1 مرده پس از گردباد ضربه غربی مینه سوتا حداقل 2 مجروح

ASHBY, Minn. — حداقل یک نفر کشته باطل گردباد پاره از طریق روستا و دریاچه های کشور جنوب شرقی فرگس فالز در Otter

توسط NASERINEWS در 19 تیر 1399

ASHBY, Minn. — حداقل یک نفر کشته باطل گردباد پاره از طریق روستا و دریاچه های کشور جنوب شرقی فرگس فالز در Otter Tail County شب چهارشنبه, جولای 8.

دنیس اشمیت رئیس Eagle Lake Township هیئت مدیره گفت: او را تماشا گردباد از یک تپه در نزدیکی مزرعه اش و گفت: او می داند که درگذشت.

او گفت: مرد مشغول به کار در مغازه خود را هنگامی که آن را فرو بر او. اشمیت نمی خواهد به نام مرد, دانستن است که او را بعد از قوم و خویش به احتمال زیاد تا به حال شده است به اطلاع.

این Otter Tail County, کلانتر, تایید مرگ و میر در Facebook پست بعد در شب. پست گفت: حداقل دو نفر دیگر گرفته شده بودند به بیمارستان با شرایط که ناشناخته بودند.

کلانتر اضطراری تیم عملیات تکمیل جستجوی یک منطقه در نزدیکی دالتون در یک کشش از حدود 6 تا 9 کیلومتر و هیچ کس شناخته شده بود گم شده بود جمعه شب پس از گفت.

پاسخ اضطراری شد مسدود کردن ترافیک در این منطقه به عنوان اولین پاسخ دهندگان با اشبی آتش نشانی بودند رفتن درب به درب جاری در دیگر ساکنان روستایی پس از گردباد آمار در حدود 5:20 بعد از ظهر

جاده را بسته بودند به مردم در سراسر منطقه به عنوان خانه ها و ساختمان های ویران شد و درختان بودند پایین اشمیت گفت.

"وجود دارد عایق و قلع همه جا," او اضافه شده است.

نیک Carletta یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در گرند فرک گفت: گردباد بود که احتمالا به عنوان گسترده ای به عنوان 500 متری در برخی نقاط شد یکی از بدترین ها در این منطقه در چند سال.

او گفت: آن را می توان در بالای مقیاس های ویرانگر خواهد بود که یک EF5.

"از شواهد اولیه آن می تواند از یک EF3 به EF5," Carletta گفت. یک NWS هواشناس بود و در صحنه بررسی آسیب.

یک EF3 طبقه بندی به معنی سرعت باد رسیده 136 mph و اگر آن را یک EF5 باد شد بیش از 200 مایل در ساعت است.

Carletta گفت: هواشناس دیدم حداقل یکی از خانه برداشته از پایه و اساس آن که به معنی آن را در پایان بالاتر از گردباد در مقیاس.

ساکنان تا به حال یک دقیقه بین زمانی که صدای رفت و زمانی که گردباد لمس کردن.

اطلاعات اولیه نشان می دهد که گردباد به احتمال زیاد شروع به 6 مایل SW از دالتون حدود 5 بعد از ظهر به پایان رسید و 6 مایل ESE از دالتون حدود 5:30 p. m. در این گزارش عبور I-94 بدون تاثیر وسایل نقلیه.

گردباد بود "چند touchdowns," او گفت:.

گردباد لمس کردن غرب از اشبی یک شهر در حدود 20 مایلی جنوب شرقی فرگس فالز پس از عبور از بزرگراه میان ایالتی 94.

آن را نقل مکان کرد, غرب و لمس کردن دوباره شرقی دالتون یا حدود 11 کیلومتری جنوب شرقی فرگس فالز پس از نقل مکان به منطقه جنوب از نبرد دریاچه.

یک گردباد هشدار برای منطقه صادر شد در 5:08 بعد از ظهر Carletta گفت و برداشته شد در 6 p. m. به عنوان طوفان نقل مکان کرد به سمت شرق.

"این یک بد," اشمیت گفت: در مورد چرخان او را تماشا و از حدود چهار مایل دور.

Carletta گفت آن شده است می تواند بر روی زمین تا زمانی که 30 دقیقه است.

"من به تماشای آن را به پایین و سپس آن را ضربه زدن به آب و بالا رفتن و سپس بازگشت دوباره" اشمیت گفت.

او گفت: Sewell دریاچه در منطقه جنوب مرکزی Otter Tail County, حدود شش کیلومتری جنوب شرقی دالتون یکی از سخت ترین مناطق ضربه.

گردباد آمد از طوفان دیگری با خطرناک بادها که در Otter Tail County اوایل صبح روز چهارشنبه. این بادها که از طوفان بدبختانه بیش از کمپ در یک اردوگاه در نزدیکی شهر Ottertail دورتر شمالی از طوفان بعد شنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب