نمودار سوتا گسترده ای از شکاف نژادی: نگاهی به نابرابری در پنج حوزه

مه 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس پلیس بازداشت دوباره تولید شده بین المللی نظارت از مینه س

توسط NASERINEWS در 23 خرداد 1399

مه 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس پلیس بازداشت دوباره تولید شده بین المللی نظارت از مینه سوتا نژادی و نابرابری.

دولت به طور کلی رتبه بسیار متعدد در کیفیت زندگی شاخص اما یک نگاه دقیق تر نشان می دهد خودنمایی تفاوت در تجارب خود را سفید و سیاه و سفید ساکنان. در اینجا چگونه آن تفاوت نگاه در پنج حوزه:

وقتی که در مقایسه مینه سوتا, ایالات متحده, متوسط درآمد, مینه سوتا, سفیده تمایل به پرداخت بیش از سفید آمریکایی ها به عنوان یک کل که دارای درآمد متوسط از $65,902. در ضمن سیاه Minnesotans تمایل به پرداخت کمتر از آمریکایی های سیاه و سفید به عنوان یک کل که پرداخت می شود $41,511, با توجه به U. s. اداره آمار.

وقتی که در مقایسه مینه سوتا, ایالات متحده به طور متوسط سطح فقر بیشتر مینه سوتا سفیده کرایه بهتر از سفید آمریکایی ها به عنوان یک کل است که از 10.9 درصد زیر سطح فقر. در ضمن سیاه Minnesotans کرایه بدتر از آمریکایی های سیاه و سفید به عنوان یک کل که 22.5 درصد زیر سطح فقر, با توجه به U. s. اداره آمار.

هر دو مینه سوتا سفید پوستان و سیاه پوستان کرایه بهتر از همتایان ملی خود که آن را به پوشش بیمه درمانی. میانگین ملی برای سفید پوستان که در حال ایجاد است 8.0 درصد در حالی که آن را 10.1 درصد و یا ایالات متحده آمریکا, سیاه پوستان, با توجه به U. s. اداره آمار.

سیاه Minnesotans بودند در حدود دو برابر به احتمال زیاد به عنوان ساکنان سفید به بیکار هر دو قبل و بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس زده در مارس سال 2020 است.

سیاه Minnesotans هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از سفید همسالان و به مراتب بیشتر احتمال دارد که تست مثبت در سرانه بر اساس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن