تعقیب الیوت به پایان می رسد Kyle Busch کامیون ها برنده سری خط جمع آوری $100,000 فضل - سه شنبه, 26 مارس سال 2020 PST

کنکورد, N. C. – تعقیب الیوت به دست آورد یک اندازه گیری از انتقام در برابر Kyle Busch در سه شنبه شب و پس از آن

توسط NASERINEWS در 7 خرداد 1399

کنکورد, N. C. – تعقیب الیوت به دست آورد یک اندازه گیری از انتقام در برابر Kyle Busch در سه شنبه شب و پس از آن اجازه دهید او را می دانم در مورد آن.

الیوت جامعی Busch هفت مسابقه کامیون سری برنده خط و جمع آوری $100,000 فضل در شارلوت موتور جاده سریع السیر قبل از تقلید Busch پیروزی جشن پس از مسابقه با رکوع به دوربین.

"امیدوارم هیچ کس از خود احساسات صدمه دیده و بیش از آن" الیوت دست هایش را.

Busch به نظر می رسد قابل ملاحظه ای ناراحت بعد از مسابقه, اما آن را به حال چیزی برای انجام با کمان.

او نفرین در مصاحبه با فاکس بعد از مسابقه.

مصاحبه نبود پخش زنده اما بوش گفت: "این شخص زمانی که شما شروع به مسابقه با تکه های شکسته پس از شما نشسته است به مدت شش ماه. وجود دارد رفتن به برخی از (expletive) صحبت کردن در زمانی که من به خانه."

Busch ناراحت شد بیش از یک شکاف مشکل که باعث مشکلات برای خود No. 51 تویوتا تمام شب طولانی است.

بعد در یک زوم تماس او مطلع شد در مورد الیوت را تعظیم.

"تقلید است که قوی ترین شکل چاپلوسی یا هر آنچه در آن است. اما hmmm, که, ناز," Busch گفت sarcastically.

"این یک خار از لحظه ای چیزی" الیوت گفت. "من فکر می کردم ما تا به حال بسیار سرگرم کننده با این با کوین (Hoffman) قرار دادن پول و کایل یک ورزش خوب است. آن را در یک حفاری در کسی. آن را تنها با داشتن سرگرم کننده است. آن را مورد ضرب و شتم او و ما بود و تا به حال برخی از سرگرم کننده با آن."

Hoffman متعهد قبل از مسابقه برای اهدای $50,000 به Covid-19 امداد برای هر وقت جام راننده که رسید پیش از Busch. مارکوس Lemonis مدیر عامل شرکت نگاه RV & خارج از منزل, که حامیان کامیون سری, توافق برای مطابقت با Hoffman تعهد آوردن مجموع به $100,000 به صورت همه گیر امداد. الیوت جان شکارچی Nemechek و برنان پول بودند که سه بار جام رانندگان واجد شرایط برای جمع آوری فضل.

پیروزی می آید شش روز پس از Busch غرق الیوت در یک فنجان سری مسابقه در دارلینگتون و دو روز پس از الیوت هزینه تصمیم به گودال در اواخر Coca-Cola 600 باز درب برای Brad Keselowski به سرقت تقریبا مشخصی از پیروزی او در این مسابقه سبز باقی مانده.

"این را ندارد تا برای روز شنبه بود اما هنوز هم واقعا خوب شب" الیوت گفت.

آن الیوت اولین سری کامیون نژاد پس از سال 2017 زمانی که او برنده در Martinsville.

او گفت: او می خواست به مسابقه در شارلوت فقط به ضرب و شتم Busch.

"آن را مورد ضرب و شتم کایل و ما که بنابراین من حدس می زنم من می توانم ترک در حال حاضر" الیوت گفت.

زین اسمیت سوم به پایان رسید و برت Moffitt چهارم بود در اولین مسابقه کامیون پس از Feb. 21.

Busch تا به حال برنده 57 کامیون سری مسابقات ورود به شب بیشتر از هر راننده در طول تاریخ و به نظر می رسد مورد علاقه. اما او هرگز نمی تواند تعقیب کردن الیوت در یک پرچم سبز کشش به مسابقه گرفتن نزدیک تر از 0.3 ثانیه از رهبر.

Busch 16 آغاز شده و به سرعت ساخته شده یک حرکت به مکان ششم قبل از شکاف مسائل او را مجبور به گودال و کاهش یافته است او را به 33 محل. اما برنده از 210 نژادها در سراسر نسکار سه بالا سری به سرعت نقل مکان کرد و به مشاجره با مرحله دوم و در زمان سرب در دامان 69.

اما زمانی که بوش حفره دار با 34 دور به رفتن به آن کاهش یافته است او تمام راه برگشت به 23rd و او هرگز نمی تواند دست آوردن مجدد منجر شود. بوش گفت: مشکل درگیر برخی از جلو, سفر محدود است که جلوگیری از شکاف از توفنده به زمین.

او گفت: "آنها فقط به شکست. برای اولین بار دامان."

Busch به نام مشکلات خود تحمیل.

"آن را انداخت دور" Busch گفت. "تا به حال شش ماه برای آماده سازی و پیچ آن را."

این بود Busch سوم مسابقه در سه شب. او به دنبال یک چهارم-پایان محل در کوکا کولا 600 روز یکشنبه با پیروزی Xfinity سری مسابقه در روز جمعه در وقت اضافه و پس از عبور از Austin Cindric در دامان نهایی.

برای الیوت پیروزی به پایان رسید یک رشته از شانس بد و باید کمک کند تا اعتماد به نفس خود را از رفتن به جام دوم مسابقه در چهار روز در شارلوت موتور جاده سریع السیر در شب چهارشنبه.

"این قطعا پاداش" الیوت گفت. "اما آن را نمی کند رفع گذشته دو مسابقه در جام جانبی. کسانی که واقعا مهم برای زندگی هر روز و این نیست مشکل رفع شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن