اورگان 1 COVID-19 بیمار از بیمارستان پس از 2 ماه - سه شنبه, 05 مه سال 2020 PST

پورتلند – اول شخص در اورگان مبتلا به جدید کروناویروس شده است از بیمارستان مرخص بیش از دو ماه پس از بستری در بی

توسط NASERINEWS در 17 اردیبهشت 1399

پورتلند – اول شخص در اورگان مبتلا به جدید کروناویروس شده است از بیمارستان مرخص بیش از دو ماه پس از بستری در بیمارستان روز سه شنبه گفت.

هکتور کالدرون صرف چند روز در بخش مراقبتهای ويژه که در آن او تسکین یافته و انتوبه قبل از او بهبود به اندازه کافی برای انتقال به یک آسایشگاه در دوشنبه Kaiser Permanente غربی گفت: در بیانیه ای که سه شنبه منتشر شد.

کالدرون که یک سرایدار در یک مدرسه ابتدایی در لیک اسوگو آزمایش مثبت برای COVID-19 در اواخر فوریه. او ذکر شده بود که دولت برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد Feb. 28, باعث این مدرسه که در آن او کار می کرد به نزدیک برای چند روز.

علاوه بر اینکه دولت را اولین مورد تایید شده او دومین بیمار در ایالات متحده مصمم به قرارداد این ویروس از طریق جامعه گسترش یافته و از تماس مستقیم با فرد آلوده و یا از سفر به یک کشور با شیوع.

کالدرون همچنین یکی از اولین بیماران در کشور به دریافت remdesivir مواد مخدر است که مطالعات نشان می دهد باعث کوتاه شدن زمان بهبودی برای بیماران بستری.

"از شما بسیار سپاسگزارم برای همه کار سخت و فداکاری و تمام وقت خود را برای من" یک کمی نفس کالدرون گفت: در یک کلیپ تصویری ارائه شده به رسانه ها توسط Kaiser Permanente. "من و خانواده ام با تشکر از شما برای همه چیز و خدا شما را برکت دهد."

چاد Cabe یک پرستار مسئول ICU بازدید کالدرون هر فرصتی به او کردم و او گفت: "به او پپ بحث و گفت کمی دعا برای بهبودی خود را – حتی زمانی که او تسکین یافته و انتوبه." برای انگیزه Cabe وعده داده شده کالدرون یک mariachi گروه serenade زمانی که او بهتر بود.

تصویری ارائه شده توسط بیمارستان نشان داد کالدرون تکان دادن و نگه داشتن همسر خود را از دست به پزشکان نورد او را به پایین راهرو از طریق دستکش بلند از کف زدن و تشویق پزشکان و پرستاران. کالدرون پس از لود به یک آمبولانس برای حمل و نقل به یک آسایشگاه به عنوان یک mariachi گروه بازی می کند. او برگزاری یک نشانه در دامان خود با این مضمون که در زبان اسپانیایی "با تشکر از خدا به من یک زندگی جدید است."

کالدرون را پیش آگهی طولانی مدت است که هنوز معلوم نیست و پزشکان گفت. او نیاز به استفاده از اکسیژن هنگامی که او اعمال خود و او کار کرده است به ساخت قدرت خود گفت: Sahra Rahimtoola یکی از ارائه دهندگان مراقبت.

"امید ما این است که او را که بهبودی کامل یافته اند اما او هنوز هم تا به برخی از کار را به انجام و پیش آگهی طولانی مدت ناشناخته است پس این یک ویروس جدید," او گفت:.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

اصل در جنگل تپه مدرسه ابتدایی که در آن کالدرون معشوق از کارکنان خود را جشن گرفتند بازیابی در ایمیل فرستاده شده به پدر و مادر و کارکنان.

"ما خیلی خوشحال هستند برای هکتور و خانواده اش و خدا را شکر به قهرمانانه کارگران پزشکی و سپاسگزار به بخشی از این جامعه" نوشته اصلی پاتریک Shuckerow.

کالدرون خانواده درخواست حفظ حریم خصوصی در حالی که او بهبود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب