شهردار می گوید: شهر مکزیک آغاز خواهد شد و تدریجی بازگشایی ژوئن 1 - Wed, 20 مارس سال 2020 PST

مکزیکو سیتی – حتی به عنوان مکزیک را دیدم و بزرگترین آن یک روز تلفات شهر مکزیک چهارشنبه اعلام کردند آن را شروع

توسط NASERINEWS در 1 خرداد 1399

مکزیکو سیتی – حتی به عنوان مکزیک را دیدم و بزرگترین آن یک روز تلفات شهر مکزیک چهارشنبه اعلام کردند آن را شروع تدریجی بازگشایی ژوئن 1.

در سراسر کشور تلفات افزایش 424 روز چهارشنبه به 6,090 خوبی در بالا در هفته گذشته رکورد 353 مرگ و میر گزارش شده در یک روز است. در کل تایید عفونت در سراسر کشور به رشد 56,594 هر چند تعداد واقعی احتمالا چندین بار بالاتر به دلیل مکزیک انجام پس آزمون.

با حدود 9 میلیون نفر از ساکنان پایتخت است و یکی از بزرگترین شهرهای جهان. مقامات پیش بینی بیماری همه گیر در حال نزدیک شدن به اوج خود در مکزیکو سیتی, اما بیمارستان در پایتخت در حال حاضر حدود سه چهارم کامل. همانطور که از سه شنبه شب مکزیکو سیتی گزارش داد بیش از 15000 تایید coronavirus عفونت و نزدیک به 1500 نفر از مرگ و میر.

با وجود این همه شهردار کلودیا Sheinbaum گفت: شهر مکزیک آغاز خواهد شد و تدریجی بازگشایی ژوئن 1, زمانی که برخی از بخش های اقتصاد اجازه داده می شود برای از سرگیری عملیات.

در حالی که Sheinbaum به نام ساکنان به ادامه مصرف اجتماعی فاصله اقدامات از طریق ژوئن 15, بی حوصلگی با در بسته تا در خانه و خانواده, خواسته های مالی و عدم اجرای هر حال در حال حاضر به خود جلب کرد و بیشتر و بیشتر مردم به خیابان ها در هفته های اخیر.

بیشتر مشتریان خوشه در این شهر خیابان مواد غذایی معروف می ایستد و ترافیک برداشت کرده است. این شهر هرگز خود را تعطیل سیستم مترو که میلیون ها بستگی دارد برای حمل و نقل.

Sheinbaum را بازگشایی برنامه شامل برخی از صنایع که دولت فدرال در حال حاضر تایید شده برای بازگشت به کار خواهم ساخت اما همچنین می افزاید: فروش دوچرخه و آبجو تولید.

شهردار گفت: دوچرخه مغازه ها بودن معاف چرا که او می خواهد برای ترویج استفاده از دوچرخه به عنوان یک راه برای کمک به بهبود سلامت ساکنان شهر است. همانطور که در جاهای دیگر در سراسر جهان مکزیک COVID-19 مرده اند شامل درصد بالایی از افراد مبتلا به بیماری های مانند دیابت و چاقی است.

برخی از کسب و کار هرگز تعطیل در این شهر بود اما با پیاده سازی اجتماعی فاصله گرفته است. در یک دفتر محصولات فروشگاه در یک محله مرکزی روز شنبه یک دوجین مردم صف در پارکینگ خارج است. یک گارد امنیتی با ماسک و بطری ضد عفونی کننده دست مشتریان اجازه را وارد کنید در یک زمان تنها زمانی که یک کارمند در دسترس بود به همراهی آنها و پس از یک سرنگ از ژل را بر روی دست خود را.

Sheinbaum اذعان کرده است که تعداد واقعی مرگ و میر در شهر مکزیک است که قطعا بالاتر اما می گوید مستقل پنل خواهد شد به بررسی موارد مشکوک و عزم. شهرستان پرونده مرگ گزارش شده توسط یک ضد فساد فدراسیون فوتبال پیشنهاد کرد مرگ و میر می تواند سه بار به عنوان بالا در پایتخت.

این شهر فارغ التحصیل بازگشایی خواهد شد و بر اساس آن بیمارستان اشغال که در حال حاضر در 76 درصد است.

"این روند همچنان در حال افزایش است اما ما امیدواریم که این روند کاهش در هفته آینده," Sheinbaum گفت.

بقیه شهر فعالیت های اقتصادی نمی شود مجاز به رزومه تا بیمارستان اشغال کمتر از 59 درصد. حتی در آن رستوران ها و هتل ها و کلیساها را محدود به 30 درصد از ظرفیت خود را.

ورزش برای از سرگیری بدون فن. اما در فوتبال حرفه ای, مکزیک, محبوب ترین ورزش است که تعطیل از مارس 15, باشگاه صاحبان هنوز بحث که آیا برای راه اندازی مجدد فصل خود را و یا فقط آن تماس بگیرید.

فانی Alejandra Manriquez Ezquivel یک کارمند شهرستان است که در ادامه کار و قرنطینه در روز چهارشنبه گفت که او فکر می کند وقت آن است که برای شهرستان به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از نرمال.

"دیر یا زود همه ما در حال رفتن به دریافت کنید و شما رو به بازگشت به حالت عادی," Manriquez گفت. "آنها کسانی هستند که می دانم و یقین از نحوه مدیریت شهر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب