3 میلیون بیشتر ما اخراج شدت ترس از آسیب پایدار

توسط کریستوفر RUGABERواشنگتن (AP) — نزدیک به 3 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات مت

توسط NASERINEWS در 25 اردیبهشت 1399

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — نزدیک به 3 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته به عنوان ویروسی شیوع بیشتر شرکت ها مجبور به تعدیل اگرچه اکثر متحده آغاز کرده اند اجازه دهید به برخی از کسب و کار بازگشایی شده است.

حدود 36 میلیون نفر در حال حاضر به دنبال بیکاری کمک در تنها دو ماه پس از coronavirus اول کسب و کار مجبور به بستن و کوچک کردن خود حقوقی واجد شرایط از دولت گفت: پنج شنبه. اضافی 842,000 مردم اعمال می شود برای کمک در هفته گذشته از طریق یک برنامه جداگانه برای خود اشتغالی و فرفره کارگران است.

تمام گفته های چهره های نقطه به نقطه بازار کار گریبانگیر آن بدترین بحران در دهه و اقتصادی که در حال غرق شدن است به یک رکود عمیق. سرعت برنامه های جدید برای کمک به کاهش بیش از چند هفته گذشته است اما هنوز هم چهار بار رکورد غالب است که قبل از coronavirus زده سخت در ماه مارس است.

امواج کاهش کار افزایش نگرانی ها این است که بیشتر با کمک دولت در بالای حدود 3 تریلیون دلار در حال حاضر اختصاص داده شده است که لازم است برای حفظ اقتصاد است. بدون یکی دیگر از بسته کمک های بسیاری از اقتصاددانان نگران است که هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک خواهد شد ورشکسته ترک میلیون ها بیکار و بدون شغل برای بازگشت به. و دولت و دولت های محلی رو بزرگ درآمد کمبود می تواند مجبور به اخراج میلیون ها نفر بیشتر کارگران و قطع خدمات.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول در این هفته تاکید کرد اعتقاد خود را که کنگره باید در نظر ارائه اضافی نجات پول برای جلوگیری از طولانی تر شدن یک فاجعه اقتصادی است.

جمهوری خواهان در کنگره در حال قفل شده است و در یک بن بست با دموکرات ها که پیشنهاد تریلیون بیشتر در کمک های اولیه. رهبران جمهوری خواه می گویند که آنها می خواهند برای اولین بار ببینید که چگونه قبلی بسته نجات اقتصاد تاثیر می گذارد و ابراز شک و تردید در مورد تصویب مقدار بیشتر هزینه کن. که ملت احساس خطر برخی از اقتصاددانان.

"واقعا وجود دارد نه هر نشانه آن است که بازار کار است bottoming کردن و در عین حال گفت:" دانیل Zhao, اقتصاددان ارشد در Glassdoor حرفه ای وب سایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار دارد که به عنوان متحده بازگشایی بیشتر آمریکایی ها را, فروشگاه ناهار بخورم و از سرگیری فعالیت های دیگر نتیجه تحریک اقتصاد. اما آمار اولیه حاکی از آن است که ترس از ابتلا به این ویروس حتی بیش از خاموش کردن سفارشات که ممکن است لطمه به اقتصاد است. بدون قویتر بهداشت عمومی اقدامات مانند گسترده یا آزمایش یک واکسن اقتصاددانان می گویند این ترس را کاهش رشد و حتی بیشتر کشورهای بازگشایی اقتصاد خود را.

حتی اگر گرجستان بازگشایی آن رستوران برای ناهار خوری نشسته اواخر ماه گذشته آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork گفت: داده ها را از این سایت رزرو OpenTable نشان می دهد که رزرو هنوز 91 درصد زیر pre-virus سطح.

"به سادگی پایان دادن به مستندات است که نمی تواند یک راه حل برای این شرکت ها" Ozimek گفت. "مردم نمی خواهید به خاطر آنها احساس نمی امن نشده است."

تعداد زیادی از مردم به دنبال مزایای بیکاری در واقع افزایش در هفته گذشته در گرجستان و همچنین در فلوریدا نیز که شروع به بازگشایی شده است. در فلوریدا است که افزایش احتمال زیاد نشان دهنده یک مشکل سیستم است که باعث دیرتر از پردازش ادعا می کند که تا به حال واصل شده قبلا.

چند کشورهای دیگر است که باید برداشته شدن برخی از محدودیت ها مانند کارولینای جنوبی و تگزاس گزارش کاهش تعداد مدعیان بیکاری.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای پاسخ به این گزارش با به tweeting "خوب اعداد بیرون آمدن از کشورهای که در حال باز شدن است. امریکا شدن است زندگی خود را به عقب!"

در اوهایو مراکز خرید بازگشایی برای اولین بار پس از آوریل اند اما دیده می شود و ترافیک. تقریبا دو سوم از فروشگاه در یک فروشگاه در خارج تولیدو هنوز هم بسته شد شنبه.

Ozimek با اشاره به نشانه هایی که از شکست کسب و کار در حال افزایش است. یک مطالعه از Becker-فریدمن موسسه نشان می دهد که 43 درصد از کسب و کارهای کوچک بسته اند حداقل به طور موقت. دیگر تحقیقات نشان داده است که نیمی از کسب و کارهای کوچک فاقد پول نقد به اندازه کافی برای زنده ماندن طولانی تر از یک ماه بدون درآمد است.

"آن دسته از نشانه هایی است که ما کشیده اقتصاد بیش از حد و آن را شروع به اشک," Ozimek گفت.

دولت و دولت های محلی است که کاهش حدود 1 میلیون نفر از کارگران در ماه آوریل در حال اجرا از پول و در مجموع به عنوان یک تهدید برای اقتصاد ملی است. رکود اقتصادی خواهد شد به احتمال زیاد تولید بیشترین سقوط در وزارت امور خارجه درآمد مالیاتی از مرکز شروع به ردیابی داده ها از جمله در اوایل 1970s گفت: لوسی Dadayan ارشد تحقیقات مرتبط در شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز.

حدود دو سوم از ایالات متحده گزارش داده اند که داده ها را برای ماه آوریل با بیشترین نمایش نگران کننده کاهش می یابد. کالیفرنیا مالیات بر درآمد کاهش 65 درصد در مقایسه با سال پیش از آن. نیوجرسی کاهش یافته است 59 درصد پنسیلوانیا را 51 درصد. فروش مالیات بر درآمد منقبض شده است به عنوان هزینه های مصرف کننده است سقوط. و مالیات بر درآمد شده اند با کاهش گسترده زیان کار است.

هزینه های دولت ها و محلات نقش حیاتی در اقتصاد ملی: آن را به مبلغ $2.33 تریلیون دلار در سال گذشته -- 11 ٪ در ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی. متحده و محل کار نزدیک به 20 میلیون نفر از کارگران در ماه فوریه است.

در این میان بیکاری کارگران در برخی از کشورها هنوز هم گزارش مشکل و درخواست و یا دریافت مزایای. این شامل free-lance, فرفره, و خود اشتغالی کارگران که به تازگی واجد شرایط برای بیکاری کمک این سال است.

کلی کلسو یک مرحله عضو خدمه در نشویل در زمینه بیکاری کمک های اولیه پس از شرکت او زنده, ملت, لغو تمام تورهای تابستان. او هیچ ایده زمانی که تور سر گرفته خواهد شد. او اعمال می شود در اواخر ماه مارس است اما دریافت نکرده تک بررسی کنید. و او نمی تواند دریافت پاسخ.

"من احتمالا به نام صد بار و قطع شده است در هر زمان" کلسو گفت.

کلسو را شریک زندگی خود اشتغالی نوازنده که در نهایت شروع به دریافت مزایای بیکاری پس از پنج هفته است. اما برای زن و شوهر که 5 ساله پسر پول کمیاب است. خود را صاحبخانه خواستار اجاره.

آخرین مدعیان پیروی از یک ویرانگر شغل گزارش هفته گذشته است. نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین میزان از زمان رکود بزرگ و کارفرمایان ریختن 20.5 میلیون شغل است. یک دهه ارزش کار رشد محو شد در یک ماه.

حتی کسانی که چهره های شکست خورده را به تصرف خود در مقیاس کامل از آسیب. بسیاری از کارگران در مارس شمارش شدند به عنوان شاغل اما غایب از کار اما باید شمارش شده است که به طور موقت بیکار.

میلیون ها نفر از دیگر گذاشته و کارگران نیست به دنبال یک شغل جدید در ماه آوریل به احتمال زیاد دلسرد چشم انداز خود را در یک عمدتا توقیف اقتصاد و شامل نمی شد یا نه. اگر همه این افراد شده بود شمارش به عنوان بیکار نرخ بیکاری را به حدود 24 درصد.

اکثر اقتصاددانان پیش بینی است که نرخ بیکاری رسمی می تواند آمار 18 درصد و یا بالاتر ممکن است قبل از اینکه به طور بالقوه کاهش تابستان است.

___

AP نویسندگان مارتین Crutsinger و تراویس Loller در نشویل کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب