز از جمله سنت لوئیس' سه بازی آخر هفته سری در میلواکی است.

این ویروس همچنین باعث حداقل دو بازیکن را به انتخاب کردن شنبه: Brewers All-Star outfielder لورنزو قابیل و میامی baseman دوم Isan دیاز.

حداقل 18 Marlins بازیکنان آلوده شده اند همراه با سه سنت لوئیس کاردینالز. یکی از سنت لوئیس بازیکن دارای یک مجمل آزمون.

مانفرد آنچه که او گفت: یک سازنده مکالمه جمعه با اتحادیه سر تونی کلارک و انتظار تسریع تلاش های بازیکنان و تیم ها را به پایبندی به ویژه ویروس پروتکل قرار داده و در محل توسط MLB و بازیکنان در ارتباط است.

"این چیزی است که کارشناسان بهداشت عمومی شده است گفت: از ابتدا در این مورد وجود دارد که یکی از بزرگ سحر و جادو رفع" مانفرد گفت.

"پروتکل یک سری از چیزهایی که مردم نیاز به انجام است. ما تا به حال برخی از مشکلات. به منظور بهتر است آن را یکی دیگر از سری از چیزهای کوچک. من فکر می کنم آن را به فشار همسالان. من فکر می کنم این بازیکنان در نظر گرفتن مسئولیت شخصی است. من فکر می کنم این اتحادیه کمک به ما مانند تونی کلارک به ما کمک کرد دیروز. و من فکر می کنم ما مدیریت به شدت بیشتر," او گفت:.

هنوز هم او انتظار بیشتر مسائل.

"من فکر نمی کنم آن را واقع بینانه به فکر می کنم که ما در حال رفتن به هر گونه بیشتر تست مثبت" مانفرد گفت. "ما در حال رفتن به مایع. ما فکر می کنیم آن قابل کنترل است."

بوستون گفت: left-hander ادواردو رودریگز را از دست ندهید کل فصل به دلیل قلب التهاب ناشی از COVID-19. او شده است در مجروح لیست از اواسط ماه جولای و نه تن به تن در این فصل است.

میامی که در آخرین بازی 26 جولای در فیلادلفیا به از سرگیری برنامه های آن روز سه شنبه در بالتیمور. فیلیز با توجه به عقب دوشنبه در استادیوم یانکی.

تورنتو از دست رفته خود را آخر هفته سری در برابر فیلیز. Blue Jays پارچ مت کفاش بود در برابر یک حباب-محیط زیست مانند NBA و لیگ در حال استفاده و درک مانفرد را خواست سختگیرانه تر نداشته باشد.

"من نمی را غارت نظرات به عنوان یک حمله شخصی در همه به خاطر من می دانم که ما در حال انجام است و برخی از تیم ها ممکن است بنابراین امیدوارم آنها بهتر" کفاش گفت. "اگر بچه ها در حال رفتن به باشگاه و یا میله که غیر مسئولانه است به حداقل می گویند اگر این چیزی است که اتفاق افتاده است. ما بچه ها انجام نمی دهد که بزرگ است که از یک تیم نبوده است. ما می خواهیم به بازی بیس بال."

کل Cardinals-حذفی سریال در Miller Park شد scrapped. پس از دو سنت لوئیس بازیکنان آزمایش مثبت کل کاردینالز تیم داده شد رپیدز آزمون جمعه و نمونه های بزاق فرستاده شد به MLB آزمایشگاه.

سنت لوئیس را بازی چهار بازی در دیترویت از شنبه تا پنج شنبه از جمله doubleheader جمعه به جای دو بازی در Comerica پارک و به دنبال آن دو در Busch ورزشگاه.

"ما احساس اعتماد به نفس در زمان ما به دیترویت در روز دوشنبه که ما باید کنترل این" کاردینالز جمهور بیس بال عملیات جان Mozeliak گفت. "تفکر بود که ما در حال پرواز وجود دارد و این فقط حس را ندارد فقط پس از آن پرواز و هواپیما دوباره."

MLB موظف به نظارت شده است و همراه با تیم در جاده ها از روز شنبه در تلاش برای علت سختگیرانه تر پایبندی به پروتکل های.

"من فکر می کنم آن را از بالا به پایین چیز" یانکیز پارچ James Paxton گفت. "من فکر می کنم که اگر خود رهبری است که نشان دهد چقدر مهم است و شما باید در مقابل دفتر ما در اینجا در نظر گرفتن آن را بسیار جدی من فکر می کنم که پس از آن که شما بریزد پایین برای بازیکنان در نظر گرفتن آن را به طور جدی."

با توجه به تمام تغییرات برنامه MLB است با توجه به اینکه فعال فهرست اسامی باید باقی می ماند در 30 به جای کاهش به 28 روز پنج شنبه به عنوان برنامه ریزی شده. هیچ تصمیم گیری ساخته شده است.

"این نوع از یک روز به بعد چیزی که در حال حاضر" مانفرد گفت. "شما فقط کردم به بلند شدن در صبح و شکل یک راه برای نگه داشتن رفتن را از طریق یک روز دیگر به ماندن بگیرید امن برای مردم است."

وجود دارد یک شانس همه تیم ها خواهد بود قادر به گرفتن در 60 به طور منظم فصل بازی.

"ما باید به انعطاف پذیر که" مانفرد گفت. "نگاه کنید این یکی از دلایلی است که ما دوباره مسئله کردن گسترش برگشتی. اگر معلوم می شود که بعضی از بچه ها بازی 60 برخی از بچه ها بازی 58 آنها این چیز جدید به نام برنده در صد. ما می توانید مرتب کردن بر اساس آن است."

در یکی دیگر از تغییر حکومت آغاز شده است که این آخر هفته همه doubleheaders برای بقیه فصل را به یک جفت از هفت زمین باز یافته بازی به جای نه دور مسابقات. اولین twinbill تحت 2020 تغییر خواهد بود بین بوستون و دیترویت در Comerica پارک روز یکشنبه پس از یک rainout در روز شنبه.

"Doubleheaders شد مشکل از ديدگاه بهداشت از آغاز برنامه ریزی ما. به همین دلیل ما تمایلی به برنامه ریزی یک دسته از doubleheaders فقط به بازی بازی های بیشتر" مانفرد گفت.

"این فقط بیش از حد طولانی با هم و مدت طولانی در داخل یک محل باشگاه وانجمن. همانطور که ما تا به حال به حرکت به تغییر زمان و مجبور شده اند به برخی از doubleheaders من فکر می کنم این واقعیت شد که ما باید همه چیز را ما می تواند به کوتاه شدن آن روزها از ديدگاه بهداشت," او گفت:.

MLB گفت: هیچ فیلیز بازیکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در هفته گذشته و در حالی که سه نفر از کارکنان باید آزمایش مثبت آن به نظر می رسد دو نفر منتسب به مثبت کاذب و سوم بر اساس زمان تست مثبت ممکن است قرارداد COVID-19 از Marlins. فیلیز بودند مجاز به دسترسی شهروندان بانک پارک برای مبهوت تمرینات آغاز روز شنبه.

"وجود خطر در همه چیز کار می کنیم" فیلیز مدیر جو Girardi گفت. "من می دانم که ما انجام داده ایم – دست کشیدن بر روی چوب – یک کار واقعا خوب برای کنترل جو ما در اینجا. و من فکر می کنم این مهم است که هر کس می کند که. شما نمی توانید لغزش شما می توانید یک تصمیم بد از آنجا که آن را واقعا می تواند هزینه های خود سازمان, بازی بیس بال و همه چیز."

MLB موکول به تعویق افتاد فیلیز-یانکی ها بازی های این هفته و هفته آینده در نیویورک در روز دوشنبه و سه شنبه و در فیلادلفیا در روز چهارشنبه و پنج شنبه. نیویورک بازی در خلیج تمپا در روز پنج شنبه موکول شد به عنوان بخشی از یک doubleheader در اوت. 8.

"چه این ویروس به ما آموخته است این است که روز به روز هفته به هفته وضعیت که ما زندگی می کنند" یانکیز مدیر Aaron Boone گفت.

میامی بازی چهار بازی از سری بازی های در بالتیمور از شنبه تا پنج شنبه با یک بازی doubleheader. Marlins خواهد شد در خانه تیم برای دو بازی.

MLB گفت: آن را reschedule از دست رفته Yankees-Orioles بازی و Marlins-فیلیز سری. علاوه بر این مانفرد می گوید بازیکنان و مربیان باید با استفاده از باز کردن صندلی در می ایستد در نزدیکی dugouts و bullpens به منظور گسترش است.

AP نویسندگان ورزشی راب Gillies, راب Maaddi استیو Megargee جیک دام گستر و استیون شراب کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن