مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع فدرال کمک اگر مدارس نمی بازگشایی

توسط COLLIN BINKLEYرئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به خودداری از بودجه فدرال اگر

توسط NASERINEWS در 18 تیر 1399

توسط COLLIN BINKLEY

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به خودداری از بودجه فدرال اگر مدارس نمی بازگشایی در پاییز و او به شدت انتقاد کرد در مقامات بهداشت فدرال بیش از بازگشایی مدرسه دستورالعمل که او می گوید در حال غیر عملی و گران است.

با توجه به توییتر به صدای سرخوردگی خود را تهمت استدلال کرد که کشورها از جمله آلمان و دانمارک و نروژ بازگشایی مدارس "با هیچ مشکلی." خواه رئیس جمهور نیز تکرار ادعای خود را که دموکرات ها می خواهند به نگه داشتن مدارس بسته به دلایل سیاسی و نه به خاطر هر گونه خطرات مرتبط با کوروناویروس.

"این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "اما مهم است که برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!"

او بلافاصله می گویند آنچه در بودجه او را قطع و یا تحت چه قدرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و نظرات یک روز پس از راه اندازی تمام تلاش و فشار دولت و مقامات محلی برای بازگشایی این کشور در مدارس و دانشگاه های این سقوط. در رویداد روز شنبه, بهداشت و آموزش و پرورش مقامات استدلال می کرد که نگه داشتن دانش آموزان در خارج از مدرسه برای ترم پاییز را مطرح بیشتر خطرات بهداشتی از هر گره به کوروناویروس.

در میان کسانی که فشار برای کاهش بازگشایی شد رئیس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که آژانس مدرسه باز کردن دستورالعمل ها "بسیار دشوار و گران قیمت."

"در حالی که آنها می خواهند آنها را باز آنها درخواست مدارس به انجام این کار بسیار غیر عملی همه چیز. من خواهد بود در ملاقات با آنها!!!" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

CDC مدیر دکتر رابرت Redfield حال تاکید کرد که آژانس دستورالعمل تنها توصیه و از او خواست مدارس به پیدا کردن راه هایی برای بازگشایی در حالی که به حداقل رساندن گسترش COVID-19.

"هیچ چیز باعث می شود من بیشتر غم و اندوه از دیدن هر منطقه مدرسه یا مدرسه استفاده از راهنمایی ما به عنوان یک دلیل برای بازگشایی," Redfield گفت.

CDC راهنمایی توصیه می کند که دانش آموزان و معلمان پوشیدن ماسک هر زمان که امکان پذیر است, پخش میز تلو تلو خوردن برنامه خوردن وعده های غذایی در کلاس های درس به جای کافه تریا و اضافه کردن موانع فیزیکی بین سینک حمام.

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن نیست که کدام یک از دستورالعمل های او مخالف است.

کاخ سفید نیروی کار در coronavirus شد جلسه در وزارت آموزش و پرورش روز چهارشنبه با تاکید بر دولت فشار برای بازگشایی مدارس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند تا به صورت کامل بازگشایی این کشور مدارس با وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: هر چیزی کمتر خواهد بود شکست. اما برخی از این کشور بزرگترین مناطق طرح را به تعداد محدودی از دانشجویان تنها برای چند روز در هفته و گفت این امر می تواند نا امن برای تمام دانش آموزان برای بازگشت در یک بار.

شهر نیویورک چهارشنبه اعلام کرد که اکثر دانش آموزان را به بازگشت به خود و فیزیکی در کلاس های درس دو یا سه روز در هفته و یادگیری آنلاین بقیه از زمان. شهردار بیل د Blasio گفت: مدارس نمی تواند جای همه دانش آموزان خود را در هر زمان در حالی که همچنین حفظ اجتماعی فاصله.

در تماس با فرمانداران در شنبه DeVos ناودان یک طرح مشابه در ویرجینیا مدارس عمومی کانتی فیرفکس که درخواست خانواده ها برای تصمیم گیری بین به طور کامل آموزش از راه دور و یا دو روز در هفته در مدرسه. "انتخاب دو روز در هفته در کلاس درس است نه یک انتخاب در همه" DeVos گفت: با توجه به صوتی از این تماس به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

بعد از آن در روز سه شنبه کاخ سفید رویداد DeVos گفت: خانواده ها باید قادر به شمارش در داشتن فرزند خود را در مدرسه پنج روز هفته: "روشن است که ملت ما در مدارس باید به طور کامل بازگشایی و به طور کامل به کار این مدرسه در سال است. هر چیزی از آن محروم می سازد دانش آموزان, نه به ذکر است مالیات دهندگان آینده خود را," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و هدف دموکرات که او می گوید که در حال ایستاده در راه سقوط بازگشایی. "آنها فکر می کنم آن را به خوبی برای آنها را به لحاظ سیاسی به طوری که آنها نگه داشتن مدارس بسته" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد. "به هیچ وجه. ما بسیار رفتن به تحت فشار قرار دادن فرمانداران و هر کس دیگری برای باز کردن مدارس است."

او اضافه کرد که پدر و مادر و کودکان می خواهند به بازگشایی مدارس اعلام کرد که "از آن زمان به آن را انجام دهد."

اما روشن است که چشم انداز مواجه شد با شک و تردید برخی فراتر از کاخ سفید است. رئیس جمهور این کشور بزرگترین آموزش و پرورش اتحادیه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است بیشتر علاقه مند به نمره امتیاز برای انتخابات ماه نوامبر نسبت به نگه داشتن دانش آموزان امن است.

"مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت کرده است که ناتوان از فهم است که مردم در حال مرگ هستند — که بیش از 130,000 آمریکایی که در حال حاضر مرده" گفت: لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش و پرورش. "مربیان می خواهند چیزی بیش از به پشت در کلاس های درس و در محیط های دانشگاهی با دانشجویان ما, اما ما باید آن را در راه است که نگه می دارد در دانش آموزان, مربیان و جوامع امن است."

تهمت و ادعا می کنند که دموکرات ها در حال فشار دادن به نگه داشتن مدارس بسته به دلایل سیاسی مورد انتقاد قرار گرفته توسط کارشناسان بهداشت و درمان که می گویند سیاسی این مسئله باعث می شود آن را مشکل تر برای کار به سمت بازگشایی مدارس.

"هنگامی که شما آن را در مورد سیاست و مردم فقط تلاش برای امتیاز و انتخاب من واقعا فکر می کنم آن را زیانی به چگونه فوق العاده مهم است این موضوع است که" جنیفر Nuzzo از دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه COVID-19 تست بینش ابتکار در مصاحبه ای گفت:. "و آن را واقعا منحرف از آنچه که من فکر می کنم ما نیاز داریم که راه حل های واقعی و برنامه ریزی به منظور ایجاد این اتفاق می افتد."

آیا مدارس و کالج ها باید باز این پاییز و چگونه بوده است یک موضوع از رشد تنش به عنوان coronavirus همچنان به افزایش در بخش هایی از ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای دولت اخیر برای باز کردن مدارس دولتی این سقوط. رئیس جمهور حمله به دانشگاه هاروارد برای آن تصمیم به برگزاری آموزش آنلاین برای سقوط مدت است.

آکادمی اطفال آمریکا به تازگی با صدور دستورالعمل نشان می دهد که مدارس هدف برای شروع سال تحصیلی "حضور فیزیکی در مدرسه است." نگه داشتن دانش آموزان در خانه می تواند منجر به انزوای اجتماعی این سازمان گفت و جلوگیری از مدارس از شناسایی يادگيری فضايی سوء استفاده افسردگی و دیگر مسائل.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان آلن Suderman در ریچموند, ویرجینیا و کارلا جانسون در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب