دانشگاه پزشکی کارکنان تجمع برای حمایت بهتر - سه شنبه, 14 آوریل سال 2020 PST

سیاتل – اتحادیه دانشگاه پزشکی کارکنان و نیروی کار سازمان بسیج در Harborview Medical Center در سیاتل در روز پنج

توسط NASERINEWS در 26 اردیبهشت 1399

سیاتل – اتحادیه دانشگاه پزشکی کارکنان و نیروی کار سازمان بسیج در Harborview Medical Center در سیاتل در روز پنج شنبه خواستار حمایت بهتر از رمان های کروناویروس و اعتراض برنامه ریزی شده furloughs و اخراج در صورت از 500 میلیون دلار ضرر و زیان در طول زمان بیماری همه گیر.

کارگران از دانشگاه واشنگتن و دانشگاه و مدیر پزشکی تجهیزات پزشکی شرکت کننده در این تظاهرات را متهم به دانشگاه از عدم اجرای "اساسی بهداشت عمومی راهنمایی طراحی شده برای پهن کردن منحنی از جمله اطلاع رسانی مناسب به کارکنان در مورد قرار گرفتن در معرض نصب و راه اندازی عطسه نگهبانان برای حفاظت از کارکنان و عمومی و توزیع تجهیزات حفاظت فردی" با توجه به واشنگتن فدراسیون کارکنان دولت است.

"وحدت شکستن" تظاهرات اتفاق افتاد به عنوان مدیر پزشکی است که در طولانی مذاکرات قرارداد با دانشگاه واشنگتن Housestaff انجمن یک اتحادیه است که نشان دهنده اقامت پزشکان که در حال هل دادن برای بهتر کار شرایط پرداخت و مزایا سیاتل تایمز گزارش داد.

چانه زنی تولید کرده است تنش ها تشدید COVID-19 و فشار آن را قرار داده در کارکنان مراقبت های بهداشتی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن