مناقصه رابرت کرافت فوق العاده کاسه LI حلقه عبور از $1 میلیون نفر در عجله

New England Patriots صاحب رابرت کرافت است مزایده و برخی پر زرق و برق bling برای یک علت نجیب.78-در سال چند میلی

توسط NASERINEWS در 24 اردیبهشت 1399

New England Patriots صاحب رابرت کرافت است مزایده و برخی پر زرق و برق bling برای یک علت نجیب.

78-در سال چند میلیاردر قرار داده است تا خود را به سوپر باول LI حلقه برای خیریه.

مناقصه شروع در $75,000 (ایالات متحده) اما به سرعت افزایش یافت به $1 میلیون جمعه. همانطور که از شنبه شب بالا پیشنهاد رسیده بود $1,025,000.

حراج به پایان می رسد مارس 21 در 9 p. m. EDT.

برنده مزایده خواهد بود پرواز از هر نقطه در قاره آمریکا به ورزشگاه ژیلت از کرافت خصوصی هواپیما و دریافت حلقه شخصا از کرافت در داخل تیم را در اتاق جایزه با توجه به همه در وب سایت چالش.

Encrusted با چشم ظاهر 283 الماس با وزن 5.1 قیراط و منبت کاری با 10 قیراط طلای سفید حلقه این کتیبه آمده است: "بزرگترین گشت" و "17-2" یادآور میهن پرستان' رکورد نهایی.

درآمد حاصل خواهد شد divvied تا در میان چهار سازمان های خیریه: تغذیه امریکا وعده های غذایی بر روی چهار چرخ جهان مرکزی و بچه گرسنه است.

این پرستان بودند انتهایی 28-3 در اواخر سه ماهه سوم در سال 2017 به عنوان بازی هنگامی که تام بردی ضربه جیمز سفید در پنج حیاط touchdown عبور برای محدود کردن نمره به 28-9.

پس از یک Stephen Gostkowski هدف زمینه میدوی را از طریق سه ماهه چهارم را به خود جلب کرد پرستان در عرض دو نمره touchdowns سفید و دنی Amendola در فینال شش دقیقه از مقررات گره خورده بازی را وادار به اضافه کاری.

سفید دو حیاط غوطه در ابتدا در اختیار داشتن اضافه کاری به Pats یک غیر محتمل 34-28 پیروزی تامین امنیت خود را به عنوان پنجم.

پس از از دست دادن سوپر باول LII به Philadelphia Eagles جدید انگلستان, ضرب و شتم لس آنجلس قوچ در سال 2019 به عنوان شماره 6.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن