در حال حاضر جولای 19 راه اندازی مجدد و خاموش است جدول در MLB مذاکرات

نیویورک—یک ایمیل از بیس بال کمیسر راب مانفرد به اتحادیه سر تونی کلارک منجر به بلک در drawn-out مذاکرات به شروع

توسط NASERINEWS در 2 تیر 1399

نیویورک—یک ایمیل از بیس بال کمیسر راب مانفرد به اتحادیه سر تونی کلارک منجر به بلک در drawn-out مذاکرات به شروع این بیماری همه گیر تاخیر نجومی که در حال حاضر نمی خواهد شروع ماه جولای 19.

کمیته اجرایی از بازیکنان در انجمن راه اندازی شد برای رای دادن و رد لیگ اصلی بیس بال است آخرین پیشنهاد برای 60 بازی فصل در روز یکشنبه.

"من واقعا معتقدم که ما در حال مبارزه با بیش از یک عدم امکان در بازی" مانفرد گفت: در این ایمیل یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. "قدیمیترین ما آماده خواهد شد برای بازیکنان به گزارش یک هفته از شنبه با توجه به نیاز به انتقال تیم ها از فلوریدا. که برگ 66 روز به بازی 60 بازی. در واقع این است که خارج از پاکت در حال حاضر."

بازیکنان می خواهید 70 بازی و $275 میلیون (آمریکا) بیش از تیم های در حال ارائه است. آنها نگران هستند که اگر یک حیات جدید کروناویروس باعث می شود سال 2020 فصل به برش های کوتاه, این قرارداد در حال مذاکره خواهد قفل در نوآوری برای 2021 و کاهش این اتحادیه قدرت چانه زنی.

"تونی نویسم به تکرار آنچه که من به شما گفتم در تلفن چند دقیقه پیش" مانفرد نوشت. "با توجه به Covid تحولات, من درک می کنم که بازیکنان نگران هستند که سال 2020 فصل خواهد شد کوتاه فراتر از توافق تعدادی از بازی ها (برای مثال ما موافق به بازی 60 و تنها می تواند در بازی 40). اگر که اتفاق می افتد, من خواهد بود آماده برای از بین بردن 2021 اجزای معامله است. این بدان معنی است که ما نمی خواهد از گسترش برگشتی در سال 2021 و DH حکومت خواهد برگرداندن به زمان حکومت (DH در AL هیچ DH در NL) است."

بازیکنان را ندارد رای و نظر شما حرکت بعدی خود را روز شنبه.

2020 تنها در موارد معامله عبارتند از: شروع فوق العاده نوبت با دونده در دوم و بحث از این که آیا اجازه می دهد تا کراوات بازی پس از مشخص مجموع از نوبت به علاوه بازیکن ورود مجدد در نوبت.

برخی از بازیکنان ترجیح می دهند وجود دارد نمی شود یک معامله و مانفرد یک جانبه سفارش برنامه. چرا که بازیکنان اصرار بر کامل نرم افزار تاریخ پرداخت و او را تهدید یک برنامه در حدود 50 بازی. MLB توافق به نرم افزار تاریخ پرداخت زمانی که مانفرد ملاقات با کلارک هفته گذشته است.

پیشنهاد معامله را مانفرد حق تعلیق یا لغو بازی اگر "محدودیت در سفر در سراسر ایالات متحده در حال اعمال" یا اگر او را تعیین می کند پس از مشاوره کارشناسان پزشکی و اتحادیه است که شده است وجود دارد تغییر در شرایط نما "بی دلیل ریسک بهداشت و ایمنی به بازیکنان و یا کارکنان به مرحله آن بازی حتی بدون هواداران در آن حضور داشتند."

MLB پیشنهاد برای 60 بازی شامل $1.48 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد به علاوه 25 میلیون دلار پس از فصل بازیکنان در استخر, در حالی که این اتحادیه طرح شامل $1.73 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد و 50 میلیون دلار ،

غایب توافق اتحادیه خواهد تنظیم یک شکایت ادعا MLB نقض مقررات در مارس 26, توافق, به رسمیت شناختن "است که هر یک از طرفین باید در ایمان خوب به عنوان به زودی به عنوان عملی شروع بازی و کامل کمال 2020 قهرمانی فصل و پس از فصل است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است" موضوع را به چند مقررات.

آن مقررات می گویند که بدون MLB رضایت این فصل نباید شروع تا زمانی که وجود دارد هیچ محدودیت قانونی در بازی در مقابل هواداران در 30 به طور منظم فصل ballparks هیچ مربوط به محدودیت های مسافرتی و هیچ سلامتی یا ایمنی خطر ابتلا به بازیکنان کارکنان و یا تماشاگران به بازی در 30 منظم ballparks. این توافق همچنین می گوید: از طرف "مورد بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران و یا در مناسب جایگزین خنثی سایت."

MLB پیشنهاد کرده بود داشتن فصل اجرا از جولای 19 یا 20 سپتامبر از طریق. 27, کوتاهترین پس 1870s در حالی که اتحادیه توافق کردند که به تاریخ شروع و گفت که باید تا پایان سپتامبر. 30 یا زودتر با استفاده از doubleheaders. هر دو طرف پیشنهاد کوزه و خشکشویی گزارش ژوئن 26, به دنبال موقعیت به بازیکنان دو روز بعد اما این برنامه آمده و رفته مانند پیشنهاد چهارم جولای شروع می شود.

افزایش مثبت آزمون در هفته گذشته در فلوریدا باعث MLB به همه 30 اردوگاه های آموزشی برای تمیز کردن و ضد عفونی. فیلادلفیا فیلیز جمعه اعلام کرد که پنج بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و یک فرد آشنا با این روند صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: 40 بازیکنان و تیم کارکنان تا به حال آزمایش مثبت از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه ، MLB ارسال 200 COVID-19 آزمون برای هر تیم به استفاده بیش از آخر هفته فرد گفت.

بیست و نه نفر از 30 تیم در حال حاضر قصد برگزاری دوره های آموزشی در فصل به طور منظم استادیوم به جای بهار سایت های آموزشی. تورنتو ممکن است یک استثنا با توجه به کانادا فدرال و استان انتاریو محدودیت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

مانفرد ایمیل با اشاره به یکی دیگر از موضوع: ختم برای پرداخت بازیکنان منتشر شد قبل از باز کردن در شب.

"من فکر می کنم من قبلا توافق شده به شما کامل ختم برای پرداخت بازیکنان بودند که حقوق و دستمزد داوری واجد شرایط در سال 2019 هستند در غیر تضمین قرارداد و فسخ در بهار آموزش" مانفرد نوشت. "آن دسته از بازیکنان می توانید تعداد روز از ختم پرداخت مساوی به تعداد بازی های ما بازی منوط به بازپرداخت حقوق و دستمزد پیشرفت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب