پس از لغو Minor League Baseball season, دوقلو, بازیکنان تعجب می کنم چه می آید بعدی

وجود دارد هیچ شگفتی جمعه در سراسر گوشه و کنار Minor League Baseball جهان — فقط غم و اندوه و ناامیدی و در نهایت

توسط NASERINEWS در 12 تیر 1399

وجود دارد هیچ شگفتی جمعه در سراسر گوشه و کنار Minor League Baseball جهان — فقط غم و اندوه و ناامیدی و در نهایت برخی از بسته شدن پس از اعلام در آمد که به نظر می رسید سال در ساخت.

COVID-19 ادعا کرده است یکی دیگر از تابستان سنت — Minor League Baseball — که رسما لغو آن فصل سهشنبه یک ضربه به بازیکنان جزئی از تیم های لیگ برتر و جوامع در سراسر کشور است. اعلام برگ تمام کسانی که درگیر در جستجوی پاسخ به چه می آید بعدی.

"این دشوار اخبار برای همه, فکر کردن در مورد ما جزئی لیگ وابسته به ما, مربیان, بازیکنان, کارکنان, سهامداران و کارکنان و همه کسانی که مردم" دوقلوها مدیر player توسعه الکس حسن گفت. "...شما در حال تلاش برای فرایند آن شما در حال تلاش برای اطمینان بیشتر از این زمان, اما من فکر نمی کنم که هیچ پنهان از این واقعیت است که آن را از یک روز سخت و دشوار اخبار برای دریافت برای یک تعداد از مردم است."

تیم های لیگ تا به حال برای تنظیم اولیه خود بازیکن استخرهای روز یکشنبه — 60 بازیکنان خواهد بود که واجد شرایط برای رقابت برای آنها در این فصل است. که لیست برای دوقلوها شامل کل 40-مرد فهرستی به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از چشم انداز بالا. Shortstop رویس لوئیس و outfielders الکس Kirilloff و ترور Larnach خواهد بود بخشی از تیم تاکسی تیم ملی, آموزش در CHS زمینه در سنت پل. جالب Ryan Jeffers و outfielder برنت Rooker, دو مطلب بالا چشم انداز به آنها ملحق خواهد شد.

اما هنوز هم که برگ صدها نفر از بازیکنان از مشاغل در ماه های آینده. دوقلوها باید متعهد به پرداخت آن دسته از بازیکنان از طریق تابستان است.

"هنگامی که ما ساخت ما 60 و ما صحبت کردن در مورد بازیکنان که ما می خواستیم برای ادامه توسعه و بدیهی است که ما در حال تمرکز بر توسعه همه ما جزئی leaguers در طول دوره در این سال ما فقط محدود هستند با آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر" دوقلوها جمهور بیس بال عملیات Derek Falvey روز دوشنبه گفت:. "من امیدوارم که اگر ما می تواند همچنان به ادامه مسیر در عمده-لیگ سطح به در برخی از نقطه تمرکز کمی بیشتر در مورد چگونه ما می تواند به طور بالقوه استفاده از بهار ما آموزش مکان در مواردی حتی برای برخی از توسعه بیشتر از دیگر بازیکنان که بخشی از 60."

دوقلوها در درجه اول به دنبال سطح بالای بازیکنان خود را برای تاکسی تیم ملی است که می تواند کمک به گام برای کمک به این باشگاه لیگ در مورد آسیب COVID موارد و یا دلایل دیگر. برای کسانی که نمی گنجانده شده در آن گروه Falvey گفت: این سازمان امیدوار است که در برخی از نقطه آنها می تواند جزئی دیگر بازیکنان لیگ برتر در "کوچکتر اختصاصی اردوگاه از انواع به ادامه و توسعه."

حسن ابراز امیدواری کرد که وجود خواهد داشت برخی از نوع آموزشی لیگ و یا گسترش سقوط لیگ برتر است که بازیکن می تواند در آن شرکت کنند. تعدادی از ایده ها مورد بحث قرار گرفته اند, او گفت:, اما هیچ چیز در بتن است.

مت Wallner یک دوقلو در دور اول انتخاب و در سال 2019 بود که یک ستاره در جنگل دریاچه دبیرستان خواهد بود بخشی از دوقلوها' گروه 60. مینه سوتا بومی شده است و کار کردن در این منطقه و در اواخر ماه مارس گفت که او امیدوار بود اگر فصل رو لغو می شود که وجود خواهد داشت برخی از مرتب کردن بر اساس آموزشی لیگ.

"فقط چیزی برای از دست دادن نیست یک سال را, تبادل زنده و کوزه دیدن hitters فقط بنابراین ما لازم نیست که صبر کنید در واقع از 16 ماه بین بازی های واقعی او گفت:" در اواخر ماه مه.

برخی از بازیکنان که اصل در این لیست گنجانده از 60 در نهایت ممکن است پیدا کردن خود را در مینه سوتا وجود دارد مشروط حق رای دادن را حفظ خواهد کرد آماده حسن گفت. برای دیگر بازیکنان که بیشتر از رشته های بیوتکنولوژی برنامه ریزی برای رفتن مورد به مورد به شناسایی چه نوع از کار خواهد بود مفید ترین برای هر بازیکن است.

یک پوشش نقره ای را برای این سازمان در طول این زمان Falvey گفت این است که مربیان را نمیفهمد چگونه به طور موثر مربی از راه دور. آنها شده اند با استفاده از کنترل از راه دور سیستم های زمین ردیابی و چیزهایی که مرتب سازی بر اساس Falvey گفت و این چیزی است که آنها فکر می کنم آنها می توانید با استفاده از حرکت رو به جلو در offseason.

در حالی که بازیکنان در حال چپ به کار کردن خود به خود جزئی از تیم های لیگ برتر در سراسر کشور در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به آن را از طریق سال بدون جریان نقدی ثابت در آینده.

MILB که ندارد تلویزیونی درآمد که MLB نمی شد و نمی شود قادر به فشار رو به جلو و بدون طرفداران در غرفه آغاز خواهد شد. به این ترتیب جزئی از تیم های لیگ برتر در حال گرفتن خلاق حتی به عنوان کارکنان مجبور به انجام furloughs و اخراج به دلایل مالی.

دوقلوها' دو یک باشگاه Pensacola آبی Wahoos ایجاد وزوز به تازگی زمانی که آنها ذکر شده خود را در ورزشگاه Airbnb برای طرفداران به اجاره یک شبه. تیم های دیگر مانند سه گانه-A روچستر قرمز بال میزبانی فیلم شب و در خدمت مواد غذایی در ballpark را به تلاش برای تولید برخی از درآمد.

بال قرمز اجتناب بود furloughs تا روز چهارشنبه. در حال حاضر پس از ساخت چه تیم رئیس جمهور نائومی نقره به نام "دلخراش گیری" آنها را انجام آنچه آنها می توانند آن را از طریق تا بیس بال در می آید.

"این خواهد بود که 20 ماه زمان آوریل 2021 رول در اطراف و آن را دشوار" نقره گفت. "... هیچ کس آماده برای چیزی شبیه به این. همه ما می دانیم آنچه در آن مانند به آماده برای یک فصل بارانی. یک روز بارانی — اما هیچ کس آماده بود برای یک فصل است که فقط از بین می رود. من هرگز نمی توانست تصور آن است."

مشمول نشانه

دبیرستان outfielder کالا را روساریو رسما امضا با دوقلوها در روز چهارشنبه این تیم اعلام کرد. با امضای دوقلوها توافق کرده اند که به نظر با تمام چهار نفر از آنها بر میدارد از ماه ژوئن پیش نویس است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن