هیو فراز خوش مشرب حضور در تلویزیون و اخبار بازی و نشان می دهد و می میرد

توسط دیوید BAUDERنیویورک (AP) — هیو فراز خوش مشرب همه کاره پخش شد که یکی از تلویزیون بیشتر آشنا و خوش چهره با

توسط NASERINEWS در 13 تیر 1399

توسط دیوید BAUDER

نیویورک (AP) — هیو فراز خوش مشرب همه کاره پخش شد که یکی از تلویزیون بیشتر آشنا و خوش چهره با بیش از 15000 ساعت در اخبار, بازی و نشان می دهد بحث کرده است درگذشت در سن 99.

فراز درگذشت علل طبیعی در خانه اش در اسکاتسدیل آریزونا در چهارشنبه گفت: great-niece, Molly شاهین.

"کتاب گینس رکوردهای جهانی" به رسمیت شناخته فراز به عنوان داشتن وارد شده بیشتر ساعت ها در مقابل دوربین از هر شخصیت تلویزیونی تا Regis Philbin گذشت او در سال 2004.

او در ان بی سی "امروز" و "امشب" را نشان می دهد, نشان می دهد بازی "تمرکز" میزبانی شرکت ABC مجله نمایش "20/20" با باربارا والترز و PBS سری "بیش از آسان" و "زنده از مرکز لینکلن."

امضای خود را ثبت کردن در پایان "20/20" گفت: بینندگان: "ما در تماس باشید تا به شما در تماس باشد."

"من مشغول به کار در بسیاری از های مختلف را نشان می دهد و انجام بسیاری از نشان می دهد در همان زمان" فراز گفت: در یک سال 1986 آسوشیتد پرس ، "من یک بار گفت: من می خواهم به انجام همه چیز را در رادیو و تلویزیون به جز بازی-بازی های ورزشی. سپس من به یاد من می خواهم تحت پوشش یک مسابقه بوکس در لیما اوهایو در سال 1939."

فراز شروع پخش حرفه ای در سن 18 سالگی به عنوان یک $12-یک-هفته گوینده در اوهایو ایستگاه های رادیویی. وقتی تلویزیون آمد و همراه او در اولین نگاه آن را به عنوان یک حیله اما به سرعت متوجه شدم "این احتمالا یک نیروی عظیم منهدم کننده و من می خواهم بهتر بود در در آن."

او یک گوینده در شیکاگو بود که یک تلویزیون انکوباتور در سال 1950 برای "Kukla, Fran & Ollie" و "هاوکینز می افتد" که او گفته بود تلویزیون را برای اولین بار soap opera. در سال 1954 او به نیویورک رفت برای "خانه نشان می دهد."

در سال 1961 نیوزویک او را به عنوان توضیح "یک پر خور خوان اول مغز است که او را نگه می دارد پرداخت و اعمال مانند یک جایزه نوعی سگ پشمالوی باهوش."

شهرت او چنان بود که او حتی موفق به کسب حق تصویب هیچ تجاری او اختصاص داده بود به عنوان خوانده شده, تلاش برای حفظ مشکوک ادعا کردن هوا.

"من وفاداری بود, با, فرد, تنظیم, در," او گفت:. "آن مصلحت بود. اگر من از دست رفته من اعتبار چه استفاده خواهد بود من به یک مشتری؟"

او نشان داد اصولی طرف دوباره در سال 1997 زمانی که او در زمان تعطیلات روز "20/20" به جای بخشی و نشان می دهد که شامل یک مصاحبه با مرو آلبرت پس از گوینده برنامه ورزشی شد در lurid تجاوز جنسی رسوایی.

در توییتر شنبه, CBS اخبار سیاسی خبرنگار اد اوکیف اشاره کرد: "او بازنشسته از '20/20' در سال 1999 و درگذشت در سن 99 در سال 2020. شیرین تقارن. بقیه آسان هیو فراز. یکی از بهترین است."

فراز بود و علاقه خاصی در علم پس از راه اندازی به تک صدایی در Paar نشان می دهد در علم در زمینه آب-اسکی. آن را وادار Paar به کنایه "خب هیو زمانی که شما غرق, شما می دانم به همین دلیل است."

منافع خود را در مشکلات پیری — او حتی به دست آورده مدرک کارشناسی ارشد در علم پیری شناسی — برجسته شد در سرویس پخش سریال "بیش از آسان" را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از "20/20" قطعات.

"همه ما رنج می برند در فرهنگ ما از این ایده ... که جوانان چیز بزرگی بود," او گفت:.

"شده است وجود دارد یک نوع از دست دادن احترام به افراد مسن و ما از دست دادن خوشهچین حکمت از افراد مسن است. ما از دست دادن توانایی دیدن که اختلال و حالت ضعف و ناتوانی لزوما همراه با سن."

کار خود را در "20/20" نیز خود را نشان داد روح پرماجرا مانند زمان او برای سوار شدن به یک نهنگ قاتل و بار دیگر او را در دستگاه تنفس به شنا کردن در نزدیکی یک کوسه بزرگ سفید. وجود دارد خطرناک سفر به قطب جنوب است که در آن یکی از شرکت کنندگان نزدیک به سقوط به مرگ او.

"من علاقه مند هستم در علم محیط زیست, پزشکی و برخی از شخصیت" او گفت:. "من فقط می توانم داستان من می خواهم به انجام. من نمی خواهم به فقط لنگر."

فراز شروع به کار خود به عنوان Paar دوم ناف در سال 1957 پس از روی لئامت دادن به عنوان میزبان از ان بی سی "در صفحه اصلی نشان می دهد."

در یک بسیار شایع حادثه در ماه فوریه سال 1960 Paar هجوم خاموش هوا در مناقشه مربوط به شبکه های برش Paar "آب گنجه" (توالت) شوخی این بازرسان را دوست نداشتند. فراز برنده ستایش با آرامش گفتن مخاطبان "من می خواهم به فکر می کنم این هنوز نهایی نشده است" و نگه داشتن زندگی می کنند نشان می دهد در حال اجرا تا زمانی که signoff زمان.

فراز گفت: بعد از آن که او انتظار می رود که Paar خواهد در هر لحظه بازگشت به مرحله "با برخی از پانچ خط و یا چیزی. او این کار را نکرد." اما فراز گفت که او در نهایت سپاسگزار برای افزایش brouhaha به کار خود را.

Paar در نهایت بازگشت به نشان می دهد چند هفته بعد.

Paar خروج از "امشب" در سال 1962 هموار راه را برای جانی کارسون. فراز در ضمن خود را آغاز کرد و نه سال اجرا به عنوان میزبان "امروز" نشان می دهد. والترز یک "امروز" همکار برای بخش از آن زمان است. او را تحسین فراز و ستایش سخاوت خود را و collegiality.

وی با بیان مشاهدات خود را به میزان متوسطی در سال 1995 کتاب "جعبه: یک تاریخ شفاهی از تلویزیون 1920-1961": "در راه کمتر استعداد شما و یا استقرار کمتر شانس شما را از تماس بیش از حد. که ممکن است به همین دلیل من شده اند در شبکه های تلویزیونی بیش از هر کسی در جهان."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن