ونکوور وایت کپس ترک MLS برگشت مسابقات با سر بالا برگزار شد

این undermanned ونکوور وایت کپس بریده فقط یک پیروزی در چهار گردش در MLS برگشت مسابقات است.اما آنها تولید مقدار

توسط NASERINEWS در 7 مرداد 1399

این undermanned ونکوور وایت کپس بریده فقط یک پیروزی در چهار گردش در MLS برگشت مسابقات است.

اما آنها تولید مقدار زیادی از هیجان و ترک فلوریدا با سر خود را بالا برگزار شد و یک جوان طلسم در 21 سال ساسکاتون دروازه بان توماس Hasal.

"من بچه ها فوق العاده هستند" مربی مارک دوس سانتوس گفت: پس از بازی یکشنبه شب ضربات پنالتی از دست دادن به اسپورتینگ کانزاس سیتی است. "پایه های این گروه و پایه از آنچه که ما می تواند در مورد آن. و من بسیار هیجان زده برای دیدن آنچه که این گروه در حال رفتن به مانند هنگامی که ما قادر به کار با سازگاری با همه."

از دست رفته 11 بازیکن Whitecaps تحت فشار قرار دادند کانزاس سیتی به آستانه, پس از دور-از-16 بازی 0-0 به پایان رسید پس از 90 دقیقه در ESPN جهان گسترده ای از ورزش در منطقه اورلاندو.

با وجود اینکه outshot 36-8 (8-5 در عکس در هدف) و اذعان 12 گوشه ونکوور برگزار می شود شرکت با Hasal تیم سوم رشته دروازه بان خود را گسترش shutout خط به 212 دقیقه پس از ساخت MLS اولین در جولای 19 بازی مقابل سیاتل که Maxime Crepeau مجروح شد.

Hasal ساخته شده برخی از برجسته صرفه جویی و متوقف دانیل Salloi در روز یکشنبه در ضربات پنالتی در آینده نزدیک به نگه داشتن Ilie سانچز را به ضرب گلوله.

اما تنها لئو Owusu تبدیل مجازات خود را برای وایت کپس با Cristian Dajome ضربه زدن به چوب است. تلاش های Derek کورنلیوس و Yordy Reyna ذخیره شد توسط تیم Melia.

جیانلوکا Busio 18 ساله با 34 MLS بازی در حال حاضر زیر کمربند خود تحویل coup de grace برای 3-1 در ضربات پنالتی پیروز شود.

انتظار می رود برای اولین بار در کانادا تیم برای رفتن به خانه Whitecaps تبدیل به گذشته به راه رفتن زمین در فلوریدا.

متوسط سن ونکوور شروع 11 یک شنبه 23 سال و 10 ماه و سه هفته و با کاپیتان راسل Teibert قدیمی ترین در 27 سال و هفت ماه و چهار روز.

"(یک) بسیار جوان تیم در این زمینه امروز. باور نکردنی و حرفه ای و تلاش است. ما همه چیز را ما می توانیم" گفت: دوس سانتوس. "و سپس ضربات پنالتی آن را 50-50 ... ما در حال ترک این مسابقات قوی تر که برای اطمینان حاصل کنید."

جلو لوکاس Cavallini, Tosaint Ricketts و Fredy مونترو به عنوان به خوبی به عنوان مدافع کهنه کار اندی افزایش یافت و هافبک ژرژ Mukumbilwa سفر با این تیم به علت بیماری و یا دلایل شخصی. پشتیبان گیری دروازه بان Bryan مردیت چپ تیم ملی با خانواده اش در نیوجرسی پس از مرگ مادر خود را.

Crepeau (انگشت شست) مدافعان Janio Bikel (adductor فشار) اریک انریکه گدی (quadricep) و Jasser Khmiri (زانو) و هافبک دیوید Milinkovic (همسترینگ) مجروح شدند و در طول مسابقه.

ونکوور تا به حال فقط شش سالم بازیکنان در آن نیمکت یکشنبه نیمی از تعداد مجاز است.

با وجود این لیست در حال رشد از نمیبینم که Whitecaps تبدیل برخی از سران.

خود را roller-coaster مسابقات باز با یک 4-3 از دست دادن به یک رابطه جنسی خشن سن خوزه در کنار زمین لرزه مبارزه از 2-0 و 3-1 کسری. Ex-Whitecap شیا سالیناس شکست ونکوور قلب با 98 دقیقه برنده است.

3-0 دست دادن به سیاتل بود یک نقطه کم. اما با پشت خود را به دیوار نیاز به پیروزی با حداقل دو گل خود را در گروه B آخر در برابر شیکاگو وایت کپس مصرانه خواست تا دو گل در نیمه دوم به پیشبرد به دور حذفی با یک پیروزی 2-0.

Whitecaps' حل و فصل در این مسابقات نشان داده شده توسط این واقعیت آنها outshot 110-27 (31-11 در عکس در هدف) بیش از چهار بازی و اذعان 31 گوشه در حالی که برنده 11. در عین حال آنها تنها outscored 7-5 با هفت گل در برابر آینده در دو بازی اول.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

به عنوان مسابقات عینک ونکوور بازیکنان گیر به دوس سانتوس' برنامه بازی آمد و در ضربات ساخت نهایی هشت.

Inbeom Hwang جیک Nerwinski راسل Teibert و Ranko Veselinovic بازی های برگزار شده در هر دقیقه در این مسابقات است. علی عدنان و Owusu شروع هر بازی.

وجود دارد پنج کانادا استارت در روز شنبه صف و 10 در 17-مرد matchday فهرست.

Owusu 23 سال غنا در فصل اول خود را در MLS ثابت به یک هافبک پویا. به عقب رانده تا زمینه عدنان ثابت می شود یک مهارت ارائه دهنده. نیروهای بین المللی نیز تعیین شده به عنوان تیم اضطراری 'حافظ یکشنبه در مورد هر چیزی اتفاق افتاده است به Hasal با هیچ پشتیبان بر روی نیمکت.

در حالی که آن را گاهی اوقات از پوست از دندان های خود را جوان Whitecaps فوق العاده ای نشان داد شخصیت و وعده.

Hasal با آب یخ در رگهای وحی شد. دوس سانتوس در حالی که ستایش او جوان ', حافظ, به یاد او که او نیاز به ماندن متمرکز و به دور از رسانه های اجتماعی.

"او نیاز به اقامت در سیاره زمین" مربی اضافه شده است.

برای کسانی که در حال حاضر نمی دانم او Dos Santos شد یک نفس هوای تازه. ترکیبی از جاذبه و شدت او می گوید مانند آن است.

"کار من این است که برای پیدا کردن راه حل نیست برای پیدا کردن بهانه" او گفت:.

بازگشت به خانه ونکوور (2-3-0) در حال حاضر به نوبه خود است که وعده به امتیاز پس از کسب فقط سه تا از آن نه در دسترس در این مسابقات است. لیگ است که انتظار می رود به تلاش برای از سرگیری برخی فرم از برنامه در اواسط ماه اوت که ممکن است پیچیده برای سه تیم کانادا با توجه به وضعیت فعلی مرز.

"ما در مسیر درست به عنوان یک باشگاه و یا یک فرهنگ و ... ما را به یک قوی club, من بسیار با اعتماد به نفس در مورد آن گفت:" دوس سانتوس.

مانند دیگر کانادا تیم وایت کپس صورت دو هفته قرنطینه بر خود بازگشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب