قانون جدید محدود موتوری معدن در بحرانی زیستگاه ماهی قزل آلا - Thu, 19 Jun 2020 PST

معدنی و آینده نگر می توانید دیگر استفاده از موتوری یا جاذبه سیفون تجهیزات برای جستجوی طلا در رودخانه ها و نهره

توسط NASERINEWS در 31 خرداد 1399

معدنی و آینده نگر می توانید دیگر استفاده از موتوری یا جاذبه سیفون تجهیزات برای جستجوی طلا در رودخانه ها و نهرها هستند که تعیین شده به عنوان زیستگاه مهم تحت فدرال گونه های در معرض خطر عمل برای ماهی قزل آلا steelhead یا گاو قزل آلا و همه تازه آب در دولت است که آزاد ماهیان استفاده برای تخم ریزی پرورش و مهاجرت.

قانون جدید یک نتیجه از خانه بیل 1261 به تصویب رسید و در اوایل سال جاری توسط دولت و قوه مقننه. بیش از 160 حفاظت و تفریح سازمان حمایت از لایحه.

برای استفاده از موتوری یا جاذبه سیفون تجهیزات در مناطق مجاز معدنچیان هنوز هم نیاز به درخواست برای هیدرولیک تصویب پروژه (HPA) از واشنگتن گروه از ماهی ها و حیات وحش (WDFW). دستورالعمل برنامه در دسترس هستند در WDFW وب سایت در https://wdfw.wa.gov/licenses/environmental/hpa/application. برای یک نقشه اجازه داده کاوی مکان های بازدید از اداره محیط زیست در وب سایت https://ecology.wa.gov/Regulations-Permits/Permits-certifications/Mineral-prospecting-and-placer-mining.

در علاوه بر این به HPA آینده نگر با استفاده از موتوری یا جاذبه سیفون ها مورد نیاز خواهد بود برای دریافت مجوز از وزارت محیط زیست. ملی آلاينده تخلیه حذف سیستم (NPDES) مجوز مورد نیاز خواهد بود اگر اکتشافی را تخلیه آب از تجهیزات خود را به سطحی یا آبهای زيرزمينی.

غیر موتوری در مقیاس کوچک اکتشاف و استخراج معدن روش را ادامه خواهد داد به مجاز از طریق به روز رسانی WDFW طلا و ماهی جزوه در دسترس آنلاین در https://wdfw.wa.gov/licenses/environmental/hpa/types/prospecting.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب