کانادا مایک Soroka خواهد بود جوانترین باز-بعد استارت تا کنون برای بریوز

آتلانتا بریوز ساخته شده واضح رسمی شنبه: Mike Soroka خواهد بود خود را به باز کردن-بعد استارت جولای 24 برابر متس

توسط NASERINEWS در 25 تیر 1399

آتلانتا بریوز ساخته شده واضح رسمی شنبه: Mike Soroka خواهد بود خود را به باز کردن-بعد استارت جولای 24 برابر متس.

Soroka, 22, تبدیل به جوانترین باز-بعد استارت در بریوز تاریخ است. تفرج خواهد در سیتی جایی که او ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بازی در سال 2018 است.

مدیر برایان Snitker مطلع Soroka دوشنبه شب پس از او تن به تن در این تیم intrasquad داد و بیداد.

"این خیلی باحال" Soroka گفت. "احساس خوبی است. ... هنگامی که Snit به من گفت: آن را سرد بود. آن چیزی است که شما در مورد خواب به عنوان یک بچه. روز افتتاحیه به من بود که همیشه در مورد تماشای بهترین کوزه که در دسترس برای هر تیم است. این یکی از تنها زمان سال که تو چین همه بهترین کوزه در یک بار و شما می توانید به انتخاب خود matchups.

"من هنگامی که به دنبال در که (حداکثر) Scherzer را که (جاستین) Verlander روبرو خواهد بود. تمام چیزهای که. در نظر گرفته شود که در گروه من دور دمیده و آن را یک افتخار بزرگ."

Soroka خواهد شد که یک نمایشگاه فرصت قبل از شروع فصل. او اذعان کرد او شده است می خواهم peeking در تقویم به تازگی متوجه او شده بود تا برای روز افتتاحیه, اما سعی کردم به هیجان خود را شامل. Right-hander در اصل برای شروع روز افتتاحیه در آریزونا در ماه مارس 26 قبل از همه گیر معلق MLB فصل است.

"هنگامی که من به او گفتم شما می توانید بگویید او هیجان زده" Snitker گفت. "این یک معامله بزرگ بدون در نظر گرفتن وضعیت. این یک افتخار است. این یک معامله بزرگ است. آن را به خوبی سزاوار. او می داند آنچه در آن به معنی و او مشغول به کار واقعا سخت است. آن را به خوبی سزاوار."

پس از پنج شروع بازی در 2018, Soroka واقعا پدید آمده در فصل گذشته. او ثبت 2.68 عصر با 142 strikeouts در 29 شروع می شود درآمد یک ستاره ظاهر خود را کامل لیگ کمپین. Soroka که 1.55 جاده دوران رهبری تضعیف ششم به پایان رسید در Cy جوان رای گیری.

نهایی خود را شروع ممکن بوده است ، Soroka اجازه اجرای بیش از هفت نوبت در پست اول-فصل شروع شد که در 3 بازی از لیگ ملی بخش سری در سنت لوئیس. شکوفایی آس دوم به پایان رسید در Rookie از سال رای گیری دریافت تنها برای اولین بار از محل رای گیری که هیچوقت به متس مشت زن پیت آلونسو.

در حالی که Soroka نا امید خانواده اش نمی خواهد حضور تاریخی خود را شروع — بازی برگزار خواهد شد در خالی استادیوم به دلیل بیماری همه گیر -- او می داند که می توان آنها را در حمایت از او در کلگری.

"آنها ممکن است قادر به پرتاب یک کوچکتر جمع آوری قادر به تماشای آن" Soroka گفت. "است که می شود برای آنها خوب است. اما البته شما می خواهید آنها وجود دارد به حمایت از شما می خواهم آنها در پلی آف برای اولین بار من و همه سال واقعا. آنها بوده ام ، آنها بوده است تا آنجا که آنها می توانند. من قصد دارم به آنها را از دست اما هنوز هم برای رفتن به ویژه برای آنها وجود داشته باشد روی صفحه نمایش بزرگ است."

در حال حاضر در نظر گرفته گوهر تاج بریوز' تبادل-تاکید بر بازسازی Soroka بیس بال است جوانترین باز شروع روز پس از میامی خوزه فرناندز در سال 2014 (در سن 21). او اولین پارچ دیگر از خولیو تهران برای شروع یک روز افتتاحیه برای بریوز پس از تیم هادسون در سال 2013.

تهران در حال حاضر با فرشتگان آغاز شده شش روز باز. او برای اولین بار آمد و در سن 23.

"من نمیفهمد خولیو شده ایم جوان (از من زمانی که او ساخته شده خود را برای اولین بار باز روز شروع)," Soroka گفت: زمانی که به اطلاع او می خواهم تبدیل به جوانترین تیم تاریخ است.

Soroka اولین باز بعد شیب به احتمال زیاد خواهد آمد در مقابل متس آس یعقوب deGrom که حاکم دو بار Cy جوان برنده است. از آن خواهد شد یک رقابت از افزایش اهمیت تحت MLB 60-برنامه بازی.

"او یکی از بهترین کوزه در بیس بال در حالی که در حال حاضر" Soroka گفت. "مسلما بهترین زن و شوهر سال گذشته. او به سازمان دیده بان و او به رقابت با. کردم به آن را انجام دهد یک زن و شوهر بار. بدیهی است که ما نمی قادر خواهد بود به چهره یکدیگر در صفحه این زمان (به دلیل hitter وظیفه تعیین شده) به طوری که می تواند یک تغییر کوچک اما من هیجان زده با این وجود."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

بریوز هستند 2-0 در Soroka مقابل deGrom جلسات. آنها برای اولین بار ملاقات در تاریخ 13 ژوئن 2018 در Soroka چهارم حرفه ای شروع می شود. نوجوان اجازه ضربه بیش از 6 1/3 نوبت. DeGrom در ضمن اجازه اجرا در سراسر هفت نوبت با جرم و قادر به بازگشت او در 2-0 از دست دادن.

Soroka مواجه متس سه برابر سال گذشته است. او تنها تفرج در برابر deGrom رخ داده است 28 ژوئن هنگامی که بریوز ضرب و شتم متس, 6-2. Soroka اجازه دو به دست آورده اجرا می شود بیش از 6 1/3 نوبت. بریوز برچسب deGrom برای سه به دست آورده اجرا می شود بیش از شش نوبت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن