بازیکنان خواهش کنم با NFL به آدرس سلامت, نگرانی های ایمنی در آستانه اردوگاه آموزشی

بازیکنان NFL در حال عموم شفاعت با لیگ برای رسیدگی به چند نگرانی های ایمنی و بهداشت در آستانه اردوگاه های آموزش

توسط NASERINEWS در 30 تیر 1399

بازیکنان NFL در حال عموم شفاعت با لیگ برای رسیدگی به چند نگرانی های ایمنی و بهداشت در آستانه اردوگاه های آموزشی.

لیگ آگاهانه تیم در روز شنبه که اردوگاه های آموزشی را در زمان باز کردن حتی اگر بحث با اتحادیه بازیکنان مورد آزمایش coronavirus و بهداشت و سلامت دیگر و پروتکل های ایمنی در حال انجام است.

Rookies برای هوستون و کانزاس سیتی به گزارش روز شنبه و rookies برای دیگر تیم ها در روز سه شنبه. بازیکنان برای تمام تیم ها در حال برنامه ریزی برای گزارش جولای 28.

بسیاری از بازیکنان برجسته بیان افکار خود را در رسانه های اجتماعی حمله رعد اسا یکشنبه.

"ما نیاز به فوتبال! ما نیاز به ورزش! ما باید امید!" پرستاران کارفرمایی Drew Brees در توییتر نوشت. "NFL تمایل به دنبال توصیه های خود را از کارشناسان پزشکی جلوگیری خواهد شد که. اگر NFL نیست انجام بخشی خود را برای حفظ بازیکنان سالم وجود ندارد و فوتبال در سال 2020 است. این که ساده است. آن را انجام داده @NFL."

Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون گفت که او نگران است زیرا همسرش, Ciara است ،

او نوشت: "همسر من باردار است. @NFL اردوگاه های آموزشی در مورد شروع.. و هنوز هم وجود دارد هیچ برنامه روشن در بازیکن بهداشت و ایمنی خانواده. ???? ما می خواهم به بازی فوتبال است اما ما همچنین می خواهم برای محافظت از عزیزان ما. (هشتگ)WeWantToPlay."

بازیکنان NFL انجمن, مدیر اجرایی, DeMaurice اسمیت و رئیس جمهور JC Tretter خطاب به اتحادیه نگرانی در 90 دقیقه ویدئو کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز جمعه.

آنها می خواهند بازیکنان تست شده روزانه برای ویروس. یک کمیته مشترک از پزشکان و مربیان و قدرت مربیان تشکیل شده توسط NFL و NFLPA توصیه می شود تست هر روز دیگر.

برجسته دیگر مسائل شامل تعدادی از پیش فصل بازی. لیگ برنامه ریزی شده است برای کاهش این نمایشگاه برنامه از چهار بازی به دو در حالی که اتحادیه می خواهد هیچ کدام.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

بازیکنان همچنین می خواستم 45 روز دوره عادت برای کمک به جلوگیری از صدمات. لیگ از آنها خواست تا گزارش اولیه اما این اتحادیه کاهش یافته است. سوال باقی می ماند در حمایت از بازیکنان که می خواهید به انتخاب کردن از بازی.

تمام 32 تیم فرستاده اند اتحاد خود را به بیماری های عفونی واکنش اضطراری است که تصویب شده توسط مشترک کارشناسان بیماری های عفونی و NFL افسر ارشد پزشکی دکتر آلن آستانه با توجه به یک فرد آشنا با جزئیات. شخص زبان به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل پروتکل نشده نهایی گفت: این اتحادیه را تایید کرده است چندین و در ادامه به نقد و بررسی آنها.

روز جمعه لیگ فرستاده بازیکنان و تیم های آموزش و پرورش پروتکل برای اردوگاه که نیاز به باشگاه برای توزیع مشترک مواد آموزشی و انجام جلسات آموزشی برای بازیکنان کارکنان و اعضای خانواده.

Tretter یک مرکز برای Browns نوشت: "آنچه که شما در حال دیدن امروز ما بچه ها ایستاده تا برای هر یک از دیگر و برای کار خود را به اتحادیه رهبری انجام داده است برای حفظ همه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. NFL نیاز به گوش دادن به ما اتحادیه و اتخاذ کارشناسان توصیه ها (هشتگ)wewanttoplay."

تحت توافق دسته جمعی, NFL, حق تحمیل گزارش تاریخ و تیم می تواند خوب بازیکنان که گزارش ندهید.

این NFLPA می تواند تنظیم یک شکایت به استدلال لیگ نیست ارائه یک محیط امن کار تحت این کار مقابله.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب