ویلیام بایرون نمرات سوم iRacing پیروزی در نسکار سری

شارلوت, N. C.—ویلیام بایرون نشان داد او بیشترین پرنیان در نسکار iRacing سری با سومین پیروزی در چهار وقایع است.

توسط NASERINEWS در 15 اردیبهشت 1399

شارلوت, N. C.—ویلیام بایرون نشان داد او بیشترین پرنیان در نسکار iRacing سری با سومین پیروزی در چهار وقایع است.

بایرون گذشت و Timmy تپه با هفت دور باقی مانده در مجازی داور بین المللی جاده سریع السیر که در آن نسکار برنامه ریزی شده بود در واقع به نژاد یکشنبه به پیروزی دوباره در iRacing پلت فرم. این Hendrick Motorsports راننده همواره بهترین نسکار حرفه ای در شبیه سازی مسابقه.

الکس بومن برنده هفته گذشته در مجازی آلاباما Superspeedway بنابراین Hendrick رانندگان در حال حاضر برنده چهار دوره متوالی iRacing حوادث.

"من لذت می برد این iRacing سری, اما من قطعا آماده برای رفتن در من واقعی ماشین" بایرون گفت. "مسابقه هر چیزی آن است که آیا آمریکا و یا هر چیزی را با یک موتور در حال رفتن به شما اعتماد به نفس اگر شما در حال برنده شدن است."

او گفت که در تمام سال های خود را با استفاده از iRacing او هرگز در چنین رقابتی حوادث پس از نسکار راه اندازی دعوتی esports سری پس از سهام ماشین سری به حالت تعلیق در آمد, مارس 13.

دنی Hamlin به دست آورده قطب در مقدماتی اما نسکار با موفقیت اعمال برعکس — یک قطعی در هفته گذشته مانع از 10 صفحه از کوه در می رم قبل از مسابقه آغاز شد — پس راس Chastain حدودا به بالا و نقطه شروع.

Hamlin به حال خود مسابقه بین برد هفته گذشته هنگامی که دختر خود را به طور تصادفی خود را تبدیل شبیه ساز صفحه نمایش با یک کنترل از راه دور او بود نگه داشتن او رقابت. او مطمئن ساخته شده به پنهان کردن همه کنترل از راه دور قبل از روز یکشنبه نژاد اما پس از حادثه با جان شکارچی Nemechek او به نظر می رسید به عمد غرق توسط Nemechek بعد در اقدامی تلافی جویانه.

آن را آورده از اواخر احتیاط و راه اندازی مجدد با نه دور مانده و تپه پیشرو بایرون در پرچم سبز.

بایرون نمی نیاز به استفاده از یک دست انداز-و-اجرای — حرکت تپه های مورد استفاده در بایرون برای برنده شدن در این مسابقه مجازی در تگزاس موتور جاده سریع السیر و به راحتی گذشت او در داخل با هفت دور باقی مانده است.

تپه دوم به پایان رسید و نشان داده شد در زمان مسابقه با گربه اش روی فرمان.

"ویلیام انجام داده است یک کار بزرگ از طریق این iRacing دعوتی," هیل گفت. "من فقط آرزو می کنم من می توانم یکی دیگر از پیروزی. من تا به حال چنین حمایت فوق العاده ای از هر کس در مسابقه جامعه از طریق این این بوده است که انفجار و واقعا به ارمغان آورد و ما همه با هم. ما واقعا تا به حال بسیاری از سرگرم کننده مسابقه همه این نژادها اما من نمی توانم صبر کنید برای دریافت و دیدن هر چهره."

نسکار خود را تکمیل iRacing سری بعدی شنبه در کارولینای شمالی را ترک شمال Wilkesboro سریع السیر آهنگ آخرین مسابقه ملی سری در سال 1996. بیش از حد رشد با علف های هرز و به وضوح نادیده گرفته شده دیل Earnhardt جونیور در سال گذشته رهبری یک گروه از داوطلبان در تمیز کردن سریع السیر پس از آن می تواند نقشه برداری برای استفاده در iRacing.

اگر چه در این نسخه شبیه سازی شده از شمال Wilkesboro است که هنوز در دسترس عموم در iRacing پلت فرم آن خواهد بود که میزبان مجازی برای نسکار آخر. سپس آن را به چیزی واقعی برای سهام خودرو سری که برنامه به ادامه مسابقه بدون تماشاگر شروع مارس 17 در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب