دامون دریک منصوب به یک شهرستان رمزی مشورتی هیئت مدیره استعفا داد و پس از سوء استفاده جنسی اتهامات سطح

به تازگی منصوب عضو یک شهرستان رمزی کمیته مشورتی استعفا داد پس از اتهامات سوء استفاده جنسی از یک جزئی ظاهر. شهر

توسط NASERINEWS در 21 تیر 1399

به تازگی منصوب عضو یک شهرستان رمزی کمیته مشورتی استعفا داد پس از اتهامات سوء استفاده جنسی از یک جزئی ظاهر. شهرستان است که به دنبال در یک لیست از تناوب به جای او.

دامون دریک کار کرده است که در سنت پل به عنوان یک عدالت ترمیمی و سیاست, مدافع هرگز محکوم یا متهم به جرم و جنایت پس از بررسی توسط خرس سفید دریاچه پلیس. این اتهامات در املای یک خرس سفید دریاچه پلیس گزارش و اشاره به رفتار با یک بچه دو دهه پیش.

دامون دریک

دریک نمی رسیدگی به اتهامات در نامه استعفای خود را, و نه او تماس بازگشت برای نظر. وی این اتهامات در طلاق تشکیل پرونده در سال 2003 با مادر دختر.

در ماه ژوئن شهرستان و جامعه خود را کاتالیست تیم را انتخاب کرد نه ساکنان به توصیه هیئت مدیره از طریق $5 میلیون برنامه ای به نام تبدیل سیستم های با هم. این برنامه طراحی شده است برای شامل بیش از اقلیت صدای در سیاست ساخت. دریک یکی از نه.

در دریک استعفا نامه او می گوید یک "تلاش های جدید" را به عنوان دلیل خود را برای خروج از کمیته.

"این است که با شور و مشورت بسیار و برخی از بی میلی که من اطلاع شما که من را نمی خواهد بود قادر به انجام تعهد من به تبدیل سیستم با هم ابتکار" حرف خود را گفت. "من از گام گذاشتن در تلاش های جدید است که من بسیار پرشور در مورد و می خواهید [به] جای من پر انرژی و توجه است."

Ramsey County, رئیس هیئت مدیره پرسپولیس کارتر پذیرش استعفای خود را روز شنبه.

"من مطمئن شوید که Ramsey County هیئت مدیره و کاتالیست گروه مطلع هستند," او نوشت. "آنها می تواند متاثر از شنیدن اما آنها را نیز درک و حمایت شما در تصمیم گیری خود را."

پیشگامان مطبوعات دریافت گزارش پلیس از دریک خوانده و آن را به اشتراک گذاشته با این شهرستان و با دریک.

شهرستان, مدیر, Ryan اوکانر صحبت از Drake به عنوان مفید به شهرستان در چندین پروژه از جمله بسته شدن پسران توتم شهر در سال 2019. اوکانر گفت: او شگفت زده شد اتهامات.

"هرگز در رادار من," او گفت:.

چه پلیس گزارش می گوید

با توجه به سال 2002 گزارش پلیس این دختر خوانده گفت: دریک شروع به نظافت خود را برای یک رابطه جنسی در سال 1997 نشان پورنوگرافی و صحبت کردن در مورد تکنیک های جنسی. او در کلاس چهارم.

در تابستان 1998, دختر خوانده گفت: پلیس دریک شروع به سوء استفاده جنسی او هشدار او را نه به این دلیل او را در مشکل است و نمی شود قادر به حمایت از خانواده دیگر هیچ.

به عنوان بچه بزرگتر شدم, او شروع به تحقق بخشیدن به آنچه اتفاق می افتد شد و گفت که او می خواست برای جلوگیری از, با توجه به بیانیه او به پلیس.

زمانی که او 15 او با مادرش در مورد اتهام سوء استفاده پلیس گزارش گفت:. مادر او مواجه دریک او را لگد کردن و تماس پلیس.

به اتهام سوء استفاده جنسی است که در طلاق بین دیمون دریک و دختر خوانده ، مادر ذکر شده است به عنوان مخاطب و او است درخواست.

"مخاطب مدعی است که این درخواست مورد آزار جنسی (دخترش)," سفارش برای قضاوت در طلاق از فایل می خواند. "درخواست رد اتهامات. Anoka County, حمایت از کودکان اثبات اتهامات و نشان داد که سوء استفاده جنسی رخ داده بود. این شهرستان رمزی دفتر دادستان کاهش یافته است به پرونده اتهامات عنوان شده علیه."

دریک دستور داده شد توسط دادگاه به هیچ تماسی با دختر خوانده.

تحقیقات متوقف شده

سفید خرس اداره پلیس گزارش آمده است که این تحقیقات متوقف شده چرا که شاهدان می دانستند که دریک شده بود uncooperative.

رمزی شهرستان گفت: این نظر این موضوع بسته شده است.

"رمزی شهرستان شفاهی مشترک با آقای دریک است که ما تا به حال دریافت شکایت و ماهیت شکایت" جان Siqveland سخنگوی این شهرستان گفت: در یک ایمیل. "خود را ارائه و بیانیه ای از استعفای مشترک کلمه به کلمه زیر دنبال کرد روز بعد. شهرستان رمزی دیگر رسمی در رابطه با آقای دریک و نقش او در TST نبود اشتغال شهرستان است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن