WNBA برنامه ای برای بازی 22-بازی فصل در فلوریدا شروع اواخر جولای

NEW YORK—WNBA اعلام کرد قصد دارد برای بازی کاهش می یابد در فصل 22-برنامه بازی است که آغاز و در اواخر ماه جولای

توسط NASERINEWS در 27 خرداد 1399

NEW YORK—WNBA اعلام کرد قصد دارد برای بازی کاهش می یابد در فصل 22-برنامه بازی است که آغاز و در اواخر ماه جولای بدون طرفداران در حضور.

لیگ هنوز نهایی با همکاری IMG آکادمی در فلوریدا به بازی همه بازی ها در تاسیسات در برادنتون و یا دیگر مکان های اطراف. بازیکنان و مقامات تیم برای لیگ 12 تیم خواهد بود مستقر در IMG و نگه داشتن اردوگاه های آموزشی وجود دارد.

"وجود دارد مقدار زیادی به انجام در حال حاضر و این نکته از فصل در حال حاضر که ما انتخاب کرده ایم IMG آکادمی" به عنوان محل بازی WNBA کمیسر کتی Engelbert گفت: در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه. "امید من این است که در جولای 24 تاریخ خواهد شد ، ما سناریو و برنامه ای برای بلند کردن و تغییر نوک فصل است. آن لغزش می تواند به یک زن و شوهر از روز بعد. ما می خواهیم به تعداد مناسب از روز برای اردوگاه های آموزشی."

Engelbert, که گفت که او تا به حال یک سایت در IMG امید به تیم در فلوریدا توسط هفته اول جولای شروع به اردوگاه های آموزشی. فصل تا به حال شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد و در ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به WNBA خواهد با استفاده از آن به طور منظم حذفی فرمت, با بالا هشت تیم ساخت پست-فصل و دو دور اول مجرد بودن-از بین بردن. دو دانه را byes تا نیمه نهایی. برگشتی آغاز خواهد شد در اواسط ماه سپتامبر و در نهایت در اوایل ماه اکتبر.

تیم خواهد هر یک از دیگر بازی دو بار در مختصر 22-برنامه بازی که در لیگ گفت: منتشر خواهد شد بعد. IMG تسهیلات چهار دادگاه اما WNBA است که هنوز کاوش در گزینه های بازی در سایت های دیگر در منطقه است که ممکن است بهتر است برای پخش.

بازیکنان خواهد خود را دریافت تمامی حقوق برای سال با وجود بازی یک برنامه است که تنها در حدود دو سوم طول 36-یک بازی است که قرار بود برای شروع ممکن است 15.

"این یک پیام مهم صاحبان گفت: برای پرداخت به بازیکنان 100%," Engelbert گفت. "وجود دارد مردم در مصرف ریاضتی در این کشور و مردم furloughed. آن را واقعا مهم سیگنال از صاحبان و لیگ."

به WNBA تا به حال بسیاری از حرکت که از یک تاریخی توافق دسته جمعی که تصویب شد در مدت کوتاهی قبل از همه گیر رسید.

"ما می دانیم این است که نمی تواند کامل آن را برای رفتن به ایده آل" WNBPA مدیر اجرایی تری جکسون گفت. "بیایید ببینید که چه ما می توانیم در این لحظه. که واقعا مناسب برای آنچه که کشور ما نیاز دارد در حال حاضر."

لیگ است که هنوز کار با متخصصان پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که سلامت و پروتکل های ایمنی در محل هستند.

"ما باید پروتکل در آمدن و رفتن و کسی که می آید و می رود" Engelbert گفت. "پروتکل قرنطینه انزوا هنگامی که شما در محوطه دانشگاه. هنگامی که شما وجود دارد و 14 روز و 21 روز. آن روزهای مهم خواهد بود."

کمیسر گفت: بازیکنان که در نظر گرفته شده بالا خطر ابتلا به کروناویروس جدید می تواند انتخاب کردن از بازی در این فصل و هنوز هم خود را کسب کامل حقوق.

بازیکنان با کودکان قادر خواهد بود را به یک پرستار با آنها.

جکسون گفت: بازیکنان با اعتماد به نفس هستند که لیگ را مناسب و دستورالعمل های ایمنی در محل. او گفت: اتحادیه کمیته اجرایی به حال زوم تماس با لیگ پزشکان و قدم بعدی این خواهد بود یک بازیکن تماس با پزشکان بعد از این هفته.

"این بازیکن قادر خواهد بود به یک جلسه آموزشی در تماس بگیرید و سوال بپرسید که آنها واقعا هستند متمرکز بر" جکسون گفت.

لیگ نیز روز دوشنبه اعلام کرد که آن را با بازیکنان در تعهد خود را به عدالت اجتماعی اصلاحات است. به WNBA گفت: به تازگی آن را به کمک های مالی از فروش آن "بزرگتر از توپ" توانمندی کالا به مساوی عدالت ابتکار.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

جکسون گفت: لیگ موافقت کرد که بازیکنان باید عدالت اجتماعی پلت فرم به بیان دیدگاه های خود و نگرانی.

"این خواهد بود بازیکن led و فعال سازی در اطراف است که می تواند برای بازیکنان خود" جکسون گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de