از سازنده: نمای سایدینگ وینیل: من باید از آن استفاده کنید ؟ - Sat, 06 Jun 2020 PST

پرسش: من قصد دارم ساخت یک خانه جدید و من باید برای تصمیم گیری در مورد جانبداری. من می توانم استطاعت چوب می لرز

توسط NASERINEWS در 18 خرداد 1399

پرسش: من قصد دارم ساخت یک خانه جدید و من باید برای تصمیم گیری در مورد جانبداری. من می توانم استطاعت چوب می لرزد و نگاه عشق اما من نگران نگهداری طولانی مدت. جانبداری وینیل به نظر می رسد که بسیاری از مزایای استفاده, اما آن را فقط به نظر نمی مانند چوب به من. چگونه می خواهید در مورد این تصمیم گیری? آیا تمام چیزهایی که من باید در نظر بگیرند ؟ خواهد شما نصب وینیل جانبداری در خانه خود ؟ – مارگو S. Nashville

A. انتخاب بین دو یا سه ساختمان مواد مشترک سردرگمی است. آن می تواند لمینیت طبقه در مقابل چوب جنگلی واقعی. و یا شما ممکن است مبارزه بین درمان چوب در مقابل کامپوزیت decking. بسیاری از محصولات سعی کنید به تقلید نگاه و احساس از چوب به دلیل تولید کنندگان می دانم که ما انسان ها بسیار عمیق اتصال به چوب واقعی است.

توصیه من این است که بسیار ساده اما در آن طول می کشد کمی کار و صداقت. من احساس می کنم بهترین راه برای حل این مسائل است که برای ایجاد یک چک لیست از جوانب مثبت و منفی بر روی یک ورق کاغذ. هنگامی که شما به نوشتن صادقانه مقایسه این راه شما می توانید حقایق در مقابل از شما. همه بیش از حد اغلب اگر شما این کار را در ذهن خود یک امتیاز مثبت یا منفی فکر می کردم ممکن است بی جهت تاثیر گذاری در تصمیم گیری.

در اینجا ملاحظات است که ممکن است کمک کند. ویژگی های مثبت از چوب واقعی جانبداری عبارتند از: معامله واقعی است. چوب یک کمی بهتر عایق از وینیل. چوب می لرزد یک میراث غنی حفاظت از سازه ها در محیط های خشن.

حال بیایید نگاهی به سمت تلنگر از چوب است. اگر شما می خواهید به چوب به گذشته و نگاه بزرگ – این ذهنی است! – سپس شما نیاز به حفظ آن است. برخی از عاشق اب و هوای نگاه از چوب می لرزد و هیچ تعمیر و نگهداری. حرکت نیاز به کارشناس نصب و راه اندازی و استفاده از با کیفیت بالا, ناخن, ترجیحا فولاد ضد زنگ. با کیفیت بالا حرکت می تواند گران قیمت.

آن را کاملا ممکن است شما را ندیده آخرین نسخه از وینیل جانبداری می لرزد. فقط دو سال پیش من در مین بازدید از سازندگان و من سفر یک خانه بود که من مثبت بود با چوب واقعی می لرزد. آن را تا به من نزدیک شد ایوان جلو که من متوجه شدم آنها در واقع وینیل. آنها بسیار واقع گرایانه است که به اعتقاد من اکثر مالکان هرگز متوجه آنها نیست چوب.

این وینیل می لرزد گران قیمت و وقت گیر به نصب, اما این واقعیت باقی می ماند که مارگو ممکن است پیدا شدن جام مقدس او به دنبال در این محصول است. هر یک از قطعات از جانبداری است که فردی مانند چوب درست می لرزد. آنها هم بافتن را از یک مقاوم در برابر هوا مانع است.

که گفت: اجازه دهید در نظر بگیرید سنتی وینیل جانبداری می آید که در قطعات بزرگتر. شما می توانید هر تعداد از طرح ها که شبیه چوب می لرزد. وینیل نیاز به نگهداری ندارد مگر اینکه شما در شهری زندگی می کنند که در آن ممکن است نیاز به دوره شستشو برای حذف خاک و دیزل کامیون اگزوز دوده. این جانبداری نصب بسیار سریع است که خدمه با تجربه می توانند کل یک خانه فقط در چند روز. برخی از خانه های کوچکتر آنها ممکن است انجام دهید در کمتر از دو روز.

تنها بدی من می آمد تا با وقتی که می آید به سنتی وینیل جانبداری حتی کم هزینه تر و لرزش مقلدان است که آنها فقط نمی شبیه چوب واقعی نزدیک است. شما می توانید اتصال کوتاه این موضوع به یک درجه اگر شما با استفاده از یک ویژه درب و پنجره و گوشه ای تر و تمیز که دارای یک ساخته شده در J کانال پنهان است که در پایان باز از جانبداری وینیل. این وضعیت واقعا به نظر می رسد مانند نقاشی سنتی چوب تر و تمیز و خلاص سنتی حجیم J-کانال که باعث می شود بسیاری از رمیدن.

من نصب وینیل در خانه من ؟ پاسخ صریح بله. همانطور که با بسیاری از محصولات ساختمان و نمای سایدینگ وینیل است به اندازه کافی دور کردن توسعه زمانی که بسیاری از اشکالات مشغول به کار شده اند ، من می خواهم را انتخاب کنید و تکان جانبداری وینیل من دیدم دو سال پیش.

سال پیش, من می خواهم که هیچ پاسخ برای تعدادی از دلایل. من تا به حال بیشتر انرژی آن آزاد بود و من هنوز در عشق با نگاه از وینیل. اما در حال حاضر من و من همان نگرانی در مورد تعمیر و نگهداری. شما باید در مورد تعمیر و نگهداری بیش از حد. دلیل اصلی من احساس می کنم که پیوسته در حال کاهش روند پیدا کردن عالی کسبه خواهد شد که کار را برای شما انجام.

در اینجا یک واقعیت است. بزرگ وجود دارد صنعتگران در صنعت ساخت و ساز مسکونی. این افراد هر روز برای خوراک خود شور و درمان آنچه آنها را به عنوان یک حرفه و نه فقط یک کار. اما هر روز وجود دارد کمتر از این مقدار مورد نیاز افراد است. از آن آسان است برای رسیدن به این نتیجه گیری اگر شما خواندن مقدار ترسناک, درخواست برای کمک به من در هر هفته در askthebuilder.com سایت.

توصیه من به شما این است که لابی های عمومی خود را در سیستم مدرسه و انجام آنچه شما می توانید به مدارس فنی و حرفه ای. ما نیاز به شروع به پرورش که تمایل به ساختن چیزهای خوبی در بزرگسالان جوان قبل از آنها تسلیم عطر و بنزین دود.

عضویت در تیم کارتر خبرنامه رایگان و گوش دادن به پادکست جدید در askthebuilder.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب