اورگان فرماندار می گوید ما عوامل آغاز خواهد شد ترک پورتلند

توسط جیلیان FLACCUS و اندرو SELSKY و جاناتان LEMIREپرتلند سنگ. (AP) — اورگان فرماندار می گوید ماموران فدرال که

توسط NASERINEWS در 8 مرداد 1399

توسط جیلیان FLACCUS و اندرو SELSKY و جاناتان LEMIRE

پرتلند سنگ. (AP) — اورگان فرماندار می گوید ماموران فدرال که در درگیری با معترضان در پورتلند اورگان آغاز خواهد شد آنچه که او به نام "مرحله به مرحله خروج" از اورگان بزرگترین شهرستان.

رژیم صهیونیستی. کیت براون گفت: عوامل آغاز خواهد شد ترک این شهر مرکز در روز پنج شنبه.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

پرتلند سنگ. (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز مذاکرات با اورگان فرماندار و نشان داد که آن را شروع به رسم کردن حضور ماموران فدرال فرستاده شده به سرکوب دو ماه از هرج و مرج تظاهرات در پورتلند اگر دولت پا تا خود را در اجرای یک ارشد مقام کاخ سفید روز سه شنبه گفت.

این مقام تاکید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که مذاکرات با دفتر لیبریا کیت براون در مراحل اولیه است و هیچ قرارداد. رسمی بود و نه مجاز به صورت عمومی مورد بحث در چت و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

قبل از خروج چهار شنبه برای سفر به تگزاس جمهور تهمت اصرار فدرال آمريکا نمی خواهد ترک پورتلند تا زمانی که مقامات محلی "امن خود را در شهرستان."

"هر دو آنها در حال رفتن به تمیز کردن پورتلند به زودی و یا دولت فدرال است و ما قصد انجام آن را برای آنها است. بنابراین یا آنها تمیز کردن پرتلند — فرماندار و شهردار که ضعیف هستند — یا آنها تمیز کردن پرتلند و یا ما گونگ در آن را برای آنها است."

قهوه ای نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه ، پورتلند شهردار تد ویلر را نیز نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

سرویس مارشال آمریکا و وزارت امنیت داخلی شد وزن این هفته که آیا به ارسال در بیشتر عوامل است. مارشال مصرف شد مراحل شناسایی تا 100 پرسنل اضافی که می تواند در مورد آنها نیاز به از بین بردن و یا مکمل معاون مارشال که در اورگان سخنگوی جلب وید گفت.

امنیت داخلی بود با توجه به اقدام مشابهی را با گمرک و حفاظت مرزی عوامل با توجه به یک دولت رسمی با دانش مستقیم از برنامه هایی که مجاز به صحبت علنی در مورد برنامه ها صحبت کرد و به AP به شرط ناشناس ماندن.

شبانه پورتلند تظاهرات آغاز شد و پس از جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس و رشد کرده اند عبارتند از حضور ماموران فدرال در پرتلند و دیگر دموکراتیک شهرستانها.

آنها اغلب مارپیچ به خشونت کشیده شد و تظاهر کنندگان هدف ایالات متحده در دادگاه در اورگان بزرگترین شهر با سنگ و آتش بازی و اشاره گر لیزری است. ماموران فدرال با پاسخ, گاز اشک آور, کمتر کشنده مهمات و دستگیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش است این عوامل در پورتلند و در روز چهارشنبه تصریح کرد, انتقاد خود از معترضان خواستار آنها را "رادیکال و آنارشیست ها."

در ضمن سیاتل شهردار جنی Durkan روز سه شنبه گفت که او تا به حال تایید دریافت که ایالات متحده عوامل ترک کرده بود شهر خود را پس از ارسال به سیاتل در هفته گذشته برای حفاظت از ساختمان های فدرال در میان طولانی ناآرامی.

تحولات آمد و به عنوان اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در اورگن ثبت یک حرکت وی از سوی مامورین که نظامی ایالات متحده عوامل حمله به روزنامه نگاران و ناظران حقوقی با riot-کنترل مهمات با وجود یک دادگاه فدرال سفارش آنها متوقف شود.

هفته گذشته ایالات متحده دادگاه منطقه ای در پورتلند واقع در همان دادگاه فدرال ساختمان شده است که تمرکز اعتراضات — به طور موقت مسدود فدرال افسران از هدف قرار دادن روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در تظاهرات.

آیتالله سیستانی خواسته دادگاه به تحریم و نگه دارید در تحقیر ماموران فدرال برای نقض موقت سفارش محدود. همچنین این دادگاه خواست تا به منظور اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ و اقدام معاون دبیر کن Cuccinelli شخصا به نظر می رسد و نشان می دهد که چرا آنها نباید تحریم برای تحقیر.

این سازمان ذکر نمونه های متعددی که در آن عوامل را به اتهام نقض نظم با شلیک تاثیر مهمات و استفاده از اسپری فلفل علیه مردم به وضوح مشخص شده به عنوان روزنامه نگاران و یا حقوقی ناظران.

حرکت واصل شد پس از آمریکا دادستان کل ویلیام بر دفاع تهاجمی فدرال پاسخ به کنگره گفت: "خشونت تظاهر کنندگان و آنارشیست ها ربوده اند تظاهرات مشروع" برانگیخته توسط Floyd مرگ است.

آیتالله سیستانی متهم ماموران فدرال اقدام غیرقانونی در پورتلند.

"این دولت ادعا می کند به دفاع از دادگاه فدرال اما نمی اطاعت از دستورات بیرون آمدن از آن است. آنچه هدف این عوامل در واقع خدمت و سپس گفت:" کلی سیمون موقت قانونی مدیر ACLU of Oregon.

یک روزنامه نگار, Jonathan لوینسون از اورگان پخش عمومی در بیانیه ای گفت: به دادگاه که در حالی که او در تلاش برای گرفتن یک عکس جمعه او را دیدم یک عامل فدرال بالا بردن سلاح های خود هدف از آن در او و آتش چند دور.

"من دوربین و لنز شدند هایش با رنگ" لوینسون گفت. "بر اساس موقعیت و جایگاه مردم در اطراف من وجود دارد این است که تقریبا هیچ شانسی عامل بود و هدف هر کسی به غیر از من."

لوینسون که تحت پوشش درگیری ها در سراسر جهان و اعزام به عراق به عنوان یک افسر ارتش گفت که او با پوشیدن مطبوعات تصویب و کلاه ایمنی است که می گوید: "مطبوعات" در حروف بزرگ در جلو و عقب.

کت Mahoney قانونی ناظر با آیتالله سیستانی گفت: یک عامل فدرال اخراج پینت بال در هدف قرار دادن او را در سر چهار شنبه. بعد از یک اسپری او و سه نفر دیگر از ناظران در این صورت به عنوان آنها به او گفت که آنها حقوقی ناظران و با اشاره به اعتبار خود را.

هیچ نظر فوری از آژانس های فدرال در حرکت و اتهامات.

دو گروه نیز باید شکایت کرد وزارت امنیت داخلی این ادعا آن را نقض قانون اساسی توسط ارسال فدرال اجرای قانون برای متفرق کردن جمعیت با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

آژانس بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه از دیوار مادران — گروه خود توصیف مادران و شلیک نمی پورتلند ،

اعضای این گروه از مادران "است اشک با گاز کشته شب پس از شب چپ استفراغ و قادر به غذا خوردن و یا خوابیدن به دلیل سمی سم لعنتی در آنها" طرح دعوی در دادگاه گفت.

معترضان تلاش کرده اند تقریبا هر شب به پاره کردن حصار بنا به محافظت از ساختمان آتش سوزی در خیابان و آتش بازی پرتاب کوکتل مولوتف و سنگ و آجر سنگ و بطری در عوامل داخل. مقامات این هفته تقویت حصار با قرار دادن بتن بزرگراه موانع در اطراف آن است.

تظاهرکنندگان در نزدیکی دادگاه روز شنبه مواجه شد قبل از طلوع آفتاب با گاز اشک آور و گاز فلفل توپ و تاثیر مهمات شلیک شده توسط عوامل این usf football روزنامه گزارش شده است.

___

Lemire گزارش از واشنگتن است. Selsky گزارش از Salem Oregon. آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke Miller, Mike بالسامو و کالین طولانی در واشنگتن و Suman Naishadham در آتلانتا نیز به این گزارش.

____

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در http://www.twitter.com/gflaccus و اندرو Selsky در https://twitter.com/andrewselsky.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب