طرفداران گرسنه هستند به ورزش سازمان دیده بان در تلویزیون پس از همه گیر. اما آن را یک logjam?

بعد از دیدن coronavirus همه گیر انصراف از رویدادهای ورزشی مهم مانند NCAA بسکتبال قهرمانی مردان و بازی های المپ

توسط NASERINEWS در 15 خرداد 1399

بعد از دیدن coronavirus همه گیر انصراف از رویدادهای ورزشی مهم مانند NCAA بسکتبال قهرمانی مردان و بازی های المپیک تابستانی, طرفداران ممکن است به زودی با آن مواجه بیش از حد از یک چیز خوب است.

برنامه ریزی بازگشت از لیگ ملی هاکی و ملی بسکتبال Assn., همراه با موکول PGA گلف مسابقات سه گانه تاج اسب مسابقه جدید NFL فصل و امکان مختصر از لیگ اصلی بیس بال کمپین با تمدید پلی آف می تواند یک جایزه برای ورزش گرسنگی viewer — مالی و رستگاری برای شبکه های تلویزیونی است که آنها را حمل کرده اند و میلیاردها دلار گره خورده است تا در پخش حقوق هزینه.

"فوق العاده ای وجود دارد مقید کردن تمایل به دیدن ورزش گفت:" جف Zucker رئیس WarnerMedia اخبار و ورزش. "و قطعا وجود دارد بسیاری از مقید کردن تقاضا در میان شبکه ها و تبلیغات."

یک حرکت نزولی از لیگ تلاش برای بازگشت به بازی های خود را در خارج از معمول خود را تقویم نجومی یک logjam از حوادث در پاییز. که می تواند قطعه تلویزیون ورزشی مخاطبان و گسترش دلار تبلیغات بیش از حد نازک است. اما بسیاری از این وقایع ممکن است در نهایت پر کردن زمان نخست برنامه از شبکه های تلویزیونی که هنوز نامشخص است که تولید در اسکریپت نویسی برای 2020-21 سقوط تلویزیون های نجومی آغاز خواهد شد.

ورزشی تلویزیون, تولید کنندگان نیز مواجه شود با ایجاد یک تجربه مشاهده لذت بخش حتی اگر این هیجان ایجاد شده توسط طرفداران در غرفه خواهد بود از دست رفته است. بازگشت زندگی می کنند تماشاگران در استادیوم ها و عرصه است که هنوز ماه خاموش تبدیل اکثر سالن های ورزشی به غول تولید تلویزیون استودیو.

اما رسانه های ورزشی مدیران که در گفتگو با تایمز گفت: آنها باید دلیل برای تشویق شود. بالا مشاهده سطح برای چند رویدادهای ورزشی زندگی می کنند از دو ماه گذشته — از جمله "بازی دوم" مشهور گلف دور که پخش مارس 24 on TNT و دیگر WarnerMedia شبکه های و ورزش فاکس پخش یک جام نسکار سری مسابقه — نشان می دهد که مخاطبان بسیار گرسنه برای بازگشت کامل تخته سنگ بازی ها.

"هر جا کسی است که با قرار دادن مطالب ورزشی در آن طنین با مخاطبان گفت:" جیمی Pitaro جمهور از ESPN. "این یک نشانه مثبت است."

ESPN دیدم آن درآمد آگهی قطره هشت درصد سال به سال در سه ماهه اول با توجه به دیزنی درآمد اخیر عمدتا به دلیل از دست دادن رویدادها و خواهد بود حتی سخت تر با لغو طریق ژوئن. اما شبکه مدیران نیز حس گرسنگی از طرفداران برای بازگشت از ورزش خود را از طریق پاسخ به "آخرین رقص."

والت دیزنی Co. واحد مجموعه مستند در NBA ستاره مایکل جردن بود با عجله بر روی درجه در آوریل هنگامی که شبکه تخته سنگ از حوادث زندگی می کنند و ناپدید شد در میان همه گیر نگرانی. به گفته نیلسن, داده, 47 میلیون نفر از مردم به تماشای برخی از بخشی از 10-قسمت سری که ارائه شد بیش از پنج هفته و تجزیه و تحلیل ورزشی, روزنامه نگاران, نشان می دهد بحث میزبان و کاربران رسانه های اجتماعی به عنوان اگر آن را یک رویداد زندگی می کنند به جای یک حساب کاربری از مسابقات قهرمانی بازی های انجام شده بیش از 20 سال پیش.

حتی پس از بینندگان می دانست که زندگی ورزشی نمی شد و بازگشت در هر زمان به زودی آنها هنوز هم به جذب ESPN به عنوان رتبه خود را در آوریل 11 درصد بالاتر از گذشته دو هفته از ماه مارس تا حد زیادی به لطف سابقه و رکورد مخاطب برای پیش نویس NFL و "آخرین رقص." بسیاری از ساعت های پر شده اند با telecasts از بازی های کلاسیک اما زنده استودیو نشان می دهد که ادامه دادن به طرفداران روزانه کمک از امید در هنگامی که عمل باز خواهد گشت.

نیاز به شبکه برای پر کردن ساعت برنامه نویسی است که به احتمال زیاد در نتیجه به روز رسانی دوره های زمانی برای رویدادهای ورزشی. روز شنبه, NBC است که پخش Genesys 300 در فورت ورث تگزاس, یک اتفاق نادر از یک Indy Car racing رویداد ارائه شده در زمان نخست بر پخش از شبکه.

"که مقدمه ای برای آنچه قرار بود اتفاق می افتد در این پاییز" گفت: Lee Berke, مدیر اجرایی LHB ورزشی رسانه و سرگرمی است. "وجود خواهد داشت یک پرواز به کیفیت. شما رو به فکر می کنم که قسمت های تکراری از اسکریپت برنامه ها باید یک زمان سخت گرفتن مخاطب است."

اگر ESPN نمی تواند جای همه آن حوادث در آن کانال های کابل آن را به احتمال زیاد برخی از خواهد شد به نوبه خود در زمان نخست اسلات در دیزنی متعلق به پخش از شبکه ABC. آن جریان خدمات ESPN+ نیز می تواند ارائه پوشش.

به طور کلی بازگشت از ورزش انتظار می رود که به یک شات در بازو برای تبلیغات تلویزیونی بازار است که مسئولیت اقتصادی آتن در محل در سراسر کشور برای کنترل این بیماری همه گیر. ملی تبلیغات تلویزیونی نشان داد که در طول دو سال گذشته کاهش 27 درصد به $2.7 میلیارد دلار (آمریکا) در ماه آوریل با لغو ورزشی با توجه به داده ها از رسانه های استاندارد شاخص.

زندگی ورزشی شما با ارزش ترین دارایی های برنامه نویسی برای شبکه های خود را در تلاش برای مبارزه با از دست دادن بینندگان به جریان ویدئو خدمات.

یک شبکه فروش اجرایی مجاز به صحبت علنی در این باره گفت: شبکه های خوش بینانه در مورد فروش تجاری زمانی که ورزش بازگشت. به تعویق افتادن بازی های المپیک در NBC است که بسیاری از حامیان آن به دنبال حوادث با مخاطبان در این تابستان. بسیاری از تبلیغ کنندگان که خریداری شده در ESPN پوشش نهایی NBA قبل از فصل بود به حالت تعلیق نگه داشته اند آگهی خود را تعهدات در این بازی اگر آنها در بازی بعد در سال است.

در سال گذشته شش بازی NBA نهایی به تنهایی کشیده در 280 میلیون دلار در درآمد حاصل از تبلیغات به گفته Kantar Media. ESPN و Turner Sports $پرداخت 2.6 میلیارد دلار در سال برای تلویزیون حقوق به کل NBA فصل است.

در حالی که برخی از عمده تبلیغ مقوله های مانند رستوران ها و خدمات مسافرتی به شمار می رود آهسته به داشتن ورزشکاران در عمل باید سیگنال بازگشت به حالت عادی است که بسیاری از شرکت ها خواهد شد به احتمال زیاد می خواهید به جشن های اجرایی گفت.

حتی با اعتماد به نفس است که مخاطبان و آگهی دلار خواهد آمد مدیران اذعان هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود در تولید جانبی به طوری که آنها می تواند در ارائه این نوع از ورزش تجربه در حال مشاهده تلویزیون مخاطبان استفاده می شود.

NBA است که مجموعه ای از یک هدف بازگشت به تاریخ جولای 31, را در همه احتمال بازی خود در بازی های باقی مانده در 220 هکتار ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی واقع در والت دیزنی جهانی در اورلاندو, از بین بردن بافت های ارائه شده توسط وفادار محلی پیروان این تیم است. NHL اش را برگزار خواهد کرد آف جام استنلی در دو و در عین حال-به-می شود تعیین شده شهرستانها.

محدودیت های سالن های شبکه صحبت کردن به لیگ در مورد چه نوع از پیشرفت آنها را می توانید به پخش برنامه های ورزشی. وجود دارد بحث در مورد استفاده از ضبط صدای جمعیت اما حتی این بیت از تصنع و می شود روی حیله و تزویر.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"هنگامی که گوینده در حال تماس با یک بازی بزرگ که آیا آن یک زمین نشستن کامل هواپیما و یا در یک کیسه یا یک رهگیری بخشی از دلیل آنها هیجان زده به عنوان آنها انجام شده است به این دلیل که جمعیت در آن وجود دارد در حال رفتن دیوانه" گفت: یکی از تلویزیون های ورزشی اجرایی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

مدیران می گویند آن بهتر خواهد بود اگر لیگ کنترل هر گونه ثبت برای تلفن های موبایل در استادیوم ها و عرصه به طوری که شبکه ندارد و به سرمقاله قضاوت.

اما عدم طرفداران نیز فرصتی برای شبکههای سعی کنید نوآوری در پوشش خود. ESPN Pitaro به مدت طولانی حمایت بیشتر نزدیک-و-رویکرد شخصی در پوشش ورزشکاران که او معتقد است که لازم است برای جذب بینندگان جوان.

در حالی که courtside دوربین خواهد از تداخل با طرفداران انداز در یک بازی NBA, ESPN می تواند آزمایش با زوایای جدید و پیشرفته صوتی.

ESPN در حال حاضر آموخته از طریق پوشش خود را از پیش نویس NFL — که در آن مربیان و مدیران لیگ دیده شد در خانه احاطه شده توسط اعضای خانواده خود سوغات و مورد علاقه مشروبات الکلی — که طرفداران لذت بردن از هر اضافه صمیمیت.

"وجود دارد یک دلیل 'MTV Cribs' کار خیلی خوب" Pitaro گفت. "عشق مردم به دیدن یک ورزشکار و یا یک سرگرم اجازه گارد خود را در محیط زیست خود را به فن دسترسی بیشتر به بازیکنان unguarded."

Zucker گفت: "بازی دوم" فعال ترنر به استفاده از live میکروفن در زمین گلف و دوربین در بازیکنان چرخ دستی های بینندگان را قادر می سازد برای دیدن پاسخ خود به این عمل در زمان واقعی است. او همچنین معتقد است که این محدودیت در طرفداران خواهد شد یک فرصت برای نوآوری.

"ما در حال رفتن به بسیار باز به آزمایش و که چیز خوبی است" شکر گفت.

در همان زمان شبکه های تلویزیونی باید به در نظر گرفتن ایمنی و بهداشت از تکنسین های تولید و در هوا استعداد که در سفر به حوادث و استفاده می شود برای همکاری نزدیک جانبی توسط سمت.

Berke گفت: طرفداران باید انتظار اعلام تیم به تماس بیشتر بازی ها را از مکان های از راه دور چیزی ESPN در حال حاضر با برخی از آن دانشگاهی پوشش ورزش و NBC با آن بازی های المپیک telecasts.

اگر لیگ اصلی بیس بال بازده حداقل یک تیم باید خود را اعلام تیم ماندن در خانه در طول جاده ها و بازی های خود را-با-بازی بازی های تماس و تجزیه و تحلیل از استودیو در حالی که تماشای ویدئو و مانیتور با توجه به یک عامل و آشنا با برنامه است.

همچنین ممکن است در دراز مدت اثر ورزش شبکه تطبیق با استفاده از نیروی کار کوچکتر برای پوشش حوادث.

"ما تا به حال کمتر مردم کمتر دوربین ها و افراد کمتری در کنترل تولید کامیون در 'بازی'" شکر گفت. "شما یاد بگیرند که چگونه به انجام بیشتر با کمتر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب