NFL تیم می تواند بازگشایی امکانات سه شنبه — با provisos

تیم NFL می توانید شروع به بازگشایی امکانات خود را در روز سه شنبه اگر دولت و دولت های محلی به آن اجازه می دهد.د

توسط NASERINEWS در 27 اردیبهشت 1399

تیم NFL می توانید شروع به بازگشایی امکانات خود را در روز سه شنبه اگر دولت و دولت های محلی به آن اجازه می دهد.

در یادداشت ارسالی به 32 تیم جمعه توسط کمیساریای راجر Goodell و به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, او تاکید کرد که این باشگاه باید "در انطباق با هرگونه بهداشت عمومی مورد نیاز در حوزه قضایی و اجرا پروتکل که توسعه داده شد و توسط (لیگ افسر پزشکی) دکتر (آلن) آستانه و توزیع به تمام باشگاه ها در تاریخ 6 مه."

امکانات بسته شده اند و از اواخر ماه مارس به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هر تیم لازم بود برای ارائه یک طرح به لیگ برای بازگشایی آن آموزش/تمرین تسهیلات این هفته است.

"باشگاه قادر به پاسخگویی به این معیار در مارس 19 مارس بازگشایی امکانات خود را در اولین تاریخ بعد از آن که در آن آنها قادر به برآورده کردن معیارهای" Goodell اضافه شده است.

پنل انجام خواهد شد یک برنامه آموزشی برای باشگاه کنترل عفونت افسران (ICO) در شب دوشنبه که مورد نیاز است.

در حال حاضر تاسیس در دهانه شد این پروتکل:

  • تا اطلاع ثانوی از NFL تیم ممکن است بیش از 50 درصد از کارکنان خود را در این مرکز به بیش از 75 نفر است. اگر یک باشگاه می خواهد برای اعزام کارکنان به بیش از یک محل در تمام نقاط باید پیاده سازی همان سلامت و پروتکل های ایمنی و به همراه تعدادی از کارکنان در همه مکان ها می تواند بیش از 75.
  • هیچ عضوی از کادر مربیگری می تواند بازگشت به تاسیسات زیر فاز اول بازگشایی. "این مهم است برای اطمینان از عدالت در میان تمام 32 باشگاه" Goodell نوشت.
  • هیچ بازیکن ممکن است در این تاسیسات دیگر از کسانی که تحت درمان های پزشکی و یا ناتوانی. قدرت و تهویه مربیان شرکت کننده در بازیکن ناتوانی ممکن است که کار در مرکز. در غیر این صورت آنها محروم تا بقیه کارکنان مربیگری مجاز به بازگشت.
  • اعضای پرسنل فوتبال عملیات/فوتبال مدیریت کارکنان و تجهیزات و کارکنان و کادر پزشکی و متخصصان تغذیه می توانند شرکت کنند.

به طور طبیعی هر گونه بروز Covid-19 در مرکز باید گزارش شود بلافاصله به پنل و تیم ICO. باشگاه نیز باید به سرعت گزارش هر گونه تغییر در مقررات دولت به لیگ.

"ما پس از اجرای این مرحله به" Goodell گفت: تیم "و در بیشتر ایالت ها و محلات تصویب سیاست های است که اجازه می دهد بیشتر امکانات باشگاه برای بازگشایی, من انتظار می رود که کارکنان اضافی به احتمال زیاد از جمله کارکنان مربیگری را مجاز به بازگشت به باشگاه امکانات در یک زمان نسبتا کوتاه است.

"در عین حال, ما در حال ادامه کار با NFLPA و تیم پزشکی ما در حال توسعه پروتکل های است که می تواند اجازه یک تعداد خاصی از بازیکنان برای بازگشت به امکانات باشگاه در اوایل ماه آینده."

تیم NFL به طور معمول خواهد بود برگزاری سازماندهی فعالیت های تیم (OTAs) در ماه مه و پس از ژوئن minicamps. با توجه به همه گیر از جمله فعالیت های انجام شده از راه دور.

مربیگری و آموزش کارکنان مشغول به کار با بازیکنان با انجام آموزش و در زمینه فعالیت های دیجیتال از طریق برنامه های کاربردی به جای در تیم امکانات. کسانی که در جلسات مجازی می تواند رخ دهد برای چهار ساعت در روز و چهار روز در هفته.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

NFL برگزار شد به سراغ ترکیب رایگان آژانس و پیش نویس در دو ماه گذشته. آن منتشر شد به طور منظم فصل برنامه و گفته است که انتظار دارد به بازی آن را به عنوان برنامه ریزی شده آغاز گردید. 10 با هوستون در سوپر جام قهرمان کانزاس سیتی است.

اما آن را نیز طرح های احتمالی برای همه چیز از یک کوتاه فصل به حرکت تاریخ از بازی به بازی در خالی استادیوم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن