گرما را Meyers لئونارد توضیح می دهد که چرا او ایستاده بود برای سرود

دریاچه BUENA VISTA, FLA. مایرز — لئونارد دارای یک برادر که در خدمت دو تور در افغانستان با ایالات متحده آمریکا

توسط NASERINEWS در 12 مرداد 1399

دریاچه BUENA VISTA, FLA. مایرز — لئونارد دارای یک برادر که در خدمت دو تور در افغانستان با ایالات متحده آمریکا تفنگداران دریایی. او حامل یک نظامی با مضمون کوله پشتی می پوشد مبارزه با چکمه و گوشی لود شده با مهر و موم نیروی دریایی که به دوستان خود.

او همچنین باعث می شود این روشن است: "من کاملا باور دارم Black Lives Matter," او گفت:.

هنوز لئونارد به سادگی می تواند خود را به زانو زدن برای سرود ملی.

پوشیدن لباس سیاه در زندگی مهم T-پیراهن بیش از نیوجرسی که او دستور به گفتن "برابری" و به دیگر مربیان و بازیکنان در اطراف او زانو زد لئونارد ایستاده بودند و برای پخش از "The Star-Spangled Banner" در روز شنبه قبل از حرارت بازگشایی فصل خود را با رو به دنور ناگتس در والت دیزنی جهانی.

"برخی از مکالمات من تا به حال بیش از سه روز گذشته کاملا به معنای واقعی کلمه شده اند سخت ترین" لئونارد گفت: همراه مطبوعاتی قبل از بازی. "من با سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و من عشق و حمایت نظامی و برادر من و افرادی که مبارزه برای دفاع از حقوق ما در این کشور است."

لئونارد برخورد با اضطراب و بی خوابی برای چند روز او به عنوان عذاب بر تصمیم گیری. او در توضیح استدلال خود را قبل از دوشنبه به هم تیمی های فعلی و چندین سابق آنهایی که تقریبا همه آنها سیاه و سفید — پس از آن ایستاده بود در نزدیکی midcourt دست بیش از قلب خود را به عنوان آهنگ blared.

"من یک دلسوز انسان بودن و من واقعا دوست دارم همه مردم" لئونارد گفت. "من نمی تواند به طور کامل درک چگونه جهان ما به معنای واقعی کلمه و ظاهرا تبدیل به سیاه و سفید. وجود دارد یک خط در شن و ماسه پس به صحبت می کنند: "اگر شما در حال زانو زدن شما نه با ما. و این درست نیست.

"من ادامه خواهد داد به استفاده از پلت فرم صدای من و اعمال من برای نشان دادن چقدر من در مورد مراقبت از فرهنگ آفریقایی آمریکایی و برای همه," او اضافه شده است. "زندگی من به خدمت و تاثیر دیگران در یک راه مثبت است."

تمرکز این دوباره NBA فصل قطع بیش از 4-1/2 ماه توسط coronavirus همه گیر شده است به ادامه نور درخشان بر نیاز به نژادی عدالت و پایان دادن به خشونت پلیس. تیم NBA در حال زانو اغلب در ارتباط اسلحه برای پیش ثبت سرود ملی همراه یک حاشیه که در آن "Black Lives Matter" نقاشی شده است.

سحر و جادو اورلاندو جلو Jonathan اسحاق که سیاه ایستاده بود برای سرود قبل از تیم خود را در بازی جمعه و تصمیم گرفتند به پوشیدن 'Black Lives Matter' پیراهن که بازیکنان و مربیان باید ملبس در دیزنی برای بازی قبل از مراسم.

بعد جمعه, San Antonio, مربی Gregg Popovich و اسپرز دستیار Becky Hammon هر دو ایستاده بود برای سرود. Popovich, فارغ التحصیل از ایالات متحده و آکادمی نیروی هوایی ایستاده بود با اسلحه در کنار او. Hammon رویشان آغوش او بیش از شانه دستیار همکار خواهد هاردی و اسپرز گارد پتی میلز.

"من احساس می کنم کمی از بار شانه های من زمانی که آنها که" لئونارد گفت. "هر یک از این افراد تا به حال خود را دلایل شخصی فقط به عنوان من انجام دهد."

گرما رو به جلو Andre Iguodala عضو اتحادیه ملی بسکتبال, بازیکنان, انجمن کمیته اجرایی گفت: به او احترام لئونارد را انتخاب کنید.

"از یک طرف ما و گفت:" ما می خواهیم شما را به دیدن چیزهایی از دیدگاه ما,'" Iguodala گفت. "اما با گفتن این که من هم به دیدن چیزهایی از دیدگاه. و من می توانید ببینید که در آن او در حال آمدن از."

گرما کاپیتان udonis haslem Haslem تا به حال چندین گفتگو با لئونارد در روزهای اخیر در مورد تصمیم خود را. Haslem ساخته شده است چند چیز روشن; او در ابتدا می خواست به دیدن لئونارد زانو زدن اما پس از آن مذاکرات او آمد دور با درک و عهد گرما خواهد حمایت خود را از هم تیمی.

به عنوان این آهنگ به پایان رسید Haslem برای اولین بار به ضربه مشت با لئونارد.

"خود را که در خارج وجود دارد با ما به عنوان ما آن را هنوز هم نشان دادن قدرت آن را هنوز هم نشان دادن وحدت, آن را هنوز هم نشان می دهد که ما با هم برای یک علت شایع" Haslem گفت. "مردم به سوال" چرا او آن را انجام راه خود را?' خوب, او ایستاده توسط ما. او حمایت از ما. او با ما است."

Haslem دیده است لئونارد تعهد به کمک به دیگران. لئونارد مطرح $180,000 در مارس با پخش آنلاين خود را بازی بازی های ویدئویی آنلاین; که پول رفت و به علل مانند تغذیه جنوب فلوریدا یک گروه که با Haslem و گرما از نزدیک کار می کرد.

و شنبه لئونارد گفت که او و همسرش اهدا خواهد شد $100,000 به صندوق کمک می کند که پرداخت هزینه های floridians تماس با خروج از زندان و یا زندان باید حل و فصل قبل از آنها می تواند خود را حق رای دوباره بازسازی شد.

"از آنجا که من تا به حال به udonis haslem هستم و به طور مداوم با الهام از او هر یک از آن دلار را به Overtown و آزادی شهرستان که در آن او بزرگ شده," لئونارد گفت: با اشاره به دو میامی تاریخی محلات سیاه و سفید. "کسانی که در دو بخش میامی بودند بیشتر به شدت تحت تاثیر COVID-19 و سرکوب رای دهندگان."

گرما رو به جلو جیمی باتلر نیز تلاش برای ایجاد یک بیانیه پنج شنبه, پیاده روی بر روی دادگاه با نیوجرسی بدون هیچ گونه نام و نام خانوادگی در پشت. او ناموفق لابی NBA به بازی در نیوجرسی تنها با یک شماره و تا به حال به تغییر به یک پیراهن با نام خود را قبل از بازی می تواند آغاز خواهد شد.

هم تیمی های سابق هشدار داده اند لئونارد است که او ممکن است به مقابله با انتقاد احتمالا از همکار بازیکنان NBA. چشمان خود را welled با اشک چند بار در روزهای اخیر به عنوان او را از طریق تصمیم واکنش او آنقدر قوی است که او با تکان دادن زمانی که او در توضیح انتخاب خود به گرما هم تیمی.

نبود تصمیم گیری آسان است. آن را نمی ممکن است محبوب.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

اما صبح روز شنبه چند ساعت قبل از سرود بیلی لئونارد سابق دریایی, پیامک برادرش و گفت: "ماندن درست به شما. بماند. من شما را دوست دارم. خانواده تان شما را دوست دارد. جامعه خود را شما را دوست دارد."

اگر لئونارد به حال هیچ شکی در آن تبخیر وجود دارد.

"من می دانم که او را افتخار من" لئونارد گفت. "و اگر او افتخار می کنم و اگر برادران من در این تیم با من هستند, پس از آن من می دانم که این چیزی است که من باید انجام دهید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de