اگر بازی ها, رزومه, ورزشکاران نیاز به دانستن زمانی که به اوج

و آن را امن برای امریکا تیم های ورزشی حرفه ای برای شروع بازی بازی یک چیز است.مطمئن شوید که ورزشکاران در بازی ش

توسط NASERINEWS در 22 اردیبهشت 1399

و آن را امن برای امریکا تیم های ورزشی حرفه ای برای شروع بازی بازی یک چیز است.

مطمئن شوید که ورزشکاران در بازی شکل دیگری است.

Coronavirus همه گیر آورده ورزشی را متوقف کند اما stay-at-home سفارشات شروع می شود کاسته و یک تعداد انگشت شماری از تیم NBA در حال باز کردن امکانات عمل.

برای بازیکنان تفاوت صرفا کار کردن و بازی کردن بازی ها خواهد بود قابل توجه پرش و کارشناسان می گویند چیزهایی که نباید عجله شود. با ورزشکاران قادر به شبیه سازی بازی و یا حتی تمرین فعالیت در خانه آنها نیاز به زمان قبل از از سرگیری رقابت است.

"هر چه مقدار از زمان است که فقط می دانم که بازیکنان باید ورودی و می گویند تا آنجا که ما در حال آنهایی که بازی که می آید برای اولین بار گفت:" شهر اوکلاهما تندر کریس پل گارد رئيس جمهور از ملی بازیکنان بسکتبال انجمن. "ما هرگز نمی خواهم برای قرار دادن بچه ها در یک وضعیت که در آن خود را از آسیب و خطر بالا است. آن را متفاوت از بازیکن به بازیکن. اما آن را حداقل به سه تا چهار هفته است."

شارلوت هورنتس مربی جیمز Borrego گفت: بازیکنان می تواند در نقاط مختلف بر اساس دسترسی به تجهیزات.

"وجود جانبازان وجود دارد که ممکن است یک دادگاه در خانه خود در مرکز خود و آنها احتمالا کمی بیشتر آماده برای رفتن بیش از دیگران است." "من فکر می کنم ما در حال صحبت کردن در هفته. این چیزی نیست که در آن پس از یک هفته این بچه ها آماده برای رفتن."

NHL کمیسر گری Bettman گفت: در موارد متعدد او معتقد است دو تا سه هفته اردوگاه های آموزشی مورد نیاز خواهد بود قبل از فصل رزومه. بسیاری از تیم های هاکی داشته اند مربیان ارسال در صفحه اصلی روال تمرین به بازیکنان اما چند اگر هر گونه شده اند بر روی یخ در ماه.

"تا آنجا که من می تواند ذهنی بود در بازی حالت بدن شما آماده برای آن را اگر شما نمی توانید کامل خارج از فصل از آموزش و اگر شما نمی توانید به بازی یک اردوگاه آموزشی با هفت نمایشگاه بازی های" لس آنجلس کینگز defenceman به خود جلب کرد بی باک گفت. "اگر شما تنها یک هفته اردوگاه آموزشی با یک زن و شوهر نمایشگاه بازی شما در حال رفتن به خراب کردن بدن خود را."

Edmonton Oilers به جلو الکس Chiasson گفت: آن را در ورزشکار به آماده شود.

"این را به ما," او گفت:. "ما در حال ورزشکاران حرفه ای. ما باید مطمئن شوید که ما آماده است. این آسان نیست اما از آن است که آنچه در آن است و ما باید برای مقابله با این وضعیت به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم."

در حالی که بسکتبال و هاکی شد و نزدیک خود را به پلی آف بیس بال بود در بهار آموزش هنگام ورزش تعطیل شد. آن را ایجاد یک خاص چین و چروک صورت کوزه است که تمایل به آموزش متد نسبت به کامل بازی.

اتباع واشنگتن مدیر کل مایک Rizzore گفت که او انتظار دارد که دیگر دوره که شبیه بهار آموزش قبل از بازی هستند.

"مهم ترین بخش از هر بهار آموزش آماده سازی برای خود کوزه به خصوص خود را شروع کوزه" Rizzore گفت. "هر زمان که شما باید برای تسریع در بهار آموزش که احتمالا بیشتر تاثیرگذار تصمیم گیری است که شما را به: چگونه به سطح شیب دار آنها را."

Baltimore Orioles GM مایک الیاس به توافق رسیدند.

"وقتی بیس می کند و شما مجبور به نگرانی در مورد بچه ها رفتن تعداد بسیار کمی از نوبت" او گفت:. "من نمی دانم که ما آمده ایم تا با یک راه حل برای آن است. ... بهداشت عمومی دستورالعمل باعث می شود آن را دشوار است به آن را انجام دهد بدون آموزش کارکنان و مربیان است. برخی از کوزه در حال پرتاب به شبکه در پشت حیاط خود را و hitters در حال ضربه زدن به توپ را روی گوه."

Tampa Bay گیر مایک Zunino گفت: کوزه شد و خود را بزرگترین نگرانی است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

"بزرگترین نگرانی این است که آسیب های," او گفت:. "این یکی از آن چیزهایی که من فکر می کنم بچه ها ماندن در شکل آنها پرتاب در حال حاضر. امیدوارم چند هفته کافی است. من فکر می کنم ما باید هوشمند به عنوان فصل باز می شود به نگه داشتن بچه ها تازه است."

دکتر مایک Reinold ارشد پزشکی مشاور برای Chicago White Sox گفت: چالش برای تنگ شده است چگونه به حداقل حفظ آنچه به دست آورده از خود قبلی بهار آموزش پیشرفت.

"آن را در حدود سه هفته به شروع پارچ به احتمال زیاد ramped تا پنج نوبت, اما این فرض که آنها انجام داده اند این کار برای حفظ خود و آماده به حتی شروع که پیشرفت," او گفت:.

Reinold گفت: آماده سازی پیچیده است چرا که وجود دارد هیچ بازگشت تاریخ مجموعه: "آنها نیاز به دانستن زمانی که به اوج."

"که یک مفهوم مهم هنگامی که ما در حال تلاش برای گرفتن ورزشکاران ما آماده برای رقابتی فصل است که آنها در حال ساخت برای" او گفت:. "این اولین بار در زندگی حرفه ای من است که ما تا کنون نداشته است."

دزدان دریایی پیتسبورگ مدیر Derek شلتون گفت: ارزیابی هر بازیکن شرایط پس از اخراج خواهد شد یک بخش کلیدی از گرفتن چیزهای نورد دوباره. او گفت: کسانی که مکالمات اتفاق می افتد حتی در حال حاضر.

"ما نمی نیاز به یک بافت نرم (آسیب) از آنجا که بچه ها کمی پشت," او گفت:. "به همین دلیل باز بودن بازیکن و مکالمات ما در حال حاضر بسیار مهم است بنابراین ما باید یک پایه در آینده است."

Milwaukee Brewers مدیر کل دیوید استرنز گفت: دوم فصل احتمالا نمی خواهد نیاز به بیش از حد طولانی پس از آن تلقی امن است.

"هنگامی که آن را بی خطر است ما می توانیم این چیزی که بسیار به سرعت," او گفت:.

الیاس موافقت کرد: "ما آماده خواهد شد و بیس بال آماده خواهد شد برای امریکا که امریکا آماده است برای ما."

— AP نویسندگان ورزشی Stephen stefanie marie, Steve Megargee خواهد گورهای Howard Fendrich فرد گودال دیوید Ginsburg و Steve Reed کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن