چگونه افسران گارد ملی و سرکوب خشونت در شنبه شب ؟ بسیاری از چکمه بر روی زمین با تمرکز بر سریع پاسخ.

با سرعت از ذات است. توقف خشونت.کسانی که میان حکم برای مأموران اجرای قانون که مشغول به کار در تعداد زیادی شنبه

توسط NASERINEWS در 12 خرداد 1399

با سرعت از ذات است. توقف خشونت.

کسانی که میان حکم برای مأموران اجرای قانون که مشغول به کار در تعداد زیادی شنبه شب را صبح روز یکشنبه برای به دست آوردن کنترل بیش از شهرهای دوقلو شده لرزاند توسط شب از مردم تنظیم آتش سوزی و غارت پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

نبود کامل وجود دارد و درس آموخته می شود اما "هدف ما انجام شد" مینه سوتا دولت گشت سرهنگ مت لانگر روز یکشنبه گفت.

"آتش سوزی نمی شد مجموعه," او گفت:. "ما نمی بینم بی قانونی ما را نمی بیند خطر برای ایمنی شخصی جرم غارت سرقت اموال تخریب شد ریشه. که هدف ما این بود که انتظار ما است و ما امیدواریم همانطور که ما حرکت رو به جلو است."

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرد صبح روز یکشنبه که 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد در خیابان و مینیاپولیس بود که در محل قبلی دو شب ادامه خواهد داد به یکشنبه شب. بزرگراه عمده در شهرهای دوقلو تعطیل دوباره برای شب.

Walz گفت: او می دانست که برخی از مردم می خواهد انتقاد از ادامه محدودیت به عنوان بیش از حد و بپرسید که چرا او در نگه داشتن نیروهای روی زمین اما او گفت که او فکر کردم این امر می تواند غیر مسئولانه نیست.

"ما فکر نمی کنیم این مردم ترک," او گفت:. "من فکر می کنم با توجه به آنچه که ما شاهد در سراسر کشور (با اعتراض) که این را گسترش داده اند."

باید کامل گارد فعال سازی آمده اند هر چه زودتر?

Walz فعال گارد ملی در روز پنج شنبه و پس از ادامه شورش است که در شب و شب جمعه, گام بی سابقه ای شنبه از اجازه مشروط کامل از گارد.

چرا که نشان می دهد از نیروی عظیم دیده می شود نه قبل از آن یک روزنامه نگار خواسته Walz در صبح روز یکشنبه خبری.

Walz گفت: وجود تدارکات اداره می شود به علاوه پویایی یک جامعه است که خام بیش فلوید که در روز دوشنبه.

"نگه داشتن در ذهن چه جرقه بود که روشن بود و اجرای قانون کشتن یک مرد بی گناه در خیابان پس از تلاش برای اندازه گیری هنگامی که زمان مناسب بود و هنگامی که آن را مناسب وجود داشته باشد" Walz گفت. "من نمی خواهد بهانه ... اگر ما تا به حال مونتاژ این نیروی جمعه گذشته ما بهتر شده است اما نه برای رفتن به."

در نظر گرفتن یک جدید رویکرد عملیاتی

مینه سوتا امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون گفت: آنها راه اندازی یک جدید عملیاتی رویکرد در شنبه رسمیت شناختن گروهی از تظاهر کنندگان که در حمله مینیاپولیس و سنت Paul و مناطق اطراف آن تا به حال تعداد زیادی از سرعت و یک مزیت تاکتیکی بیش افسران و آتش نشانان در آخر روز.

آنها کار می کرد به تلنگر که پویا شنبه شب دانستن است که سرعت آن از ذات به توقف خشونت و فعالیت های جنایی Harrington گفت.

بیش از 155 نفر دستگیر بسیاری برای نقض مقررات و دیگران برای سلاح تخلفات و جرائم دیگر.

یک افسر کشته شد اما نه مجروح. پلیس بازداشت دو نفر در خودرو که در آن شات از آمد و بهبود یک AR-15 است.

اجرای قانون اشاره کرد وسایل نقلیه دیده می شد رانندگی در جوامع بدون پلاک و چراغهای خود را خاموش. زمانی که پلیس آنها را متوقف و رانندگان زد. افسران چندین پیدا شده بود به سرقت رفته و محلی و پر از سنگ Harrington گفت.

St. Paul رئیس پلیس تاد Axtell گفت که او فکر می کند مردم در وسایل نقلیه بدون پلاک که افسران را متوقف کرده اند در سنت پل در حال تلاش "برای بهتر پنهان کردن خود را در حال انجام فعالیت های جنایی." افسران بهبود اسلحه در ترافیک متوقف می شود و دو جلیقه های ضد گلوله در یک نمونه Axtell روز یکشنبه گفت.

پلیس همچنین دریافت راهنمایی از اعضای جامعه با شایعات از شورش و غارت در آینده به جوامع خود که بیشتر آن افشا و خنثی و دختر بچه گفت.

اعضای گارد ملی ایستاده بود به تماشای بیش از زیرساخت های حیاتی آزاد کردن افسران "به پاسخ سریع" است که مورد نیاز بود با توجه به Harrington.

بن بست بر روی پل به خیابان. پل

در St. Paul وضعیت به سر آمد و پس از حکومت نظامی شنبه شب هنگامی که Axtell حدود 800 تا 1200 تن از مینیاپولیس به دریاچه-خیابان مارشال خیابان پل. پلیس بر این باور بودند که در تلاش بودند به سر به کاپیتول.

"همانطور که ما مشاهده کرده اند که قبلا وجود دارد مردم hellbent در تخریب در شهر ما" Axtell گفت.

به عنوان به زودی به عنوان مردم دیده می شد عنوان شرق دریاچه به سمت خیابان St. Paul پلیس به سرعت مونتاژ یک تیم از افسران که صف پل "ما به خود جلب کرد یک خط در شن و ماسه" Axtell گفت. پلیس با استفاده از گاز اشک آور و کمتر کشنده مهمات و سعی در ایجاد یک توده بازداشت, اما بیشتر از همه زد به مینیاپولیس.

پس از مردم به سنت پل خیابان در طول روز در روز پنج شنبه و شروع به غارت فروشگاه ها و راه ساختمان را به آتش کشیده و به خصوص در نیمه راه منطقه مشغول به کار برای به دست آوردن وضعیت تحت کنترل در سنت پل و شب که به دنبال آن باید به تدریج و بعد فورا رفت واز بهتر Axtell گفت.

چرا که آنها تا به حال کمک اضافی هر دو از گارد و اجرای قانون را از سازمان های دیگر — وجود داشته است و صدها نفر از پرسنل اجرای قانون در انجام وظیفه در شهر Axtell گفت.

St. Paul قادر به اضافه کردن بیشتر "اعتصاب تیم" از افسران "که بسیار همراه است و می تواند به سرعت پاسخ به نقاط داغ برای حل و فصل وضعیت قاطعانه و بدون تاخیر" رئیس پلیس گفت:.

نیز وجود دارد که پلیس به همراه نیروهای میدانی در محل کار در خیابان و مینیاپولیس "که توانایی مدیریت جمعیت زیادی از مردم" Axtell گفت و همچنین دستگیری تیم از شهرستان رمزی کلانتر, چه کسانی می توانند در زمان مصرف دستگیری روند.

پاکسازی خیابان ها به ارمغان می آورد در مورد تغییر

Walz گفت که او موفق به دریافت یک تماس شنبه شب از Jay-Z "بین المللی نیست, بازیگر, اما پدر و تأکید کرد به من که عدالت باید در خدمت و که به او گوش دادن و شنیدن آن است که این یک محل است که می خواهد به آن را انجام دهد."

St. Paul شهردار ملوین کارتر گفت او می داند که درخواست مردم برای ماندن در خانه در شب یک درخواست بزرگ اما پاکسازی خیابان ها اجازه می دهد تا "این فرصت را به اصلاح احساس آرامش."

"من می خواهم به بسیار روشن است که ما نمی خواهیم شما برای صبر و شکیبایی و ما از شما درخواست برای گرایشهایی," کارتر گفت. "ما درخواست شما را که انرژی ... و استفاده از آن برای از بین بردن محله های ما اما برای از بین بردن فرهنگ تاریخی برای از بین بردن سیستمیک و نژاد پرستی و ... همه از چیزهایی است که آن را بسیار دشوار است برای نگه داشتن کسی پاسخگو وقتی که زندگی مثل جورج فلوید است بسیار اشتباه گرفته شود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب